Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

sziasztok nekem egy 2004 es corsam van olyan problémával hogy ég a kis motorlámpa és a motor 4200 nál letilt nem pörög feljebb ha netán valaki találkozot már ilyennel attol a segitséget megköszönném

Hali!!!

Ki kell olvastatni a hibakódot valami szervízben. Akkor megtudod a baj okát. Nem tudom a tiedben milyen motor van de régebbi típusokat házilag is ki lehet olvasni Így

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy valami remegő hangot ad ki a kocsiban. Rájöttem, hogy ha megfogom a kormányt, akkor megszűnik a zaj.

Mik okozhatja ezt?

Kormánymű esetleg?

Köszönöm szépen!

G.

hát szerintem lehet akár egy szálszakadásos gumi. Lehet hogy a féked haldoklóban lehet a kormánymüvel valami turpisság. Álló helyzetben csinálja vagy ha mész is vele?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy valami remegő hangot ad ki a kocsiban. Rájöttem, hogy ha megfogom a kormányt, akkor megszűnik a zaj.

Mik okozhatja ezt?

Kormánymű esetleg?

Köszönöm szépen!

G.

Azzal kellene kezdeni, hogy elmész egy gumishoz, és megnézted vele a két első kereket, nem ütnek-e véletlenül.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy valami remegő hangot ad ki a kocsiban. Rájöttem, hogy ha megfogom a kormányt, akkor megszűnik a zaj.

Mik okozhatja ezt?

Kormánymű esetleg?

Köszönöm szépen!

G.

Hali!!!

Azt nem írtad, hogy menet közben csinálja, vagy állva. Ha menet közben akkor már előttem írták a megoldásokat. Ha álló helyzetben akkor az alapjárat miatt rezeg. Ha adsz egy pici gázt akkor megszűnik? Vagy ha rákapcsolsz valami fogyasztót? Nekem is volt ilyen de aztán elmúlt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Azt nem írtad, hogy menet közben csinálja, vagy állva. Ha menet közben akkor már előttem írták a megoldásokat. Ha álló helyzetben akkor az alapjárat miatt rezeg. Ha adsz egy pici gázt akkor megszűnik? Vagy ha rákapcsolsz valami fogyasztót? Nekem is volt ilyen de aztán elmúlt.

Helló!

Álló helyzetben csinálja, szerintem is az alapjárat miatt. Lehet a motortartó bak? Valami néha iszonyat hangot is ad, kicsit fémes szerűt!

Köszi!

G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy '91-es évjáratú A2-es Corsám van, és az a problémám hogy a ventilátor biztosítéka beolvadt a helyére, :lol: így nem működik a technika, és csak annyi levegő jut az utastérbe amit a menetszél behoz, így nagyon gyorsan párásodik és így elég kellemetlen közlekedni. Tudtok erre esetleg valami megoldást?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy '91-es évjáratú A2-es Corsám van, és az a problémám hogy a ventilátor biztosítéka beolvadt a helyére, :lol: így nem működik a technika, és csak annyi levegő jut az utastérbe amit a menetszél behoz, így nagyon gyorsan párásodik és így elég kellemetlen közlekedni. Tudtok erre esetleg valami megoldást?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Hali!!!

Valahogy ki kell onnan piszkálni :lol:

Azután megnézni hogy mitől olvadt be, mielőtt az új is beolvad!!!

Húzd le az ablakot , akkor nem párásodik annyira :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Megtudná mondani valaki, hogy tudok hozzáférni egy Corsa A (1991) fűtőmotorjához?

Kinyitod a géptetőt, a szélvédő előtti "árokból" kiveszed a fűtőmotor feletti takaró műanyagot, aztán magáról a fűtőmotorról leszeded a csatit és kihajtod a két csavart ami tartja. Asszem még az ablaktörlőszerkezet is maradhat, ki lehet buktatni alatta simán.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nekem olyan problémám van z13dt-vel,hogy első indításkor megjelenik a hibajelzés kb fél perc múlva.

ha ezt követően újra indítom nincs jelzés. semmi hibajelenséget nem produkál ezen kívül az autó.

ja és ez csak kb +10C alatt csinálja....van esetleg ötlete valakinek erre?

Link to comment
Megosztás:

Hali Mindenki!!

Egy olyan kérdésem lenne remélem tud valaki segíteni, nekem egy 98-as 1.0 12V corsám van kb. fél éve világít a csekk lámpám, elvittem kiolvastatni azt mondták EGR szelep. Mivel elég drága cserélni, és azt mondták igazándiból nincs is sok értelme ezért hagytam a fenébe, illetve elvittem kitisztíttani, mert állítólag az segíthet (nem segített). Most úgy vagyok vele, hogy leakarom dugóztatni. És itt a nagy kérdés, erre hogy van lehetőség, illetve nem tesz-e kárt a motorban. Ha valaki tud valami okosat mondani evvel kapcsolatban azt megköszönném.

Üdv mindenkinek!!

Link to comment
Megosztás:

Hali Mindenki!!

Egy olyan kérdésem lenne remélem tud valaki segíteni, nekem egy 98-as 1.0 12V corsám van kb. fél éve világít a csekk lámpám, elvittem kiolvastatni azt mondták EGR szelep. Mivel elég drága cserélni, és azt mondták igazándiból nincs is sok értelme ezért hagytam a fenébe, illetve elvittem kitisztíttani, mert állítólag az segíthet (nem segített). Most úgy vagyok vele, hogy leakarom dugóztatni. És itt a nagy kérdés, erre hogy van lehetőség, illetve nem tesz-e kárt a motorban. Ha valaki tud valami okosat mondani evvel kapcsolatban azt megköszönném.

Üdv mindenkinek!!

Ugyan F astra,de a téma ua! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már lassan 2 éve tulajdonosa vagyok egy 93-as Corsa 1.2i C12NZ motorszámú autónak, de egy ideje problémák léptek fel, és már nem tudom mivel lehetne orvosolni!

A jelenség az az, hogy hidegindításnál az autó kb. 10 perc után megáll felvillan a engine check lámpa és utána van h nem is indul újra! Ez napi 1x fordul elő ha egyszer megvolt másnapig nem csinálja!

Diagnosztikán is voltam vele, de hibakódot nem sikerült kiolvasni!

Már rengeteg szerelőnél voltam, kicseréltem a gyertyakábeleket,osztófedelet, a gyújtásmodult, a gyertyákat, az ac relét, az üzemanyagszűrőt, kitakarítottam az injektort de továbbra is fennáll a hiba! Már csak az üzemanyagszivattyú a régi benne az még gyári!

Lehet hogy az okozna ilyet, de indításnál hallom hogy berreg de a tünetek ugyan azok legyen az tél vagy nyár, száraz vagy esős idő!

Ha valaki találkozott már ilyennel vagy esetleg van valami ötlete hogy mi okozhazja ezt azt kérem segítsen!

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok,

'96-os 1.4-es Viva Corsám van. Bő 5 éve van nálam, ezalatt 100 000 km-t mentem vele, most 190 000 km van benne (elvileg! ténylegesen én ezt olyan 220-230 000-re tippelném) Az utóbbi 1 évben kb 30 000 km-t tettem bele 80%-ban csak autópályán.

A gondom annyi, hogy épp tegnap este megállt alattam az M1-en 120-nál. Nem húzott sem 5-ben, sem 4-ben, 3-ban még valamennyire, aztán végleg megállt. Mintha kifogyott volna a benzin, ami lehetetlen, mert tele a tank. A motor pörög, de nem indul be. Kb 1 hónapja már csinálta ezt, akkor behúztak és elindult, adtam neki tisztítóadalékot, pörgött is szépen, de úgy látszik eddig bírta. Jól érzékelem, hogy benzindugulás lehet a titok nyitja? Olaj is 10 000 km-rel ezelőtt volt cserélve minden szűrővel, de érdekes módon itt is van gebasz. 8 300 km után elfogyott az olaj, 1 300 km-t bírt a hozzátöltött 1 l-rel (10W40). Sportlégszűrőm van, 140 000 km magasságában volt nagyobb szervízen: vezérműszíj, ékszíj, lambdaszonda, szűrők cseréje.

Mostanában terveztem az olajcserét, de így megoldotta a kérdést a kisautó, hogy mikor menjen szervízbe. :devlish:

Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond? Jól gondolom, hogy "szimpla" dugulás, vagy esetleg valami komolyabb problémára számítsak?

Üdv;

Ildikó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

'96-os 1.4-es Viva Corsám van. Bő 5 éve van nálam, ezalatt 100 000 km-t mentem vele, most 190 000 km van benne (elvileg! ténylegesen én ezt olyan 220-230 000-re tippelném) Az utóbbi 1 évben kb 30 000 km-t tettem bele 80%-ban csak autópályán.

A gondom annyi, hogy épp tegnap este megállt alattam az M1-en 120-nál. Nem húzott sem 5-ben, sem 4-ben, 3-ban még valamennyire, aztán végleg megállt. Mintha kifogyott volna a benzin, ami lehetetlen, mert tele a tank. A motor pörög, de nem indul be. Kb 1 hónapja már csinálta ezt, akkor behúztak és elindult, adtam neki tisztítóadalékot, pörgött is szépen, de úgy látszik eddig bírta. Jól érzékelem, hogy benzindugulás lehet a titok nyitja? Olaj is 10 000 km-rel ezelőtt volt cserélve minden szűrővel, de érdekes módon itt is van gebasz. 8 300 km után elfogyott az olaj, 1 300 km-t bírt a hozzátöltött 1 l-rel (10W40). Sportlégszűrőm van, 140 000 km magasságában volt nagyobb szervízen: vezérműszíj, ékszíj, lambdaszonda, szűrők cseréje.

Mostanában terveztem az olajcserét, de így megoldotta a kérdést a kisautó, hogy mikor menjen szervízbe. :devlish:

Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond? Jól gondolom, hogy "szimpla" dugulás, vagy esetleg valami komolyabb problémára számítsak?

Üdv;

Ildikó

Benzinszűrő mikor volt cserélve? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Benzinszűrő mikor volt cserélve? :devlish:

Szerintem a nagyszervíznél lehetett, ergó 50 000 km-rel ezelőtt. Nyugtass meg, hogy ennyi a gondja!

Lehet ennek köze az olajfogyáshoz? Legutoljára akkor fogyott így az olaj, mikor csöpögött.. De most ilyen nincs. Nem hagy foltot maga után sehol.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a nagyszervíznél lehetett, ergó 50 000 km-rel ezelőtt. Nyugtass meg, hogy ennyi a gondja!

Lehet ennek köze az olajfogyáshoz? Legutoljára akkor fogyott így az olaj, mikor csöpögött.. De most ilyen nincs. Nem hagy foltot maga után sehol.

Könnyen lehet, hogy csak ennyi a baja. Megnyugodni meg csak akkor, mikor már működik ismét. Mikor ráadod a gyújtást, hallasz kattanást, meg kis búgó hangot? Corsaban mondjuk nem tudom merre van az ac relé, de az act hallani kéne.

Az olajfogyás meg valamennyire természetes jelenség, de ennyire azért nem kellene. Kipuff nem füstölt kéken?

Link to comment
Megosztás:

Könnyen lehet, hogy csak ennyi a baja. Megnyugodni meg csak akkor, mikor már működik ismét. Mikor ráadod a gyújtást, hallasz kattanást, meg kis búgó hangot? Corsaban mondjuk nem tudom merre van az ac relé, de az act hallani kéne.

Az olajfogyás meg valamennyire természetes jelenség, de ennyire azért nem kellene. Kipuff nem füstölt kéken?

Nem szoktam hallani búgó hangot-kattanást, de eddig sem hallottam.

Olajfogyás azért nem tetszik, mert az utóbbi olajcsere előtt nem volt semmi baja. ~13 000 km-t futottam vele és nem zabálta így az olajat. Füstölni sem füstöl, ezt néztem meg legelőször. Viszont mintha kicsit lomhább lenne, ami fura, mivel ki van égetve a kipufogó, viszont elfogadom, mert rég tankoltam bele 98-ast. :devlish: Hogy őszínte legyek, először arra gondoltam, hogy a szervízben kispórolták az olajat belőle...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.