Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

ez nagyon szép corsaa,nagyon teccik a színe!

apámra igaziból annyira nem haragszok,majd eccer engem se fog érdekelni a vezetés,és énis ilyen figyelmetlen leszek....

fekete üléssorra majd válaszolok egy hét mulva kb,ha megjöna következő áldozat....ha végre a sors is úgy akarja,és télleg megjön....

valaki tudja,hogy azon az 1.3sr 75lovas mocin gyárilag miféle leömlő van?

sima 4-1???

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nemtom ki akarta megvenni a fehér számlapos műszercsoportom,de viheti!

mostantól bárkinek bármi megteccik A corsa-s cuccaim közül,amiről tud,az mind eladó...spoilerektől a műszercsoporton át a sportfutóműig!

viszont az eladás sürgős,énpedig szarban vagyok,mert netem sincs,megin barátnőmtől netezek.... :lol:

telefonon jelentkezzetek,ha kell valami: 209188592

télleg nemtom kinek ígértem,ha eladom a műszercsoportot,akkor neki szólok először :)

de ami vicces,hogy szerintem a futóműre is megígértem ezt valakinek :(

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a használtautón egy hirdetést, mert alacsony áron kínál egy Corsát, alkatrésznek.Az Úr válltig állította, hogy a Corsa orrában egy 1.4SI moci dolgozik 75LE-vel.De én úgy emléxem, hogy azt a mocit csak a B-Corsában kezdték el forgalmazni.Meg ha nem csal az emlékezetem, akkor az 82LE-s.

Vagy tévednék?

ERRŐL lenne szó.

Link to comment
Megosztás:

sajnálnám ha nem ezzel jönnél mert kiváncsi vagyok milyet mehet ;)))

Sajnos elég ramaty állapotban volt. Rengeteg munka lesz vele:) De ráérek, főleg, hogy kinulláztam magam:))

A motor meg nincs is benne:)) C12NZ ... azzé ott még nem tartok.. csak kaszni munka volt....

Az autó alapjai lettek rendbe hozzva. Tehát aki nem ismerte előtte tüzetresen annak lehet, felmerül a kérdés ezen mi került ennyibe:)?

Jelenled sem makulátla, vannak kisebb rozsda pörsenések rajta, de ezeket leszarom ugyanis csillag garázsban áll. Nem baj, ha nem feltünő. A külső fény sem volt teljes szóval:)

A gáz az vele, hogy fékezéskor lefullad, fékezés az oyan mintha sportolnék, a fékszervom szinte nulla. Kézifékem nincs, mert télen ugyeskedtem. A bal oldalo visszapillantóm... hát...hagyuk:))

De lejövök vele, amolyan beszarian:)) Szóval kivülről nem letni mennyire épp az autó szerkezete. A lényegi dolgok számítottak és a nem a külcsíny.

2-3 éven belül majd alakul:)))

Link to comment
Megosztás:

ez sima 14NZ lesz...

gyártottak a Corsa A ba 14SE motort, de azt csak 91 után és csak Joy felszereltséghez.....

asszem...

Elvileg ez 91-s, de majd kiderül, mert megkértem a fickót, hogy legyen kedves elküldeni a motorszámot az este folyamán.Abból minden kiderül, hogy miféle szörnyeteg ez. 8) ;)

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a használtautón egy hirdetést, mert alacsony áron kínál egy Corsát, alkatrésznek.Az Úr válltig állította, hogy a Corsa orrában egy 1.4SI moci dolgozik 75LE-vel.De én úgy emléxem, hogy azt a mocit csak a B-Corsában kezdték el forgalmazni.Meg ha nem csal az emlékezetem, akkor az 82LE-s.

Vagy tévednék?

ERRŐL lenne szó.

Opel Corsában is volt 1.4SI ami 82 LE (C14SE)

C14NZ 60LE

14NV az a 75 LE és szerintem az van benne.

Ilyen vektrában is volt:))

A tuning moci keresel, akkor C14NZ vagy C13N erre ugytudom felrakható a GSi 1,6 hengerfej.+ befecskenedező és pár dolog:)

Ja látom Uhuhu már írt is:) Akkor csak megerősítem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.