Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Szevasztok

Olyan kérdésem lenne,h a technikámban nem számlál a km óra számláló,illetve nem is mutatja a sebességet,a spirált kicseréltem de még mindig semmi.

Nem tudom h még mi lehet a probléma,ha vki tud segíteni megköszönöm

hali

Ki kell szedni az órát és ellenőrizni pl:fúrógépel megpörgetni.

Meg sem mozdul a mutató???

Link to comment
Megosztás:

a szerelo siman szetszedte at AC pumpát s a benne lévő Bosch motort kicserelte....amugy 97es az F Astram,a kodjat most hirtelen nem tudnam megmondani.Ma elvileg megnezi az alapjarati motort,na meg a vákumcsövet,remélem nem lesz horribilis a javitasa,foleg h jovo heten még muszakiztatni is kéne az autot:D

kösz a segitséget!

Téged átbac az a szerelő.... :D

Az mitől lehet, hogy a bal első üveget simán le tudom nyomni? A többit nem tudom. Mi fáradt el benne? :)

Manuális? Van , kell?

Link to comment
Megosztás:

a szerelo siman szetszedte at AC pumpát s a benne lévő Bosch motort kicserelte....amugy 97es az F Astram,a kodjat most hirtelen nem tudnam megmondani.Ma elvileg megnezi az alapjarati motort,na meg a vákumcsövet,remélem nem lesz horribilis a javitasa,foleg h jovo heten még muszakiztatni is kéne az autot:D

kösz a segitséget!

Ezt aztán szedheti legfeljebb kalapáccsal. Szerintem arra gondolt, hogy kicserélte egy másikra :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt aztán szedheti legfeljebb kalapáccsal. Szerintem arra gondolt, hogy kicserélte egy másikra :)

Szétlehet szedni, meg össze is lehet rakni ha talál benzinálló ragasztót, de minek szenvedne vele a szereő a belsejét úgysem lehet javítani.

311596-20110818-SQ46Gv.jpg

Most voltam egy helyen anyagért, ott figyelt az ablakba Bosch pumpa, kérdem hát ez? Egy C16NZ-ből van , rossz ha kell elviheted. Hazahoztam, 12V-ot neki és működik. :D

Link to comment
Megosztás:

Ahogy elnéztem a szerkezetet a neten, szerintem vagy a fogasív, vagy az azt tekerő fogaskerék fáradt el. Ha műanyag, akkor kipergett a foga...

Hát az remek....

Téged átbac az a szerelő.... :D

Manuális? Van , kell?

Kéne, mert manuális és önmagától is lemegy az üveg egy idő után, onnan meg simán le lehet nyomni az üveget. :) Csak nincs rá pénzem. A szíjszakadás nem volt olcsó mulatság.

Link to comment
Megosztás:

Hát az remek....

Kéne, mert manuális és önmagától is lemegy az üveg egy idő után, onnan meg simán le lehet nyomni az üveget. :) Csak nincs rá pénzem. A szíjszakadás nem volt olcsó mulatság.

Odaadnám az én régi mechanikáimat, de már Piiistánál vannak (elvileg).

Link to comment
Megosztás:

Ezt aztán szedheti legfeljebb kalapáccsal. Szerintem arra gondolt, hogy kicserélte egy másikra :)

jaja,én is igy gondoltam,h kicserelte,de nem annyiert amit te is linkeltel,igaz nem is bosch kerult vissza az autoba.

amugy tegnap hivott a szerelo,és nem indul el az auto,csak az onindito.....ma ramer a dolgokra,lehet a trafoval van gond....kezd kicsit elegem lenni....

Link to comment
Megosztás:

Ma szemügyre vettem az elektromos ablakemelőmet, és ez a fajta van.

http://metroman.addel.hu/detailproduct.php...091a98984c6d3fd

Ezt a fajtát a gyári manuális ablakemelő szerkezetre kell rászerelni. A spirál van elszakadva ami cserélhető, potom 4 ezer forintért.

http://metroman.unas.hu/spd/M000M00050096/...lok_javitasahoz

De most a csere elmarad, felteszek egy ablaktekerő kart és most egy ideig manuális lesz az egyik ablak, mert mostanába az autó nagyon igényt tart a pénztárcámra, és már kezdem unni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.