Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ma vettem észre,hogy hirtelen gázadáskor menet közben az autóm motorteréből egy szisszenő hang hallatszik. Ez alapjáratnál is megvan hírtelen gázadáskor. Ez természetes vagy valami gond lehet! Köszönöm a választ!

Az biztos hogy nem oda valo hang kérdezze meg kezelő orvosát gyogyszerészét:)

Link to comment
Megosztás:

mikor megvettem már ilyen volt a hangja. Lehet h természetes mert másnál is halottam már.

Ez bisztos hogy természetes. Anno én is rákérdeztem erre a szervívben. A pontos válaszra már nem emlékszem. Van egy másik hang is ami aggasztott, ez egy ütemes ,,cicegő,, hang, főleg meleg motornál. (A merivánál hangosabban hallani) Megnyugtattak hogy ez valami kartergáz visszaadagoló szelep.

Link to comment
Megosztás:

Ez bisztos hogy természetes. Anno én is rákérdeztem erre a szervívben. A pontos válaszra már nem emlékszem. Van egy másik hang is ami aggasztott, ez egy ütemes ,,cicegő,, hang, főleg meleg motornál. (A merivánál hangosabban hallani) Megnyugtattak hogy ez valami kartergáz visszaadagoló szelep.

Köszi a választ megnyugtattál! pedig már azt hittem beteg a drága! a " cicegő "hang nekem is hallatszik de csak alapjáraton! hali

Link to comment
Megosztás:

Hamár a hangoknál tartunk melegen anyos ülés felöli oldalrol ütemes tompa kis kop kop hang.

Majdnem olyan mintha a kesztyütartóbol jönne de nem az biztos.

Nem egy astrában hallottam.

iIlyen zakatoló hangra gondolsz? mert nekem is hallatszik az anyós ülés felől a motortérből ilyen hang melegen. Persze alapjáraton. Meg elindulásnál hidegen kelepelő hang.

Link to comment
Megosztás:

iIlyen zakatoló hangra gondolsz? mert nekem is hallatszik az anyós ülés felől a motortérből ilyen hang melegen. Persze alapjáraton. Meg elindulásnál hidegen kelepelő hang.

Igy van ez lesz mondjuk engem ez kifejezetten idegesített.

De már megszoktam.

Minek a hangja az amugy?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.