Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ahova akad, az 62cm, a csomitető 96.3cm, 100 a spoiler alja.

Ezek szerint kicsit leült. :D

Ferdehátú Astra rugó, gátló, lehet próbálkozni. Nem kell ültetőszett. ^_^

Pl. a sógoréhoz képest 3centit ült, Isi a tiedhez meg 4-et.

nem lett lágyabb? vagy a vekik nem nehezebbek az astra-nál?

Link to comment
Megosztás:

Astra 1030 kg, Vectra 1060 kg, +30kg ez nem igazán különbség.(kb. 3% súlytöbblet)

Inkább keményebb lett, de annyira nem meglepő figyelembe véve, hogy 1 halott és 1 félholt teló volt alattam, inkább a rugón jártam már.

Olyan lágyan himbálózott már, mint 1 francia limuzin. :D

Most vissza kellene tennem a Vectra rugókat, hogy tudjam mi a különbség, de nem tudom rászánni magam. ^_^

Link to comment
Megosztás:

De, azt is számíthat, hogy nekem + a sóginak 175/65 14" van fenn. Így egymáshoz tudunk viszonyítani, de Isi te nem nagyobb keréken jársz?

Mert akkor lehet nincs is akkora különbség.

42-es hibakód C16NZ-nél mitől lehet?

Elektromos gyújtásállítás nem működik.

De ez mi? A sóginak ezt villogtattam ki.

Link to comment
Megosztás:

Téliben rápróbáltam egyszer 165/80 14" akkora volt, mint 1 malomkő, de elfért. +5 cm átmérőben.

Igaz csak előre raktam fel, darálni jó volt. :D

tegnap láttam egy parkolóban egy ilyennel szereltet, hát böszme nagy az biztos:D:D

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodott már valaki azon, hogy miért rohad annyira a hátsó nyúlván és hátsó rugótányér környéke? Tudom őrült ötlet, de most a fejembe vettem, hogy konzerválni akarom a problémás részeket (persze lakatolás után).

Szóval ötlet? :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodott már valaki azon, hogy miért rohad annyira a hátsó nyúlván és hátsó rugótányér környéke? Tudom őrült ötlet, de most a fejembe vettem, hogy konzerválni akarom a problémás részeket (persze lakatolás után).

Szóval ötlet? ^_^

Mert még olyan technológiával készültek, ami nem 100 évre volt rohadásbiztos és hát benne vannak a korban is.

Meg lehet csinálni. Egy V2000-es barátom is megcsinálta az övét, gyakorlatilag újraépítették a hátsó nyúlványt. A szomorú, hogy úgy van esélyed rá, hogy tuti jó lesz, ha magadnak csinálod, de nem lehetetlen. Utána jó egy pár évig, de oda kell figyelni rá (télen nem nagyon mászkálni vele -a só miatt; ha saras lesz azt lemosni mihamarabb; lehetőleg garázsban tartani) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Mert még olyan technológiával készültek, ami nem 100 évre volt rohadásbiztos és hát benne vannak a korban is.

Meg lehet csinálni. Egy V2000-es barátom is megcsinálta az övét, gyakorlatilag újraépítették a hátsó nyúlványt. A szomorú, hogy úgy van esélyed rá, hogy tuti jó lesz, ha magadnak csinálod, de nem lehetetlen. Utána jó egy pár évig, de oda kell figyelni rá (télen nem nagyon mászkálni vele -a só miatt; ha saras lesz azt lemosni mihamarabb; lehetőleg garázsban tartani) ;) ;)

A jó kis perzselő miiiiiii ? :D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

gyönyörű az az autó, ez a szín megy sztem legjobban az A vekihez, ilyenre fáj a fogam:D:Dhmmmm.

nekem az előző gazdája lakatoltatta ki, mindenhova toltak alvázvédőt meg üregvédőt jó vastagon:) remélem egy jó pár évig így is marad:D

Link to comment
Megosztás:

.

Meg lehet csinálni. Egy V2000-es barátom is megcsinálta az övét, gyakorlatilag újraépítették a hátsó nyúlványt. A szomorú, hogy úgy van esélyed rá, hogy tuti jó lesz, ha magadnak csinálod, de nem lehetetlen. Utána jó egy pár évig, de oda kell figyelni rá (télen nem nagyon mászkálni vele -a só miatt; ha saras lesz azt lemosni mihamarabb; lehetőleg garázsban tartani) ;) :D

Aztakutyafáját ^_^

Nah ez az amire gondolok :P

Ez így hibátlan! Gratula neki innen a távolból!

Muszáj magamnak csinálni, mert lakatos cimbim aki idáig csinálta az elintézi ennyivel: "He, mit akarsz tőle? 15 éves... Ez rohadni fog mindig is. Gyárihibás"

Nah ez nekem kevés, ezért is tetszik cimbid hozzáállása, szimpatikus. Főleg az Yoko Parada azzal a futóművel :D

Télen nem lesz gond ;) Akkor a Nagypolski lesz befogva (kilinccsel előre).

Elkezdem gyűjtögetni a "kedvem" És majd csinálok képeket.

Link to comment
Megosztás:

Mi a hibajelenség?

Csak tipp: van benne kopogásérzékelő?

Abban csak oktánszámváltó van, ilyen luxus holmi nincs.

1esek szerint egyszerű motor, mit 1 faék. :P

Azt olvastam, hogy 42-es hiba az "gyújtáselosztó vezérlőegység nincs gyújtáselosztó jel". :D

Meg, hogy ha a vezérlőegység és a elosztó közötti vezeték túl közel van a nagyfeszültségű vezetékhez (4-es kapocs) az elosztó és a trafó közt, esetleg a 42-es hibakód jelentkezik. ^_^

Van másik trafóm, azzal is megnézzük. ;)

Link to comment
Megosztás:

Abban csak oktánszámváltó van, ilyen luxus holmi nincs.

1esek szerint egyszerű motor, mit 1 faék. :P

Azt olvastam, hogy 42-es hiba az "gyújtáselosztó vezérlőegység nincs gyújtáselosztó jel". :D

Meg, hogy ha a vezérlőegység és a elosztó közötti vezeték túl közel van a nagyfeszültségű vezetékhez (4-es kapocs) az elosztó és a trafó közt, esetleg a 42-es hibakód jelentkezik. ^_^

Van másik trafóm, azzal is megnézzük. ;)

ITT tárgyalták már a srácok a 42-es kódot. Olvastad már?

Csak hibakód van vagy valami kézzel fogható is (nem indul pl.)?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok egyik haverom került bajba

calibrája van c20ne motoros paripájához kellene bontott alkatrész

üa nyomás szabályzó. állítása szerint valami üa elosztó cső végén található

és sehonnan nem tudnak neki alkatrészt adni bárdi ,start stb.

ha valaki tudna egy jó bontót vagy magánszemélyt akinél esetleg fellelhető ez a motor tipus

írna egy pár sort.

köszönjük.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok egyik haverom került bajba

calibrája van c20ne motoros paripájához kellene bontott alkatrész

üa nyomás szabályzó. állítása szerint valami üa elosztó cső végén található

és sehonnan nem tudnak neki alkatrészt adni bárdi ,start stb.

ha valaki tudna egy jó bontót vagy magánszemélyt akinél esetleg fellelhető ez a motor tipus

írna egy pár sort.

köszönjük.

Csergőék sem tudnak segíteni?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok egyik haverom került bajba

calibrája van c20ne motoros paripájához kellene bontott alkatrész

üa nyomás szabályzó. állítása szerint valami üa elosztó cső végén található

és sehonnan nem tudnak neki alkatrészt adni bárdi ,start stb.

ha valaki tudna egy jó bontót vagy magánszemélyt akinél esetleg fellelhető ez a motor tipus

írna egy pár sort.

köszönjük.

Hello nálam van egy komplett c20ne vectra miérdekelne belőle?

Link to comment
Megosztás:

Hello srácok mitmondotok arra hogy jöttem lefelé egy szerpentinen:P 82 es főut motorfékel ésmire leértem nemment az egyik henger utána sorra leáltak és nemindult el az autó jah c20xe motor akárhogy indítottam semmi csak tekerte megpróbáltam dombon lefelé sebességbe tenni akkor se indult be és az injektor hidon van egy szelep légtelenítő mint a kerék szelep megnyomtam és nyomta ki a levegőt egyszer csak kinyomta a benzint és pöccre indult az na ez mitől lehett mitől levegősödött le a rendszer?:rolleyes: se elötte nemvolt még ien meg azóta sem. a motorféknek köze lehetett hozzá? hozzá teszem nem kis szakaszon motorfékkel jöttem

Link to comment
Megosztás:

Hello :D hát a kijelző 150 et mutatott de a mutató 15 liter meg a piros között:P amugy nemrég voltam vele győrbe:p és hazafele megint ugyjártam de most nemáltmeg egy megált az egyik henger utána hiába nyomtam neki nem ment csak lassult egyszer csak ujra megindult és semmi azóta megint megy rendesen

Én elég aktívan használom a motorféket (fő a fogyi ugye :rolleyes: ) De ilyen még nem volt sosem!

Fura kérdés -_- De mennyi üzemanyag volt benne? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.