Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Guest kumabushi

Üdv nektek

Egyik nap nem volt fűtés a kocsiban, előtte töltöttem fel fagyállós vízzel a hűtővizet, rálestem, víz hiányzik.

Nyáron pl totál kifogyott, ott vártam a sztrádán a vizes srácot :huh:

Aztán töltöm, látom alul csöpög

Szomszéd srác mondja vízpumpa

Kiszedte, ma lesz megvéve az új 12e Ft

Aztán 12-én műszaki lejár :lol:

Vezérműszíjat is kellene cserélni azt mondta tavaly egy szerelő

A kérdésem most jön, mert sajnos elhanyagoltam a kocsit.

Olajcserét be szoktam tartani, 15000 km-enként olajcsere

télen téli gumi, nyáron nyári gumi

DE...

Azt hallottam kell cserélni ezeket is bizonyos km után

Gyertya, olajszűrő, légszűrő, képbetét, képtárcsa, vezérműszíj

Igen?

És melyiket hány km-enként?

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek

Egyik nap nem volt fűtés a kocsiban, előtte töltöttem fel fagyállós vízzel a hűtővizet, rálestem, víz hiányzik.

Nyáron pl totál kifogyott, ott vártam a sztrádán a vizes srácot :huh:

Aztán töltöm, látom alul csöpög

Szomszéd srác mondja vízpumpa

Kiszedte, ma lesz megvéve az új 12e Ft

Aztán 12-én műszaki lejár :lol:

Vezérműszíjat is kellene cserélni azt mondta tavaly egy szerelő

A kérdésem most jön, mert sajnos elhanyagoltam a kocsit.

Olajcserét be szoktam tartani, 15000 km-enként olajcsere

télen téli gumi, nyáron nyári gumi

DE...

Azt hallottam kell cserélni ezeket is bizonyos km után

Gyertya, olajszűrő, légszűrő, képbetét, képtárcsa, vezérműszíj

Igen?

És melyiket hány km-enként?

Köszi előre is

Szerintem, ha tavaly azt mondta a szerelő, hogy cserélj vezérműszíjat, akkor sürgősen tedd meg!! Ha az elszakad, akkor nem kis költségeknek nézel elébe (pár százezer). Én el se mernék indulni vele, nem hogy 1 évig úgy járni.

Olajszűrő cserére több variációt hallottam. A legbiztonságosabb, ha minden olajcsere alkalmával azt is cseréled.

Légszűrő: meg kell nézni, hogy milyen állapotban van. (~20.000km az élettartama)

Fékbetét: meg kell nézni, hogy hány mm van még belőle. Úgy kell számítani (biztonságos módszer), hogy 1000km alatt 1mm-t kopik. Ez az érték normál vezetésnél nyilván több. 3mm-es vastagságnál kell legkésőbb cserélni.

Még megemlíteném az üzemanyagszűrőt is (~15.000km)

Kollégák biztos kiegészítik még az általam leírtakat.

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Szerintem, ha tavaly azt mondta a szerelő, hogy cserélj vezérműszíjat, akkor sürgősen tedd meg!! Ha az elszakad, akkor nem kis költségeknek nézel elébe (pár százezer). Én el se mernék indulni vele, nem hogy 1 évig úgy járni.

igen, nincs mentségem

a szervízlámpa fénye kigyulladt, azért mert valami vízszint tájékozódási izé nem jó

szomszéd aki csinálja a pumpát hoplnap, azt mondta hogy az olyan hogy 2000 méter felett más levegőt enged be avgy mi

"nem fontos"

csak épp a lámpa nem lett kiütve és ha azóta lett újabb baja?!

és akkor a szerelő mondta hogy a szíjat nem ártana cserélni

ez a szitu

most fizetem be az utolsó lízing pénzt, utána marad lóvé a szíjra

nekem annó 50e ft-ot számolt valami, de pl (és ez tudom hogy nem mérvadó) tegnap láttam suzukiban egy szíjcserét és a srác azt mondta kb 10-15 e ft volt az anyag

szerelés nulla :huh:

az alábbi ajánlatot kaptam tavaly:

ezek kisker árak:

vezérműszíj: 8 200

vezetőgörgő: 9 200

feszítőgörgő: 13 300

összesen: 30 700

ebből jön le a 20-30% kedvezmény:

21 490 a vége (csak alkatrészek)

+ a szerelés: 10-20 ezer

AKCIÓS!!!!!!!

most annyi változik hogy nincs kedvezmény, de szerelési díj sem

ehhez is szükségem lenne kis segítségre hogy ha elmegyek a boltba VÁSÁROLNI akkor miket vegyek

a km--enkénti cseréket meg felírom és betartom

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
nálam:

olaj, olajszűrő, légszűrő: 10ekm

pollenszűrő évente tavasszal

teljes vezérlés: 60ekm vagy 4 év

gyertya 30ekm.

mivel elhanyagoltam, a legjobban teszem ha komplett cseréltetek mindent nemigaz?

kivéve amit tudok biztosra, olaj...

KÖSZÖNÖM NEKTEK!

Link to comment
Megosztás:

mivel elhanyagoltam, a legjobban teszem ha komplett cseréltetek mindent nemigaz?

kivéve amit tudok biztosra, olaj...

Így van... hidd el hosszú távon meghálálja az autó ha törődnek vele. Akkor szerintem még érdemes odafigyelni a festék lepattogzásokra is.

Én pl ősszel vettem 2 kis flakon opel festéket (~2000ft) az autómhoz (ilyen kis hibajavítós) és végigmentem az autón, minden apró kis lepattogzást lekentem (ajtóéleknél volt jellemző csak). A csomagtartó és a szélvédő csatlakozásánál kimaradt véletlenül és már meg is jelent a rozsda (nyáron még nem volt ott).

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Akkor szerintem még érdemes odafigyelni a festék lepattogzásokra is.

polírozást terveztem, de előbb a műszaki tartalom rendbehozatala...

így azért jó hogy találtam egy szerelőt aki mindenhez ért, és ha nekem nem is ingyen, de olcsón segít

viszont a bevásárlást rám hagyta, én meg láma vagyok ezekhez, de megoldom valahogy

Link to comment
Megosztás:

Valaki segítsen!

Az utánfutó index visszajelzőt szeretném aktivizálni! Mi lehet ennek a módja? Izzót tettem a műszerfalba de ez kevésnek bizonyult. A multiméterről vezetéket kellene húzni a müszer egységbe? de én úgy látom,hogy a vezeték kiépített a multiméter és a műszerfal közt! mi lehet a jó megoldás? Segítséget köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Valaki segítsen!

Az utánfutó index visszajelzőt szeretném aktivizálni! Mi lehet ennek a módja? Izzót tettem a műszerfalba de ez kevésnek bizonyult. A multiméterről vezetéket kellene húzni a müszer egységbe? de én úgy látom,hogy a vezeték kiépített a multiméter és a műszerfal közt! mi lehet a jó megoldás? Segítséget köszönöm!

passz

nekem még horgom sincs :huh:

pedig szervizkönyvbe láttam hogy lehet utólag rárakatni...

Link to comment
Megosztás:

igen, nincs mentségem

a szervízlámpa fénye kigyulladt, azért mert valami vízszint tájékozódási izé nem jó

szomszéd aki csinálja a pumpát hoplnap, azt mondta hogy az olyan hogy 2000 méter felett más levegőt enged be avgy mi

"nem fontos"

csak épp a lámpa nem lett kiütve és ha azóta lett újabb baja?!

és akkor a szerelő mondta hogy a szíjat nem ártana cserélni

ez a szitu

most fizetem be az utolsó lízing pénzt, utána marad lóvé a szíjra

nekem annó 50e ft-ot számolt valami, de pl (és ez tudom hogy nem mérvadó) tegnap láttam suzukiban egy szíjcserét és a srác azt mondta kb 10-15 e ft volt az anyag

szerelés nulla :huh:

az alábbi ajánlatot kaptam tavaly:

most annyi változik hogy nincs kedvezmény, de szerelési díj sem

ehhez is szükségem lenne kis segítségre hogy ha elmegyek a boltba VÁSÁROLNI akkor miket vegyek

a km--enkénti cseréket meg felírom és betartom

Szerintem vízpumpát is cserélj ha már hozzányúlnak a vezérléshez.

Link to comment
Megosztás:

Valaki segítsen!

Az utánfutó index visszajelzőt szeretném aktivizálni! Mi lehet ennek a módja? Izzót tettem a műszerfalba de ez kevésnek bizonyult. A multiméterről vezetéket kellene húzni a müszer egységbe? de én úgy látom,hogy a vezeték kiépített a multiméter és a műszerfal közt! mi lehet a jó megoldás? Segítséget köszönöm!

multiméter nincs multitimer van benne.

Link to comment
Megosztás:

folyamatban van, elromlott ugyanis, nyomta kifele a vizet :huh:

Pff. Még szerencse, hogy nem állt be... akkor is hamu a vezérlésnek.

Mindent ami a vezérlés körén van érdemes egyszerre cserélni. Nálam ez munkadíjjal együtt (x14xe) 45 volt. Vezérműszíj, feszítő görgők, vízpumpa, generátoszíj.

Link to comment
Megosztás:

Amikor megvettem a vasat nem bíztam az előéletébe ezért én is cseréltem rajta mindent:

-komplettt vezérlés

-gyújtógyertya

-olaj

-ü.a szűrő+olajszűrő+pollen+levegő szűrő

-vizpumpa

Nekem olajat és olajszűrő nem kellett cserélni, mivel a motorra rá volt írvva egy matricára az utolsó olajcsere, és a számot alátámasztotta az olaj kinézete és az olajszűrőn lévő gyári matricán található gyártási dátum (1hónapos volt)

Gyújtógyertyát sem cseréltem. Ennek a meghibásodása okozhat maradandó kárt az autóban? (tudomásom szerint nem)

Link to comment
Megosztás:

Nekem olajat és olajszűrő nem kellett cserélni, mivel a motorra rá volt írvva egy matricára az utolsó olajcsere, és a számot alátámasztotta az olaj kinézete és az olajszűrőn lévő gyári matricán található gyártási dátum (1hónapos volt)

Gyújtógyertyát sem cseréltem. Ennek a meghibásodása okozhat maradandó kárt az autóban? (tudomásom szerint nem)

ha szer lesz a gyertyád, azt észre fogod venni (nem húz, kihagy, sokat eszik... ilyenek) mondjuk ha nagyon szar az égés a gyertya miatt

azért az nem tesz jót.

szerk: mindazonáltal ezt nem érdemes megvárni,hanem tartani a csereperiódust. Nem nagy tételről van szó.

Link to comment
Megosztás:

ha szer lesz a gyertyád, azt észre fogod venni (nem húz, kihagy, sokat eszik... ilyenek) mondjuk ha nagyon szar az égés a gyertya miatt

azért az nem tesz jót.

szerk: mindazonáltal ezt nem érdemes megvárni,hanem tartani a csereperiódust. Nem nagy tételről van szó.

ha már nem húz az régen rossz...akkor már magával vitte a trafóhidat is...szóval ne pár ezer forinton múljon egy sokkal drágább élete...freeze...neked van képpofád, hozzá képbetéted képtárcsával? :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
ha már nem húz az régen rossz...akkor már magával vitte a trafóhidat is...szóval ne pár ezer forinton múljon egy sokkal drágább élete...freeze...neked van képpofád, hozzá képbetéted képtárcsával? :lol: :huh:

kép=fék

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.