Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Na hi!

warwolf kérte hogy írjak pár szót a Corsámról is.

Corsa A. 1990-es évjáratú, piros színű. Gsi spoiler szett van rajta, és Gsi felni.

Semmi extra nagyon, csak központi zár van benne. Új fényezése van, csak motorháztető, meg a hátsó ajtót kell lefényezni majd.

Nah ennyi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na hi!

warwolf kérte hogy írjak pár szót a Corsámról is.

Corsa A. 1990-es évjáratú, piros színű. Gsi spoiler szett van rajta, és Gsi felni.

Semmi extra nagyon, csak központi zár van benne. Új fényezése van, csak motorháztető, meg a hátsó ajtót kell lefényezni majd.

Nah ennyi! ;)

Kép? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így van... Lehet még ma lefényképezem este, de inkább holnap fényben... Remélem nem viszi el holnapra is melózni a fényképezőm a nővérem!!! :evil:

Egyébként azt lehet nem írtam fent de 1.4-es motor van benne. És nagyon nagyon jól megy... Pedig semmi motor tuning nincs benne!

Link to comment
Megosztás:

Kicsit hátrébb van róla néhány kép amilyen volt, és amilyen lett, de amúgy 1989-es, 1.2S (OHV) mocis masina, 3 ajtós, piros, GSI Spoilerek, lökhárítók, a belseje még nincs kész, de holnap megyek a kárpitoshoz, hogy mit is lehet csinálni, hogy ott is szép legyen.

Iszonyat keveset fogyaszt, városi használtarta kiváló.Kis helyen elfér, dehát minek is magyarázom, neked is van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor megvettem a Corsát, az eladó jelezte, hogy egy kis gond van a fűtőventivel, mert sokáig használva kis fordulaton elkezd füstölni.Amikor hoztam, én használtam, de a legnagyobb fordulaton, de hál'Istennek nem volt vele gáz.Ma újra szükség volt rá, mert cudar idő volt, és használtam alacsony fordulaton is, és kutya baja nincs ennek a kütyünek.Jóóóóó meleget csinál, viszonylag rövid idő alatt.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután felkerült végre az új tetőkárpit, és az oldalkárpitok.Hihetetlen, hogy mennyivel kúltúráltabb lett a kicsikocsi belseje.A kárpitos fiatalember 20e.ft-ot kért.Szerintem korekt.Ma délutánra maradt az apróbb sallangok, mint pl. napellenző, tükör, és nem utolsó sorban a szélvédő, és az oldalablakok visszarakása.

Aztán jöhet a mehet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap délután felkerült végre az új tetőkárpit, és az oldalkárpitok.Hihetetlen, hogy mennyivel kúltúráltabb lett a kicsikocsi belseje.A kárpitos fiatalember 20e.ft-ot kért.Szerintem korekt.Ma délutánra maradt az apróbb sallangok, mint pl. napellenző, tükör, és nem utolsó sorban a szélvédő, és az oldalablakok visszarakása.

Aztán jöhet a mehet! ;)

Teszel fel majd képeket? Kiváncsi vagyok, mennyire lehet felújítani a kárpitokat!

Link to comment
Megosztás:

Teszel fel majd képeket? Kiváncsi vagyok, mennyire lehet felújítani a kárpitokat!

A teteját ugyanolyan műbőrből ki lehet szabni, nekem még a hátsó oldalkárpitok régi koszos műanyagok voltak, na annak a tetejére lett ráragasztva autófilc.Valamint a kalaptartó, hangszórótartó oldalfittyfenék, és a hátsó kerék"dob" lett lefilcelve.Igaz, az autófilc az egyik legolcsóbb a kategóriájában, de ha v.kinek van rá zséje, és nem eladásra megy, akkor drágább, jobb minőségű anyagból is meg lehet csinálni a borítást.

Link to comment
Megosztás:

megvan még a corsa? és az Astra?

Mind3! :( :D :D

A fehér, a széép családi, a kicsi az eladósorban lévő, a GSi pedig arra vár, hogy a kicsi lelépjen, aztán előőőrrreeeee.Mondjuk előtte még vannak apróságok, amiket meg akarok rajta csinálni.Kicsit sajnálom a Corsát, mert tényleg most aztán teljesen redben van.Tegnap voltam vele piacon, a tel.számomat sokan felírták, de a tenyeremet senki sem csapkodta, szal képlékeny még, hogy mikor megy el a háztól.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit sajnálom a Corsát, mert tényleg most aztán teljesen redben van.Tegnap voltam vele piacon, a tel.számomat sokan felírták, de a tenyeremet senki sem csapkodta, szal képlékeny még, hogy mikor megy el a háztól.

Wolfi!

Velem már ne számolj lécci :oops:

Egy félórája fizettem ki az újautómat.

És szombaton hozom haza ha minden jól megy. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap autókáztam a Corsámmal, jó volt nagyon. Most, hogy már bent vannak a nyomtávszélesítők valamelyest javult a megjelenés:)

-Köszi Uhuhu a segítséget, féktárcsa ügyben.

- Végül nem Opeltomi nyomtávszélesítői kerültek be.

-------------------------------------------------------------

Opeltomi grat az új autóhoz. Milyen géped lett? PÜ is jöhet.

Wolfi remélem el kell a verdád!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.