Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

nem a kpm csinálja a kreszt. vagy nem ugyanaz az osztály a kpmen belül :)

a szezont a fazonnal ne keverjük: a peugeot partner az tehergépkocsi. más szabályozás vonatkozik rá...

asszem én is felrakatom, nem bíbelődök vele. szépen felrakni marha nehéz. ezért is kerül ennyibe

jó a rendelet, de azt hallotam, hogy az eu miatt változás várható...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ezt akartam én is bontogatni ugyan is az eu miatt decemberbe valtozott a szabály tehát lehet a hátsó ablakra is rakatni de nem engedik még át a vizsgán mert szerintük még nem szabályos. Tehát nem lehet de Kresz szerint biztos lehet.

Én nem merem felrakatni mert nagyon sok irányba mozgok az autoval és ha éppen olyan kedve van a rendőrnek akkor mehetek Vizsgára és nem az a pár ezer forint mert leszedem azt ujra vissza hanem az idő és a nyűg!

Én még szorgalamasan várok, vagy valami nagyon halványat rakatok fel!

Link to comment
Megosztás:

én csak hátulra rakatok fel meg a hátsó szélvédőre.. de feketét... minél sötétebbet :)

Egyik ollegám anno a merciéjre rakatott, amikor ez még nem volt annyira figyelve sötétítést..na Ő mondta, hogy többet soha nem rakat ilyen sötétet, mert ha már egy kis szürkület volt és még az emberek nem kapcsoltak lámpát, avagy csak egy biciklista közeledett abból nem lehettet látni semmit...szürkülettől szinte cask letekert ablakkal mert közlekedni, hogy ki ne nyúvasszon valakit! :shock: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nekünk az Off Puntonk On körbe van fóliázva rendesen, és hát szép, de,

"... ha már egy kis szürkület volt és még az emberek nem kapcsoltak lámpát, avagy csak egy biciklista közeledett abból nem lehettet látni semmit..." szóval ez erősen igaz... :wink:

A sötétben tolatásról meg már ne is beszéljünk... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Nekünk az Off Puntonk On körbe van fóliázva rendesen, és hát szép, de,

"... ha már egy kis szürkület volt és még az emberek nem kapcsoltak lámpát, avagy csak egy biciklista közeledett abból nem lehettet látni semmit..." szóval ez erősen igaz... :wink:  

A sötétben tolatásról meg már ne is beszéljünk... :wink:  

Üdv.: Atommanó

Megszokás kérdése , éjszaka kicsit gáz , már 2 kerékpárost majdnem sikerült megdöntenem :walk: de nem a fólia miatt hanem az első ablakon lévő légterelő miatt. Hatalmas vétel volt, mutatni még csak mutat :!: de zavar a kilátásban ,és süvit a szél mint barom, szal sz.r :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sötétben tényleg nehéz átlátni a fóliás ablakon, pedig nekem nem túl sötét, ha tolatni akarok még a legnagyobb esőben is le kell engedni az ablakokat, mert a tükrökben sz@rt sem látni, ráadásul a műszerfalvilágítás elég zavaróan tud tükröződni az oldalablakokon.Én hátra nem tetettem fóliát, mert a gyári roló éppen elég és ha gáz van csak leengedem, és ugyanígy az első ablakokat is leengedem ha a rendőr megállít.Csak a műszakit kell lezsírozni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a www.madico.hu honlapot,ahol a Petiék elég rendessen leírták a fólia lényegét!Sajna a durva ,sötét fólia miatt már volt emberke aki nagyon sérült!Szerintem senki nem akarná a sérült helyébe saját családtagját ill. magát gondolni!Akit az árak érdekelnek,írjon s válaszolok,mi mennyibe kerül!Üdv!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Roland!

1 még butább kérdés!

Mivel jómagam mikor éppen megy a vasam így is éppen elégszer kerülök összetűzésbe a rendetlenség őreivel, ezért csak a hátsó két ablakot szeretném fóliáztatni. Erre ár?

S világosíts fel plz, mert annnyi helyen olvastam utána, de mhol más és mást írnak. Konkrétan arra gondolok, hogy a hátsó és az első-oldalsó ablakokra milyen fólia mehet fel?

THX

Link to comment
Megosztás:

Ha a két hátsó üveget szeretnéd,akkor az 8.000.Ft

Ami a szabályokat illeti, a vezető és az utasoldalra 70%-os fólia rakható,(ami a gyári színezésnek megfelelő)

Tehát ha gyárilag színezett az üveg,akkor semmilyen fólia nem rakható. És sajnos ugyanez a helyzet a hátsó szélvédővel is. :-(

Link to comment
Megosztás:

Roland!

Én ugytudom, hogy a hátsó ablakra oldalra bármilyen sötétet fel lehet tenni, igaz ez?

Mert nekem olyan kéne, ami csutka sötét, kajakra ne lehessen belátni.

Ilyen fóliátok van, engedéllyel??

És ha igen, az is 8 ezer lenne?

Köszi: Seth

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Köszönöm szépen.

A náthás gengszteres igaz. Tele van már nagyon hogy mindig az út melett állnak és a mi pénzünket gyüjtögetik ahelyett hogy a komoly dolgokkal foglalkoznának. :smt013 Ti hogy vagytok ezzel? Addig csinálják mig ki nem vonul az összes autós tüntetni?

No a lóerö legyen velünk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.