Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

na, ma sikerült időt szakítanom és beraktam a műszeregységet

madzag be volt húzva, a sebesség tesztelése majd hétfőn, munkába menet

nekem eddig úgy tűnik, hogy nem csal többet, mint a régi

erre mondtad, hogy többet csal, ugye?

ami miatt írtam

az egyém egészen homogén lett a ledekkel, pedig én is csak a 4-et cseréltem le

a közepe nem sötét, inkább csak a fordulatszám-mérőnél a bal oldal halványabb

Az az óra pontosabb, mint az enyém, meg fiatalabb is, ha a sebességjele jó lett volna nekem, nem azt adtam volna oda, csak sajna a BC kb. dupla értékeket mutatott vele, mint a régivel, Gabi kellett volna hozzá, hogy átprogramozza, de az időigényes. Így most nálam a hámló számlapú régi órám maradt az új műszerfalban.

Milyen LED-eket használtál?

Link to comment
Megosztás:

hát igy van ez

vagy mázlid van és van bolt ahol olcso is

vagy találni se találsz :D

én mondjuk azt a panelos megoldást szeretném megcsinálni, majd, mert szerintem az tuti lehet, főleg ha meg is csiszolgatom a ledeket, meg kék fehér számlapot csinálok hozzá :)

üdv.

Link to comment
Megosztás:

X 16 XEL motornál,ahogy jön le a kipufogó csöve és kanyarodik az olajteknő alá,ott van egy lemez (gondolom hővédő szerepe van)

körbe veszi a csövet,na az zörög nekem időnként, főleg elinduláskor.

Van benne 2 csavar azokat ,már mocskosul meghúztam,de még mindig mozog ez a qrva!

Hogy lehetne megszorítani,hogy abba hagyja a zenélést?

Link to comment
Megosztás:

X 16 XEL motornál,ahogy jön le a kipufogó csöve és kanyarodik az olajteknő alá,ott van egy lemez (gondolom hővédő szerepe van)

körbe veszi a csövet,na az zörög nekem időnként, főleg elinduláskor.

Van benne 2 csavar azokat ,már mocskosul meghúztam,de még mindig mozog ez a qrva!

Hogy lehetne megszorítani,hogy abba hagyja a zenélést?

Nem lehet hogy a lemez hajlott meg? Nézd meg hol van a legközelebb valamihez, és hajlíts rajta kicsit. Ha olyan mint a kipufogódoboknál akkor lehet kézzel is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.