Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Indításnál a motor úgy viselkedik mintha a gázra lépnék. Felpörög, de azonnal vissza is áll. Lehet ez természetes,de ezelőtt is elektronikus vezérlésű autóm volt de az alapjáratra tette és kész. Már égőnek érzem, ha a parkolóban van valaki. :oops: Azt hiheti a "bunkó" most is úgy indítja, mint a szívatóst, és gázt ad, pedig tíz éve csak a kuplungot nyomom. Ez tényleg természetes? ASTRA G 1.4

Az enyém is ilyen Kopi! Nyugi... :roll: :lol: Hidegen jobban felpörög, melegen kevésbe, de felpörög sztem akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Más:

Hirtelen gázfröccsnél érdekes füttyögő (nem tudok jobb szót rá) hallat az autó. A Corsa C-m is csinálta. Megvettem és 2 hónap után rákezdett. Szervízben azt mondták, hogy ez ilyen és kész.

Most az Astrám is csinálja.

Tudja valaki, hogy mi a jelenség oka?

Ha a levegőkifújásszerű hangra gondolsz, az nekem mindig is volt hirtelen gázfröccsnél. Mondták már hogy mi, de elfelejtettem... :oops:

Link to comment
Megosztás:

az elektromos gázpedál ahogy nyitogatja a folytószelepházban lévő pillangószelepet. annak ilyen vákumos hangja van ahogy beáramlik a levegő...... 8)

nem tipushiba!! ez mind ilyen... :roll:

De miért kb. 2 hónapos korában kezdi csinálni? Miért nem az elejétől kezdve adott ki ilyen hangot? :smt102

Link to comment
Megosztás:

Mér' nem kapok soha témafigyelés értesítőt? :lol: Már az emil címet is az axelero-sra (bocs t-online) írányítottam, de nem jön semmi. :lol: Én b@sztam el valamit?

Ezzel az általános műszaki problémával még nem találkoztam... ;) :twisted:

Link to comment
Megosztás:

De miért kb. 2 hónapos korában kezdi csinálni? Miért nem az elejétől kezdve adott ki ilyen hangot? :smt102

Mert akkor még nem figyeltél fel rá... :roll: Csinálja azt kezdetektől fogva sztem. Nekem legalábbis már az elején feltűnt...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!:lol:

Lenne egy kérdésem,nem pont ide vág ,de nem találtam jobb helyet..

Új autó esetén,hány évre adnak zöld kártyát??

2008,2009,2010??

Ja,Astra G 1,4 Twinport ...

Köszi a választ!:lol:

Az enyém zsír új és két évre adták .

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézd meg újra a zöldkártyádat és ha nem tévedtél akkor mehetsz is reklamálni.

Az én járgányom 2003-as és 2006-ban kell vinni újra.

nem emlékszem pontosdan de vagy 2004 év végén vagy 2005 év elején modositottak rajta, és már csak 2 évre kap 6 éves korig, utána már csak 1 évre....

azaz nem kő menni mindig reklamálni, nem mindig a márkaszervizes a hülye.... :roll:

Link to comment
Megosztás:

nem emlékszem pontosdan de vagy 2004 év végén vagy 2005 év elején modositottak rajta, és már csak 2 évre kap 6 éves korig, utána már csak 1 évre....

azaz nem kő menni mindig reklamálni, nem mindig a márkaszervizes a hülye.... :roll:

Én 2005. januárjában vettem és még 3 évre kaptam, ha minden igaz.

Link to comment
Megosztás:

nem emlékszem pontosdan de vagy 2004 év végén vagy 2005 év elején modositottak rajta, és már csak 2 évre kap 6 éves korig, utána már csak 1 évre....

azaz nem kő menni mindig reklamálni, nem mindig a márkaszervizes a hülye.... :roll:

Szia!;))

Igy már értem!Elötte 3 éves Corsam volt és az még "3éves z.kártyás" volt,azt hittem az Astra más kategória...

A szervizessel semmi gond...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma nekem is csinálta kétszer azt, hogy kulcs kivesz a gyújtáskapcsolóból és a rádió még szól, persze a középső szürke része nem ugrott ki.

Utánna kulcs vissza gyújtás rátesz és kulcs újra ki és így már szuperált.

Mi a megoldás? Vagy még nem kopott be? ( nem hiszem )

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Már az elején is tapasztaltam, de most megint jelentkezik, hogy az a furcsa sárga jelző amit a gépkönyv kipufogógáz ellenőrző lámpának nevez nem alszik ki csak ha indítok. Érdekes eddig, ha ráadtam a gyújtást és vártam, minden sárga lámpa kialudt pár másodpercen belül, most ez "égve" marad de inditás után azonnal kialszik és utána már nem világít. Volt már az elején is ilyen, de aztán elmúlt. Nem értem miért ez a kettős viselkedés? Ez most hibára utal? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Már az elején is tapasztaltam, de most megint jelentkezik, hogy az a furcsa sárga jelző amit a gépkönyv kipufogógáz ellenőrző lámpának nevez nem alszik ki csak ha indítok. Érdekes eddig, ha ráadtam a gyújtást és vártam, minden sárga lámpa kialudt pár másodpercen belül, most ez "égve" marad de inditás után azonnal kialszik és utána már nem világít. Volt már az elején is ilyen, de aztán elmúlt. Nem értem miért ez a kettős viselkedés? Ez most hibára utal? :roll:

nem. hiba akkor van, ha a motor megy, és a lámpa ég.

igy jó....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.