Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

A mostani brigiciol olyan gyenge, hogy még a motorról a friss olajat alig hozza le.

Amúgy haveromnak K&N mosó és olajzója van simota szűrőhöz, de azt mondta hogy tökéletesen kimossa úgyhogy én is azt fogok venni.

K&N tuti muxik. és nem is drága... ahhoz képest hogy emnnyi ideig elég 1 szet főleg nem.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

A hidegre való tekintettel uninstalláltam a direktet, és visszaépítettem a gyári szűrőház+betét kombót.Egy ismi azt mondta, hogy nem tesz jót a hőfokszenzornak hogy 1X motormeleg levegőt szív, aztán pedig megkapja a kinti igenhideg levegőt.Ez vagy igaz, vagy nem, de nem is akarom kipróbálni.

Amúgy a fogyim most lement 7.2-re, ami a nyári 8L környéki fogyikhoz képest igen szép teljesítmény......

Pedig ugyanúgy használom........... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A hidegre való tekintettel uninstalláltam a direktet, és visszaépítettem a gyári szűrőház+betét kombót.Egy ismi azt mondta, hogy nem tesz jót a hőfokszenzornak hogy 1X motormeleg levegőt szív, aztán pedig megkapja a kinti igenhideg levegőt.Ez vagy igaz, vagy nem, de nem is akarom kipróbálni.

Amúgy a fogyim most lement 7.2-re, ami a nyári 8L környéki fogyikhoz képest igen szép teljesítmény......

Pedig ugyanúgy használom........... :unsure:

Érdekes elképzelés.

Ugyanis itt mindeki deklarálta, hogy a direkt a motortérben lévő meleg levegőt továbbítja a motorba és a gyári megoldással lehet a hideget biztosítáni, bár nagyobb szívási veszteség árán. Tehát csak a levegő hőfokból kiindulva télen a direkt jobbat tesz a motornak, nem? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség. :unsure:

Mosmá' mind1.............

Amúgy meg az volt az igazi gáz, hogy amíg nem volt ideje átmelegedni a fémcsőnek, amin a direkt tobzódott, addig ment mint az állat, harapott ahogy kell.Ami egy 1.6-tól elvárható.De ahogy bejött pl. egy lámpánál ácsingózás, már átmelegedett, és szabályosan erőtlen lett a motor.

Jövőre kitalálok v.mi okosságot erre a problemre.Ha meglesz még a gép...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Jövőre kitalálok v.mi okosságot erre a problemre.Ha meglesz még a gép...

Elérkezett a jövő! :unsure: Megjött a KßN cucc, be is installáltam tegnap este a gépbe.Ma pedig teszteltem is.

Végre visszakaptam az autóm rugalmasságát.Annyi, hogy nincs az a brutális szívóhang, cserébe viszont nagyon jól veszi a lapot, hála a hűvös időnek.Nem volt olcsóságos a dolog, de sztem ez jobb megoldás mint ami volt.........

Link to comment
Megosztás:

Elérkezett a jövő! :blink: Megjött a KßN cucc, be is installáltam tegnap este a gépbe.Ma pedig teszteltem is.

Végre visszakaptam az autóm rugalmasságát.Annyi, hogy nincs az a brutális szívóhang, cserébe viszont nagyon jól veszi a lapot, hála a hűvös időnek.Nem volt olcsóságos a dolog, de sztem ez jobb megoldás mint ami volt.........

K&N betétszürö? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...
hello mindenkinek szeretném megkérdezni kit nélkül lehet e berakni a gyári helyére direct szürőt a verdámba .

légyszi akinek már van benne az irja le hogyan, milyen átalakitás kell hozzá he kell egyáltalán.verdám:2000vectrab1.616vszelepes

Azt hiszem párszor már leírtuk itt,hogy kétféle lehetőség van.

-Vagy berakod az 5000Ft-os "direktszürőt",amitől "szép" szívó hangja lesz a verdának,de menni nem fog tőle jobban,mert a motortérből fogja szívni a forró levegőt.

-Vagy veszel normális betétszűrőt(K&N,Green stb),ami nem olcsó,de talán valamicskét jobban megy tőle a verda.Pszichikai lóerők. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem párszor már leírtuk itt,hogy kétféle lehetőség van.

-Vagy berakod az 5000Ft-os "direktszürőt",amitől "szép" szívó hangja lesz a verdának,de menni nem fog tőle jobban,mert a motortérből fogja szívni a forró levegőt.

-Vagy veszel normális betétszűrőt(K&N,Green stb),ami nem olcsó,de talán valamicskét jobban megy tőle a verda.Pszichikai lóerők. :lol:

Hi!

Nekem volt bennt direktszűrő, normálisan beépítve,motr melegétől elzárva stb.................

Amióta kivettem jobban megy az autó :lol: Mondjuk a hangja hiányzik :lol: Betétszűrőnek Én spec nem látom értelmét

Link to comment
Megosztás:

Pedig hasznos dolog.Én az Astrámban tapasztaltam.......

Kiváncsi lennék Te mit éreztél belöle,mert Én semmit.Sőt,5000km alatt úgy össze olajozta a légtömegmérőt,hogy rángatott tőle már a kocsim.Arról nem is beszélve hogy a szívócső tele volt homokkal :lol:

Lehet Én csináltam valamit rosszul,de ha kevés az olaj akkor mégtöbb a homok,ha sok az olaj akkor légtömegmérő lesz oda.Az árából pedig kb 10 évig veszek gyári levegőszürőt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi lennék Te mit éreztél belöle,mert Én semmit.Sőt,5000km alatt úgy össze olajozta a légtömegmérőt,hogy rángatott tőle már a kocsim.Arról nem is beszélve hogy a szívócső tele volt homokkal :lol:

Lehet Én csináltam valamit rosszul,de ha kevés az olaj akkor mégtöbb a homok,ha sok az olaj akkor légtömegmérő lesz oda.Az árából pedig kb 10 évig veszek gyári levegőszürőt :lol:

Kicsit OFF, de asszem anno írtad valahol.. mivel takarítottátok meg a légtömegmérőt? Féktisztítóval? mert múltkor kitakarítottam a pillangót, és környékét, gondoltam a légtömegnek se ártana valami.. de tüdő erőn kívűl mást nem mertem.. úgy kezelem mint a himes tojást.. drága móka volt anno.. eddig a legdrágább 1darab/ár alkatrészem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi lennék Te mit éreztél belöle,mert Én semmit.

Elsősorban azt, hogy a verda bizonyos sebességeknél nem fogyott el, hanem ugyanolyan fickós maradt, mint előtte.Pl. 140km/h-nál már az 1.6 16V nem éppen erőgép.Ott ugyanis kezd kifogyni a szuflából.Betétszűrővel nem volt vele semmi gond, símán gyorsult tovább 170km/h-ig.Összeségében jobban dolgozott a motor, és nekem nem volt gondom sem az olajjal, sem pedig a homokkal.Egyik sem volt....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit OFF, de asszem anno írtad valahol.. mivel takarítottátok meg a légtömegmérőt? Féktisztítóval? mert múltkor kitakarítottam a pillangót, és környékét, gondoltam a légtömegnek se ártana valami.. de tüdő erőn kívűl mást nem mertem.. úgy kezelem mint a himes tojást.. drága móka volt anno.. eddig a legdrágább 1darab/ár alkatrészem.. :lol:

Mennyibe kerül?

Szerintem az én gyári új osztóművemnek viccesebb ára van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit OFF, de asszem anno írtad valahol.. mivel takarítottátok meg a légtömegmérőt? Féktisztítóval? mert múltkor kitakarítottam a pillangót, és környékét, gondoltam a légtömegnek se ártana valami.. de tüdő erőn kívűl mást nem mertem.. úgy kezelem mint a himes tojást.. drága móka volt anno.. eddig a legdrágább 1darab/ár alkatrészem.. :lol:

Féktisztítóval :P ,de ha baja lesz akkor nem Én leszek a hibás :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.