Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

az üzlet és a haverkodás két különböző dolog :rolleyes:

Nem feltétlen mert én olyannal nem üzletelek aki nem megbízható utálom a stílusát és inkkorekt. Ráadásul ha üzlet lett volna akkor 1 perc alatt letudtuk volna. Nem dumálgattunk volna még utánna 20 percet de lehet többet. Ráadásul nem illik rontani más ember összképét ugyanis veled nem találkoztam. Azért mert leakartam alkudni az ültetőrugóid és te közölted, hogy inkább megtartod azóta is ott rohad gondolom, ettől még nem feltétlen vagyok gáz. Semmit nem tudsz rólam. Akikkel Innen fórumról találkoztam mindenkivel eldumáltam haveri hangulatban, ez kb 20-30 ember. Ti akartok csak egy nem valós képet beállítani rólam. Szóval a fenti állításod FAIL. Itt a téma le van zárva.

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen mert én olyannal nem üzletelek aki nem megbízható utálom a stílusát és inkkorekt. Ráadásul ha üzlet lett volna akkor 1 perc alatt letudtuk volna. Nem dumálgattunk volna még utánna 20 percet de lehet többet. Ráadásul nem illik rontani más ember összképét ugyanis veled nem találkoztam. Azért mert leakartam alkudni az ültetőrugóid és te közölted, hogy inkább megtartod azóta is ott rohad gondolom, ettől még nem feltétlen vagyok gáz. Semmit nem tudsz rólam. Akikkel Innen fórumról találkoztam mindenkivel eldumáltam haveri hangulatban, ez kb 20-30 ember. Ti akartok csak egy nem valós képet beállítani rólam. Szóval a fenti állításod FAIL. Itt a téma le van zárva.

:D

bele nem megyek veled vitába,teljesen fölösleges,de azért még egy gondolatot hozzá tennék: a zsír új ültetőrugóimat 5!!!ezer forintért akartad elvinni a szettet - erre írtan neked hogy ennyiért inkább rugódobáló versenyt csinálok a Dunába. Innentől kezdve ez téged minősít...ez egy tipikus undorító paraszt magyar cigánykodás, normális ember nem ajánl ilyet :)

peace ;)

(ja és a rugók már rég elkeltek normális áron egy normális fórumos társunknak köszönhetően :) )

Link to comment
Megosztás:

Két B Corsás miért jár ide civakodni? : :confused:

:P :D

hömmhömm...bevallom volt egy két pillanat régebben mikor majdnem meggyőztél hogy nekem A corsa kell :) De abban biztos vagyok ha egyszer lesz még egy autóm ami hétköznapi használatra lesz és mellette tarthatnék egy "játszósabb" szekeret,akkor az egy A corsa lesz ...és hogy miért? szavaiddal élve: "mert könnyebb" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.