Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Nem értetted félre, tényleg le volt szedve. Nem vagyok autószerelő, de beindult a motor, igaz nem sokáig pörgettük. Ha jól emlékszem, akkor volt, hogy kicsit be is zabált a motor és utána pár másodpercig jobban pörgött... De lehet, hogy csak rosszul emlékszem. A szíj viszont tényleg lent volt. :rolleyes:

Szóval váltó? Akkor gondolom nem lehet megoldani a problémát. :D Nem szeretem hallani a kerregést. Biztos nem benzinszellőztető, spannoló vagy bármi más? Mintha ilyesmi már lett volna ebben a topicban, még a regisztrálásom előtt olvastam róla, de múltkor nem találtam meg újra. Viszont emlékszem egy képre, ahol valaki szépen bebugyolálta a benzinszellőztetőt polifoamba és megszűnt a problémája.

Köszi az avataros tippet, kipróbáltam. Majd később teszek fel egy szép Opeles képet, ahogy illik. <_<

Hát szerintem max a hosszbordás ékszíjat szedtétek le, mert ha a vezérműszijat leszeded, akkor

megszűnik a szinkronitás a dugattyúk meg a szelepk közt. Eredmény:

- egyrészt be sem indul

- másrészt önindítózáskor összeakad a motor, azaz a szelepek belevernek a dugattyúkba

ha menet közben elszakad a vezérműszíjad, akkor össze vissza törik a motorod!!

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem max a hosszbordás ékszíjat szedtétek le, mert ha a vezérműszijat leszeded, akkor

megszűnik a szinkronitás a dugattyúk meg a szelepk közt. Eredmény:

- egyrészt be sem indul

- másrészt önindítózáskor összeakad a motor, azaz a szelepek belevernek a dugattyúkba

ha menet közben elszakad a vezérműszíjad, akkor össze vissza törik a motorod!!

Hú, hát én ehhez nem értek. <_< De tényleg leszedtünk valamit, én úgy tudtam az az... Ha szemben állok a motorral, akkor a bal oldalán lévő szíjat szedtük le, ami a generátort meg a klímát hajtja - tudtommal. :rolleyes:

Én is lépek, holnap meló.

Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Hú, hát én ehhez nem értek. -_- De tényleg leszedtünk valamit, én úgy tudtam az az... Ha szemben állok a motorral, akkor a bal oldalán lévő szíjat szedtük le, ami a generátort meg a klímát hajtja - tudtommal. :rolleyes:

Én is lépek, holnap meló.

Jó éjt!

az a hosszbordás <_<

szerk: nekem is meló... lépek... nézem az Ósönszilevönt :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Üdv a fórumon!

Mivel új vagy itt bizonyára elnézik a moderátorok, de azért szólok, hogy egy hozzászólást elegendő topicban feltüntetni (szabályzat)

A "profik" úgy is olvassák mindet (mielőtt bárki pofán csapna, én nem magam aposztrofálom ezzel a jelzővel :rolleyes: )

szerintem ebben a topicban vagy a szervizelés topicban keress vissza.. Úgy emlékszem, hogy még fotóval illusztrált hozzászólás is van a dolgok mikéntjéről. Ha ügyes vagy magadnak is meg tudod csinálni a tisztítást.

Szia!

Tényleg új vagyok..és ezer bocsi a dologért..

Mivel műszaki analfabéta vagyok én csak szakira bíznám a dolgot!

Szóval,ha tudsz valakit oszd meg velem! <_<

Köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

üdv nektek

mielőtt lecsesznétek jelentem, hogy először PDF-et néztem, és mikor megakadtam csak akkor határoztam el, hogy írok:

Izzócsere miatt szétszedtem a belső világítást (elülső lámpaolvasó), csavarzúzóval ki lehet pattintani, de az égőket nem tudtam kivenni belőle, erőltetni meg nem akartam, jobb ha előtte kérdezek, azzal a kocsinak nem ártok!

07422969429.jpg

07422871153.jpg

valaki tudna tanácsot adni hogyan kell izzót cserélni?

Köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi lehet a baj, segítsen nekem valaki!

A kilóméteróra napi számlálója,és teljes megtett km kijelzője elszállt. Semmit nem ír ki. Néha néha darabok fel villannak, de semmi több.

Olyan mint ha érintkezési hiba lenne.

Mi a teendő ilyenkor??

Szia,

Nekem pont ilyen volt, csak nekem a km óra állás is teljesen kikapcsolt, elején még ha rávágtam a műszerfalra :rolleyes: , visszajött de aztán nem. <_<

Elvittem villamossági szerelőhöz és kicserélte az égőt benne kb: negyed óra, mert szét kell szedni hozzá a műszerfalat.

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Szia,

Nekem pont ilyen volt, csak nekem a km óra állás is teljesen kikapcsolt, elején még ha rávágtam a műszerfalra :rolleyes: , visszajött de aztán nem. :D

Elvittem villamossági szerelőhöz és kicserélte az égőt benne kb: negyed óra, mert szét kell szedni hozzá a műszerfalat.

nekem a bal oldala ráütős, jobb oldal kiégett teljesen <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

egy kis LÁMA kérdés, de hülyén halnék meg a válasz nélkül

szóval 15" helyett 14" kerekek vannak fent

Szerintem emiatt 15 km/h -val mér többet

Általánosból rémlik hogy ha 100 km/h-val megyek, akkor 100 km-t teszek meg egy óra alatt

de ha 100-al megyek, de ő 115-öt mutat, akkor valójában 100 km-t teszek meg egy óra alatt, de szerinte 115 km-t kellene megtennem...

és ami a kérdés:

ha így mér, nem lehet hogy a 212000 km az nem is 212 hanem csak azt a számot osszam 1,15-el vagyis csak 184348 km??????

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A felniméret az önmagában még nem jelent semmit, a gumimérettel együtt adja ki a kerékátmérőt. Gyárilag 14-es vagy utólag van rárakva a 14-es?

GPS-el kellene összehasonlítani a sebességet, hogy valójában mennyi az annyi. Az opel sebességmérők úgy tűnik, gyárilag is 5-7%-al többet mutatnak a valódi értéknél, viszont a megtett távolságban ez már nembiztos, hogy megjelenik.

Link to comment
Megosztás:

A felniméret az önmagában még nem jelent semmit, a gumimérettel együtt adja ki a kerékátmérőt. Gyárilag 14-es vagy utólag van rárakva a 14-es?

GPS-el kellene összehasonlítani a sebességet, hogy valójában mennyi az annyi. Az opel sebességmérők úgy tűnik, gyárilag is 5-7%-al többet mutatnak a valódi értéknél, viszont a megtett távolságban ez már nembiztos, hogy megjelenik.

Nem kell GPS.

Fix tempóval kell menni 2-3 db kilométer tábla közt és megmérni az eltelt időt.

Link to comment
Megosztás:

Az opel sebességmérők úgy tűnik, gyárilag is 5-7%-al többet mutatnak a valódi értéknél, viszont a megtett távolságban ez már nembiztos, hogy megjelenik.

Már miért ne jelenne? A sebességet és a megtett távolságot is az ABS jeladó jeléből számolja az ECU, szóval az bizony megjelenik a megtett kilóméterek számában is (ki kell próbálni: meg kell tenni az autóval egy hitelesen lemért mondjuk 100km-es távot, és a napi számláló bizony valószínű hogy mondjuk 115km-t fog mutatni), az más kérdés hogy ennek nincsen jelentősége, ugyanis a kötelező szervizek közötti távolság az az autó órája alapján megtett táv, nem pedig ennek az 1.15-öd része. Tehát olajat legkésőbb az óra által mutatott 30e km-nél kell cserélni, nem 30000*1.15km-nél.

Link to comment
Megosztás:

No a kerékméret...

Abból induljunk ki, hogy a G astakon a kerék ármérője gumival együtt mindig egyforma kell legyen függetlenül a felni átmérőjétől.

15" keréknél szabványos mérte a 195/60 R15. Mit is jelet ez?

-195 mm széles a futófelület

-ennek 60%-a a köpenymagasság azaz 195*0,6=117mm

-15" a belső átmérője

ezek alapján kiszámolható a teljes méret

először is át kell váltani a 15"-t milliméterbe: 15*25,7=385,5mm

tehát a felniátmérő 385 mm.

erre rájön duplán a köpenyvastagság: 385+2*117= 619mm

számold ki te is a te adataiddal és kiderül jó-e a gumi a 14"-os kerekedre

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.