Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

F-10, és szerintem elég rövidke, az F-16-hoz képest, ami az Astrában van.Szóval nekem bejön.2.-ba szinte csak akkor kell már visszalökni, ha belassultam 25km/h alá.

Ahha... értem! Egyébként nincs fent valahol infó hogy melyik váltó hova megy fel, illetve hogy melyikben milyenek az áttételek? Mindenki csak próbálgat?

Link to comment
Megosztás:

Sztem a GSI-é nem szélesebb.

Az ET osztóval lehet játszani :roll:

Az msn meglétéről informálódhatsz a hozzászólásoknál a legalsó sorban.

Akinek van az oda írja be az e-mail cim és a Privát üzenetes bigyó mellé :wink:

ja okkés,köszi szépen,erre látod nemis figyeltem,hogy ott az a kis gomb....akkor holnap megnézem,és felveszem partnerlistára,akit tudok:)

Link to comment
Megosztás:

40 feletti ET-t kell használni

ez alatt a 13-as is beleérhet (bár ott nem a felni, hanem a gumi)

az oké,hogy én 37-es ET-vel próbáltama 15-öt,de ha meg beljebb van,ahogy 40 felett,akkormeg belül éri el....37-es Et-s 15-ös 7coll széles felni nekem kívül durván ért bele,és belül is beért volna szerintem,de ültetve tuti...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Milyen rövid váltó? Milyen volt fent és most milyet tettél fel? Valaki nem tudja véletlenül hogy melyik váltó milyen áttételekkel rendelkezik? Pl. egy táblázat jól jönne, meg az is hogy melyik váltót melyik motor mögé lehet feltenni... Pl. érdekelne hogy a Dízel váltó különbözik-e valamit a főáttételen kívül a benyósok váltójától!

Felni téma... nekem azt mondták hogy 14" 185/50 nem ér bele, sőt jó eséllyel még felperemezni se kell hozzá... de engem is erősen érdekelne, hogy egy GSI kaszni sárvédőívei, kerékjáratai különböznek-e a többitől...

Üdv.:

Dömy

ehhez annyit,hogy nekem a mostani felnijeim is 37-es Et-vel rendelkeznek,és a 185/50 az beért!sőt,elég alaposan kellett felperemezni,hogy neérjen be,és belül ennél is láccik egy pici hely,ahogy a kerékjáratot megfényezte:) (gondolom mikor ültetve volt sportgátlók nélkül,és ültetve is többet mozgott a kelleténél....)

Link to comment
Megosztás:

Ahha... értem! Egyébként nincs fent valahol infó hogy melyik váltó hova megy fel, illetve hogy melyikben milyenek az áttételek? Mindenki csak próbálgat?

Nos, talán az EPC-ben van infó a váltókról, de ez a csere dolog eléggé motor, és NM függő, ha jól sejtem. :smt017

Link to comment
Megosztás:

AZ EPC és a TIS jó dolog, de mivel mindig bövül. Neten csak úgy letölteni szvsz nem lehet.

kell szervízes haver hozzás ,vagy vannak userek aki árulják a CD-et a neten.

Néha itt is. De ez full illegál.

Ez meg nem zavar :) Az oprendszerek és egyéb programok 98%-a is full illegál a legtöbb felhasználónál... nekem meg csak a váltók áttétetei és méretei kellenek : :lol:

Link to comment
Megosztás:

az oké,hogy én 37-es ET-vel próbáltama 15-öt,de ha meg beljebb van,ahogy 40 felett,akkormeg belül éri el....37-es Et-s 15-ös 7coll széles felni nekem kívül durván ért bele,és belül is beért volna szerintem,de ültetve tuti...

el sem tudod képzelni, hogy befelé mennyi hely van :lol:

amúgy meg az átmérő nem változhat, ez a lényeg

akkor még tuti elbírja a 7x15-ös felnit ;-)

Link to comment
Megosztás:

... nekem meg csak a váltók áttétetei és méretei kellenek : :lol:

Ízelítő:

(Fentről lefelé a sebességfokozatok 1-5-ig (illetve 6-ig), végáttétel és hátramenet áttétele hiányzik)

Opel, F10

3,55

1,96

1,30

0,89

0,71

Opel, F13

3,55

1,96

1,30

0,89

0,71

Opel Risse Motorsport Getriebe, F10-15

2,53

1,80

1,42

1,19

1,04

Opel, F16WR

3,55

1,96

1,28

0,89

0,71

Opel, F16CR

3,55

2,16

1,48

1,13

0,89

Opel, F18WR

3,58

1,87

1,23

0,92

0,74

Opel, F18CR

3,58

2,14

1,48

1,12

0,89

Opel, F20CR

3,54

2,16

1,48

1,13

0,89

Opel, F25

3,38

1,76

1,12

0,89

0,77

Opel, F28

3,57

2,16

1,45

1,10

0,89

0,74

Link to comment
Megosztás:

el sem tudod képzelni, hogy befelé mennyi hely van :lol:

amúgy meg az átmérő nem változhat, ez a lényeg

akkor még tuti elbírja a 7x15-ös felnit ;-)

igaziból eltudom képzelni mennyi hely van,mert mikor rajta volt a kerék,megnéztem,és a 37-es et-vel beér kicsit belül is ültetve(kemény gátlók nélkül,az igaz!),akkor a 40felettivel valahogy mégjobban beleérne.

ja és az én felnijeim nem 7coll szélesek,szóval akkor én nemértem...

lehet,hogy akkor nálam van valami hiba... :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.