Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

elméletileg értesitenie kell...

ilyenkor csak az a kérdés, hogy mi van azzal akiknek eltört már a tengelye? érdemes lenne egy számlával besétálni a GM hez, egy kis pénzvisszafizetésre....

Királyság! Uhu, a portálon valami főhelyre is ki kéne ezt plakátolni, minél több fórumozó értesüljön róla.

(Kilyukadt dugattyúra karácsony előtt nem lesz valami fájdalomdíj, vagy legalább egy csomag savanyúcukor...?) :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem akarok vészmadár lenni... de én megnézném azokat is amelyiket elvileg nem kellene...

Na meg tök jó lenne ,hogy akinek volt törése írna egy váz számot....

Visszafizetés....elég esélytelennek tartom főleg ha nem márkaszervizbe volt javítva...de ne legyen igazam :)

Link to comment
Megosztás:

Királyság! Uhu, a portálon valami főhelyre is ki kéne ezt plakátolni, minél több fórumozó értesüljön róla.

(Kilyukadt dugattyúra karácsony előtt nem lesz valami fájdalomdíj, vagy legalább egy csomag savanyúcukor...?) :)

mondjuk a kiemeltbe ,de úgy hogy ne lehessen belefirkálni....lehetséges???

Link to comment
Megosztás:

Én nem akarok vészmadár lenni... de én megnézném azokat is amelyiket elvileg nem kellene...

Na meg tök jó lenne ,hogy akinek volt törése írna egy váz számot....

Visszafizetés....elég esélytelennek tartom főleg ha nem márkaszervizbe volt javítva...de ne legyen igazam :)

Ne félj... Barna mindjárt írja is!

Link to comment
Megosztás:

Én nem akarok vészmadár lenni... de én megnézném azokat is amelyiket elvileg nem kellene...

Na meg tök jó lenne ,hogy akinek volt törése írna egy váz számot....

Visszafizetés....elég esélytelennek tartom főleg ha nem márkaszervizbe volt javítva...de ne legyen igazam :)

Viszont azért ez már képez némi jogalapot a kártérítésre.

Egy lépcsővel beljebb vagyunk azért!

szerk: azért az nem mindegy, hogy hivatalosan elismert a hiba!

Link to comment
Megosztás:

üdvözlöm a klubtagokat!

megosztanák veletek egy probléma megoldást,hát ha valakinek előjön ez a hiba!

fütéscsap hiba - 2000 évjárattol kihagyták et az autokbol mert rájöttek hogy nem jo megoldás ez az elektomos fütéscsap,van belöle behr,meg delfi nekem behr tipusu volt bent és amikor ráadtam a fütést csak kattogott a fütéscsap motorja de nem nyittota meg a csapot,hozzáteszem csak gyári fütéscsap létezik az ára 52000ft az opelnél

!namost szétszedtem és bevittem az opelba hogy rendeljenek hozzá nekem , az opelba azt mondták hogy ilyet "beht" nem lehet már rendelni nem gyártják, helyette van müanyagbol kettö müanyag csö motor nelkül az 8000ft az ára, hozzáteszem az ujjabb opelekbe nincsen fütéscsap, csak a terelölemezt zárja a fütésszabájzo tekeröje,az opelbe azt mondták a motoros fütéscsapot állitsam nyitott állásba és a motort ne kössem be ,igy csak nekem is a terelölemezzel lehet szabályozni a fütést mint az uj opelokba, :) , összeraktam az autot és müködik a dolog!! remélem segitettem!kiszedni a fütéscsapot

"mission impossible" de azért sikerült

üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

üdvözlöm a klubtagokat!

megosztanák veletek egy probléma megoldást,hát ha valakinek előjön ez a hiba!

fütéscsap hiba - 2000 évjárattol kihagyták et az autokbol mert rájöttek hogy nem jo megoldás ez az elektomos fütéscsap,van belöle behr,meg delfi nekem behr tipusu volt bent és amikor ráadtam a fütést csak kattogott a fütéscsap motorja de nem nyittota meg a csapot,hozzáteszem csak gyári fütéscsap létezik az ára 52000ft az opelnél

!namost szétszedtem és bevittem az opelba hogy rendeljenek hozzá nekem , az opelba azt mondták hogy ilyet "beht" nem lehet már rendelni nem gyártják, helyette van müanyagbol kettö müanyag csö motor nelkül az 8000ft az ára, hozzáteszem az ujjabb opelekbe nincsen fütéscsap, csak a terelölemezt zárja a fütésszabájzo tekeröje,az opelbe azt mondták a motoros fütéscsapot állitsam nyitott állásba és a motort ne kössem be ,igy csak nekem is a terelölemezzel lehet szabályozni a fütést mint az uj opelokba, :) , összeraktam az autot és müködik a dolog!! remélem segitettem!kiszedni a fütéscsapot

"mission impossible" de azért sikerült

üdv mindenkinek

Üdv itt :D

Képeket csináltál???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.