Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok Cartársak!

Lenne egy kérdésem,mégpedig az,hogy állandóan világít a biztonsági öv visszajelző...

Légzsák vagy az övfeszítő érintkezője nem jó. Megfelelő autó elektromos rácsatlakozik a kompúterre és kiveszi a indikátor lámpa jelzését. 5 perces meló volt az egész. Idősebb autónál általában kontakt hiba. Nekem ugyanez volt a problémám, és mindenki mondta, hogy ezt meg kell csináltatni, mert vizsgán nem engedik át.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a 3 nyomást honnan vetted?

Mert olyan tényleg van hogy ha túl sokszor nyomkodod hatótávon kívül akkor újra kell tanítani a kulcsot, de azért ez nem 3 nyomás...

Egy debreceni opel kereskedő mondta. Jó-jó, lehet nem 3x lehet próbálni, de sok nyomkodás után elfelejti.

Link to comment
Megosztás:

tisztelt uraim .nincs valakinek 1 kulcsba valo panelja mert az enyém elkezdte az elemet zabálni 2 hét alatt 5 db elemet megzabált és nem tudom miért elötte norm . müködött ledes volna jo mert riasztot is müködtet.esetleg tud valaki olyan szakit aki javitani tudja , kösz.elöre is. a tartalékom nem ilyen.

Link to comment
Megosztás:

tisztelt uraim .nincs valakinek 1 kulcsba valo panelja mert az enyém elkezdte az elemet zabálni 2 hét alatt 5 db elemet megzabált és nem tudom miért elötte norm . müködött ledes volna jo mert riasztot is müködtet.esetleg tud valaki olyan szakit aki javitani tudja , kösz.elöre is. a tartalékom nem ilyen.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1468821433.html

más ötletem nincs :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Én egy Opel Astra G 1.6 Benzines autó tulajdonosa vagyok. Két éve vettem a gépsárkányomat, elvileg 2. tulajdonosa vagyok, most nagyjából 155.000 Km körül lehet benne. Idáig minden rendben volt vele 1-2 dolgot kivéve, amelyet ütemezetten (pénz függvényében) javíttattam, de most nagyon segítségre szorulunk.

A hiba az, hogy az autó néha indul, néha nem indul. Amikor ráadom a gyújtást (elfordítom a kulcsot), a műszerfalon a megszokott módon megjelenik minden, még a benzin jelzés is elkezd felfelé kúszni, de nem ad ki semmilyen szokványos indító hangot,a megszokott "kaparó" hangot sem). Ennek okát keresem, mert aggaszt a dolog, és most épp a nem indul kategóriában vagyunk - jövő hét végére meg nagyon kellene egy működő autó...

Ahhoz, hogy lássátok, és esetleg a részletek többet mondjanak leírom, mi történt idáig (más javítások is), amelyek esetleg befolyásolhatták (bár nem hiszem).

Általában hivatalos szervízben dolgozó srác nézi át az autót, vagy végzi el a javításokat. Ismerősön keresztül kerültem vele kapcsolatba, ők régi barátok, így megbízok abban, amit mond, és még soha nem fogott mellé.

Utoljára azért jártam nála szervízben, mert javasolta a kuplungcserét - az autó induláskor rettenetesen rángatott. Ezt megejtette, de még aznap elirányított egy kipufogóshoz, mert alul megrepedt az (sajnos messze nem vagyok szakember, így elnézést a szakszavak hiányáért) első szakaszon, ahol a hajlítása van (itt van elvileg a Lambda szonda). RÁnézett, mert nagyon mozgott a kipufogó, elvileg csa 7-8 cm tartotta már alul. A Lambda szonda eléggé be volt ragadva, ezt jelezte. Másnap elivittem a kipufogóshoz, aki kicserélte ezt az alkatrészt, és helyre rázta a kipufogót is. Nagoyn örültönk, mert egy távoli rokonhoz kellett utaznunk, külföldre.

Külföldön az udvaron lemostuk az autót. Víz nem jutott be a motorházhoz, vagy a kipufogóba, max. alváz oldalon érte. Először itt jelentkezett a hia úgy, hogy az autó beindult, de a forulatszám leesett és megállt. Utána nem indult (nincs hang, műszerfal él). Harmadikra beindult. Harmadnap hazajöttünk, az autónak egész végig semmi baja.

Itthon tovább vezettem, nincs gond nagyjából 4-5 napig, amikor ismét nem indul, a fenti módon. A szervízes srác azt mondja, cseréljem fel az üzemanyag és a másik relét elől jobb oldalon. Ez nem sikerült, de a megmozgatásuk után elindul - gondoltam - ez lesz a hiba. De másnap megint leáll. Ekkor hiába mozgatom, vagy "rugdosom meg" az üzemanyagtartályt, ami elvileg segít, ha ott van probléma (AC Pumpa?). A benzinkutassal eltuljuk az útból, erre beindul.

Másnap szervíz, a srác megnézi, és azt mondja, hogy a főtengelynél van egy elektromágneses jeltovábbító (??). Ez egy csőben van. AMikor rá akart nézni, csak úgy tudta szétszedni, hogy körkörösen kellett mozgatnia a csőben (valamit??), és csak úgy szakadozott le róla a rátapadt olaj. Ezt megtisztította, és visszakaptam az autót, hogy reménykedjünk, ennyi a gond. És tényleg, a következő két hétben minden rendben is volt, de ma ismét leállt a benzinkúton (benzin feltöltés után. 30 KM-re volt benne elegendő, most 200-ra van feltöltve, kb., és négy óra múlva sem indul már el, akármit csinálok.

Más apró részletek az autó múltjából (közvetlenül a hiba eslő jelentkezése óra (+2 hónap) - Esetleg segithet?: Az autópályán a külföldi úton odafelé olyan hang jött a kocsi aljából, mintha valami leszakad, vagy felpattan (durranás), megálltem, de nem láttem semmit. Ezen kívül a benzinmutató némileg "akad", van hogy a digitálistól eltér, 40-80 Km-nyi "jelzéssel". Ha leállok, és újra indítom az autót, akkor normálisan mutatja újra. Amitől még tartok, de nem tudom, hogy lehet-e hozzá köze., hogy a Lambda szondára a szerelőm azt mondta, beragad. Esetleg ennek sérülése okozhat-e ilyet? Vagy az autó takarításánál (nagyon óvatosan, ronggyal eltávolítottam a szennyeződéseket, de leheletnyire értem hozzá bármihez, nehogy gond legyen. Ami még furcsa lehet, hogy a rádióm kétszer automatikusan lekapcsolt, SAFE módban jött vissza. Ilyenkor egy kicsit "Jackesebb" módon, hangosabban hallgattam - de hátha segít. Ezen kívül ami még "extra" elvileg az autóban az egy váltózár, és van egy immobilizer felszerelve, de jelezték vásárláskor, hogy néha probléma van vele - ezért gyakorlatilag nem használom.

Bocs a kisregényért, de inkább részletesen írom, hátha valami apró, nekem semminek tűnő hülyeség adja meg mahd a megoldást. Kérlek, segítsetek ebben, miket kellene még megnézni, mielőtt esetleg nagyobb kiadásba verném magam...

Köszi.

Csaba

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Én egy Opel Astra G 1.6 Benzines autó tulajdonosa vagyok. Két éve vettem a gépsárkányomat, elvileg 2. tulajdonosa vagyok, most nagyjából 155.000 Km körül lehet benne. Idáig minden rendben volt vele 1-2 dolgot kivéve, amelyet ütemezetten (pénz függvényében) javíttattam, de most nagyon segítségre szorulunk.

A hiba az, hogy az autó néha indul, néha nem indul.

Szia,fúú ez jó hosszú volt! :)

Én legelőször megpróbálnék az akksival kezdeni valamit,próbáld meg egy újjal vagy kölcsönakksival!

Utána talán az önindító és az immo!

Milyen a motor X16 vagy Z16??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy 5 éves Astra G Combim z14xep 120e km-rel, amit 4 hónapja vettem (kereskedőtől) "sérülésmentesen" . Ezzel még túl sok baj nem lenne,de egy tank alatt (1 hónap) elfogyasztott 2-3 dl hűtővizet. Csöpögés, folyás, fagyálló maradék nem látszik se hidegen, se melegen, se járó motornál. Olajban nincs fehér trutymák (pici koksz lerakódás), a tartály nem bugyog emelt fordulaton sem. Szerintem nem a kilométerhez lesz köze, mert 700 km alatt kb 0,5 dl fogyott.

Néhány gumicsőnél látszik, hogy kezd megkopni (súrlódás), de bírja még. Illetve a hűtőborda tartó jobb pöcke le van törve (dróttal rögzítették).

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit vagy hol kéne jobban megnéznem, mi lehet az oka a hűtővíz fogyásnak?

Hátha találkoztatok, vagy valaki már szívott ezzel a hibával.

Tanácsotokat előre is köszönöm.

Xenof

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tanácsot kérnék, vagy építő jellegű hozzászólást. Néhány nap óta menet közben kigyullad a motort jelző ikon. Induláskor nem ég, csak kb. 10 perc múlva. Hibát a kocsi ill. a motor működésében nem érzek. Tegnap viszont nem gyulladt ki. Kell ezzel foglalkozni szerintetek? Komoly hibát jelezhet? Hsz.-ban vegyétek figyelembe autóm öszvér voltát is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tanácsot kérnék, vagy építő jellegű hozzászólást. Néhány nap óta menet közben kigyullad a motort jelző ikon. Induláskor nem ég, csak kb. 10 perc múlva. Hibát a kocsi ill. a motor működésében nem érzek. Tegnap viszont nem gyulladt ki. Kell ezzel foglalkozni szerintetek? Komoly hibát jelezhet? Hsz.-ban vegyétek figyelembe autóm öszvér voltát is.

Villogtasd ki, hogy mi a gondja.

Valószínűleg semmi komoly, ha minden megfelelően működik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy 5 éves Astra G Combim z14xep 120e km-rel, amit 4 hónapja vettem (kereskedőtől) "sérülésmentesen" . Ezzel még túl sok baj nem lenne,de egy tank alatt (1 hónap) elfogyasztott 2-3 dl hűtővizet. Csöpögés, folyás, fagyálló maradék nem látszik se hidegen, se melegen, se járó motornál. Olajban nincs fehér trutymák (pici koksz lerakódás), a tartály nem bugyog emelt fordulaton sem. Szerintem nem a kilométerhez lesz köze, mert 700 km alatt kb 0,5 dl fogyott.

Néhány gumicsőnél látszik, hogy kezd megkopni (súrlódás), de bírja még. Illetve a hűtőborda tartó jobb pöcke le van törve (dróttal rögzítették).

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek mit vagy hol kéne jobban megnéznem, mi lehet az oka a hűtővíz fogyásnak?

Hátha találkoztatok, vagy valaki már szívott ezzel a hibával.

Tanácsotokat előre is köszönöm.

Xenof

Tesómnak az a cső volt elrepedve, ami a hűtőre tér vissza.

Míg hideg a motor ott nincs áramlás, melegen meg már elpárolog.

Próbáld jó erősen összenyomkodni a vízcsöveket, hátha elkezd gyöngyözni valahol.

Link to comment
Megosztás:

Tesómnak az a cső volt elrepedve, ami a hűtőre tér vissza.

Míg hideg a motor ott nincs áramlás, melegen meg már elpárolog.

Próbáld jó erősen összenyomkodni a vízcsöveket, hátha elkezd gyöngyözni valahol.

Köszi. Holnap meg is nézem.

Link to comment
Megosztás:

Villogtasd ki, hogy mi a gondja.

Valószínűleg semmi komoly, ha minden megfelelően működik.

Köszi. Ha még azt is megírod, hogy melyik csati melyik lábát kell összezárni, akár még haverok is lehetünk. :) A c1.6nz-t is ki lehet villogtatni? Vagy érdeklődjek az F-eseknél?

Link to comment
Megosztás:

azért nézd vagy nézesd..

mert volt olyan akinek nem volt benne a tartományba és eltört..

az enyém is laza volt pedig 2008as :D

Nekem a Riga lánc volt laza, de soha nem szakadt el. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Ha még azt is megírod, hogy melyik csati melyik lábát kell összezárni, akár még haverok is lehetünk. :D A c1.6nz-t is ki lehet villogtatni? Vagy érdeklődjek az F-eseknél?

Korzika aláírásában ott van egy leírás, benne egy fénykép a kért információról.

És már haverok is lettünk! :) :D Megyünk sörözni?

A második kérdésre már nem tudok konkrét választ, de szerintem igen.

Link to comment
Megosztás:

Korzika aláírásában ott van egy leírás, benne egy fénykép a kért információról.

És már haverok is lettünk! :) :D Megyünk sörözni?

A második kérdésre már nem tudok konkrét választ, de szerintem igen.

Köszönöm. Bocs. ha 3 hónap virtuális ismeretség után egy kicsit bratyizóra vettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.