Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Rossz irányba tapogatózol! :D :lol:

dízelben gomdolkozol? azaz turbó dízelben?

tudom h a turbós dízel milyen :lol:) énis gondolkoztam rajta, de ha megfingatom, akkor megint csak zsebbenyúlós lesz a téma:D

a td-vel ha 2000ccm-nél kisseb óvatosan kell bánni ugye üzemihófok,meg nemszabad szétfordatni,monyuk a nyomatékossága miatt nincs is rá szükség.már egy jóideje gondolkozom hogy benzin, vagy turbódízel,és nagyon a dízel felé hajolok, turbócsere,intercooler csere+csövek,direktszűrő,kipufrendszercsere és tényleg ott a 100 lóerő feletti teljesítmény,csak karban kell tartani,és vigyázgatni kell.nemtudom még, gyüjtöm a javaslatokat, próbálok úgy és olyan gépet választani, ami egyben van azért, nemakarok izomkoloszus gépet építeni,és azt sem hogy leegye a gatyám,mert nincs fix keresetem,mert tanuló vagyok,csak azért az utcai gépek közül kicsit kiemelkedjen, de a rendőrök ne szedjenek ki és ne kérjék a műbiziket :DD

no majd még jövök :lol: sziasztok:))

Link to comment
Megosztás:

jah :DD az igen:) már most is van vagy 160 LE fölött a gepu nem??

Olyasmi, de pontosat nem tudok, mert nem lett lemérve.

Szerintem így, ezzel a felállással már nem is lesz, így maradjunk annyiban, hogy 150-160 körül lehet.

Annyit azért le kell szögezni, hogy ez még használható hétköznapi autóként, de a feltöltött verzió már kicsit más kategória lesz.

Link to comment
Megosztás:

Bocs az OFF-ért, :D de

Nincs meg valakinek ez a könyv véletlenül

A könyv címe: Opel Corsa A könyv szerzője: H. R. Etzold Kiadó: Simüfo Sorozat: Így csináld! A kiadás éve:

1993

1982-1993-ig készült Corsa-król!

Vevő lennék rá!! ;)

Na, erre én is. Bármilyen formátumban.

Nem lenne rossz végre magyarul is olvasgatni ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

A Corsában minden olyan pofon egyszerű, hogy nem is kell könyv hozzá. :D

Mondjuk az enyémhez meg már külön könyv kellene, mert alig van valami, ami nincs átalakítva. ;)

Ezt azért én nem merném az Apukámnak a szemébe mondani amikor a Pierburg c2e karburátor beállításával küszködik. (Szétszaladt a ménes) Ezt leszámítva alig különbözik egyszerűségében a dieseltől. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.