Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Ő az oldalsó kis indexre gondolt, nem? Nem a fényszóró mellett lévőre, szerintem. :huh:

A kerék felett lévő kis búráról beszéltem amihez szerintem a keréknél lehet felnyúlni csak ott van az a műanyag burkolat az ívben. :D

Ez viszon ebből nem derül ki. :)

Az első kerék fölött lévő műanyag burkolatot le lehet szedni úgyis,hogy a kereket nem szedem le,mert kilazult az index búra rögzítése és zörög mint az állat ha egy kicsit odalépek,nem kevés idegeskedést okozott mire kisilabizáltam ma délután,hogy honnan jön a hang gyorsításnál.
Link to comment
Megosztás:

Az nem is olyan rossz.

( Használd a válasz gombot, különben nem fogják tudni, kinek a hozzászólására reagáltál! :huh: )

Ahhoz képest,hogy az opel olajat 6900ft-ért vettem máshonnan,bár az 5 liter volt,de minek?:/

Szoktam csak néha kimarad. :)

Sajnos benzinben elúszik ez a hasznom a 9 fölötti fogyasztással.És csak jövőhéten tudom megnézetni a kocsit.

Termosztátból melyik márka a legjobb ár/érték arányú?

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz képest,hogy az opel olajat 6900ft-ért vettem máshonnan,bár az 5 liter volt,de minek?:/

Szoktam csak néha kimarad. :)

Sajnos benzinben elúszik ez a hasznom a 9 fölötti fogyasztással.És csak jövőhéten tudom megnézetni a kocsit.

Termosztátból melyik márka a legjobb ár/érték arányú?

Meg tudja valaki mondani, hogy mi az alapvető ( és mindenképp vizuális! ) különbség a hamisított és az oridzs Castrol olaj között? ( Régen, a kínai GM gyertyáknál simán ki lehetett szúrni, melyik a hamis és melyik a gyári )

Van itt az olajoknál ilyen megkülönböztető valami? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Cartársak, nekem most cseréltek termosztátot (is), és a motort pár fokkal alacsonyabban tartja: országút laza tempóban 91-92 fok körül, alapjárattal cammogásnál ventillátor 97 körül bekapcsol. Kb. 3 fokkal volt több mindkét érték az elmúlt 6 évben... Nekem azért cserélték most, mert hamár a vezérlés most van cserélve, akkor ideje ezt is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem x16szr van, 4 éve zavarom, kétszer kellett termot cserélni, mert nem zárt, nem jött ki a "kékből" a mutató csak álló helyzetben. A csere lehet, hogy volt fél óra, mert a szaki csak kibuktatta a felső lánckereket, pont annyi helye lett, hogy ki-befért a cucc.

Más:

Hogyan lehet hozzáférni a középkonzolon lévő fűtés, venti, légterelő megvilágító lámpájához? Kiégett a drága.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem x16szr van, 4 éve zavarom, kétszer kellett termot cserélni, mert nem zárt, nem jött ki a "kékből" a mutató csak álló helyzetben. A csere lehet, hogy volt fél óra, mert a szaki csak kibuktatta a felső lánckereket, pont annyi helye lett, hogy ki-befért a cucc.

Más:

Hogyan lehet hozzáférni a középkonzolon lévő fűtés, venti, légterelő megvilágító lámpájához? Kiégett a drága.

Kormányburkolat le, a középkonzolból az összes csavar ki, van kettő a befúvórácsok mögött is, meg 4 a rádió alatti gumiburkolat alatt is. Az egész középkonzolt előrehúzod, le kell húzni a nagy csatit középről, majd ki tudod pattintani a 3 égőt tartó szerkezetet. A kormányburkolatot azért kel levenni, mert a középkonzolnak van egy nyúlványa ami alá megy és ott is van egy csavar. Ilyen foglalatban van a 3 rizsszemizzó.

Link to comment
Megosztás:

Más:

Hogyan lehet hozzáférni a középkonzolon lévő fűtés, venti, légterelő megvilágító lámpájához? Kiégett a drága.

Le kell szedni a középkonzolt.(2 csavar alul, a kijelző aljánál is vannak csavarok, a középső légbefúvóknál-azokat kipattintva meglátod, és ha jól emlékszem a kormány alatti műanyagot is le kell szedni mert annak a tövében takarásban van van még csavar..sőt, talán a műszeregység körüli műanyagot is le kell szedni...ja, és a középső tekerentyűben is van csavar.....de lehet hogy valahol tévedtem) ;)

Nahát! Megelőzttek. Én leszedtem a konzolt(a fekete műanyagot), nem pattintottam ki hátul semmit-nem tudtam hogy úgy is lehet cserélni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Köszönöm a gyors válaszokat. A légbeömlők mögötti csavarokat nem találtam meg :-(

A 3 tekerentyűből a középsőt (venti) nem tudtam lehúzni, nem mertem erőltetni. Azt le kell szedni? A két szélső mögötti csavarokat megleltem azokat is ki kell venni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.