Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Guest kumabushi
Ez aztán jó! Így elég egy kulcsot elhagyni (vagy csak olvassák ki) és már vihetik is immostul, riasztóstul a komplett szekeret.

Okos! :rolleyes:

jólvanna :P pedig épp kedvet kaptam egy kis extrához!

van valami honlap, biicskakulcsokat forgalmaznak.

van riasztos és sima. ezeknél csak a kulcsszárat kell átmásoltatni és kicserélni a vezérlő egységet. mindjárt megkeresem az oldalt.

van elég bajom így is :D mindig találok itt valamit ami felkelti a figyelmemet!

Link to comment
Megosztás:

10-15m-ről nyitom-csukom

OFF toyota yarist ON már nyitottam kb 100 m-ről

kollega az egyel nagyobb alvázszámú autóját viszont nem tudja nyitni, csak néha

hogy is lehet tutira programozni a kulcsot?

nekem is működik a kulcs kb 20-25 méterről...

Link to comment
Megosztás:

Bicskakulcsal valamit nem vágok... maga a kulcs része üres... mi van ha kulcsal akarom az ajtót nyittani? (pl valami módon megnyekken a kp zár) hordjam magammal az eredeti kulcsot is?

nem értem a kérdést....ha nem megy a központi,akkor benyomod a zárba a kulcsot oszt elfordit,az immohoz nem kell elem,ha jól tudom.Az a része egy mágneses kis chip...

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Ilyenre nem emlékszem, én tuti nem írtam.

De minden visszaállítható, pénz kérdése.

Elvileg a cartárs által belinkelt cég tud zárat hangolni kulcshoz, onnan meg csak egy lépés, hogy egy kulcsos legyen.

A típusazonosság gondolom alapfeltétel, tehát lehet, hogy kell hozzá egy G Astrába való gyújtáskapcsoló, de ezt tényleg tőlük kellene megkérdezni.

Ezt olvasd el!

A leírásban az utolsó mondat nem ismerős...? :D

kössz Robz :rolleyes:

gyakran külön kulcsot kapunk az ajtókhoz és egyet

a gyújtáskapcsolókhoz.

Link to comment
Megosztás:

10-15m-ről nyitom-csukom

OFF toyota yarist ON már nyitottam kb 100 m-ről

kollega az egyel nagyobb alvázszámú autóját viszont nem tudja nyitni, csak néha

hogy is lehet tutira programozni a kulcsot?

:D Azért az nem biztos, hogy mire 100 m-ről odaérsz még minden ott van ahol hagytad! :P :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

http://www.vatera.hu/ugrokodos_bicskakulcs..._159560633.html

pl itt ez az utángyártott bicsek... Ezen semmi rece... tologathatom bele napestig.. :rolleyes:

elballagol egy kulcsmásolóhoz,oszt belevágja a másik kulcs recéjét,ennyi....pár forintért.

Ezeket a kulcsokat is tipushoz adják..... méret szerint,hossz vastagság,esetleg szimmetria szerint....

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Én sem fogok neki állni... :rolleyes: akkor ezek szerint ha beviszed vmi kulcsmásolóhoz akkor megtudja csinálni?

bármilyen autózár kulcsot lemásolnak és bejutok a vezetőtérbe?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.