Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hemi, pofásan néz ki, de lassan a te autód meg az izmosabb motorért fog könyörögni.A futóműved már úgyis megvan hozzá!Nem? :rolleyes: ;) :blink:

Van az is, meg motor is. Csak annak a beépítése nem 2 FT lenne.

Mivel ÉN is rengeteg "mozigépésszel" beszéltem, ezért a munka elvégzése nem volna egyértelmű.

Meg lehetne oldani, de sajnos nem 2001-et írunk amikor "jól álltam" ilyen téren:)

Majd talán, egszer...

Link to comment
Megosztás:

Van az is, meg motor is. Csak annak a beépítése nem 2 FT lenne.

Mivel ÉN is rengeteg "mozigépésszel" beszéltem, ezért a munka elvégzése nem volna egyértelmű.

Meg lehetne oldani, de sajnos nem 2001-et írunk amikor "jól álltam" ilyen téren:)

Majd talán, egszer...

Cseréld be egy C20NE-re! :rolleyes: Ahhoz már alakulófélben vannak az információim, szal körvonalazódik a Projekt! :blink:

Link to comment
Megosztás:

igen, szóval nem fér be.

nagykalapács, vágó, és máris befért :rolleyes: :blink:

Így van:) Színre szint:)

@Bazs

Mivel úgy látom a segítség nyújtás nagyjából mindig másodkézből hallotakból megy, ezért nem mondok semmit, és nem is akarok. Mivel én nem csináltam semmit.

Mondhatnám a szokásos dumákat:

1. Simán belemegy, hiszen ugyanolyan a formája. Többször beraktuk már...

2. A bekötés pofon egyszerű, rajz sem kell, csak szinre színt.

3. AZ útjeladó, csak a Kadett GSI-jé JÓ!

A motor beépítésekről is kár beszélni... Neki kell esni, ha bent van, elég a havernak elmondani majd Ő megmondja:)

Link to comment
Megosztás:

szerintem nincs jelentős különbség a két motor beépítése között :rolleyes:

Így van:) Színre szint:)

@Bazs

Mivel úgy látom a segítség nyújtás nagyjából mindig másodkézből hallotakból megy, ezért nem mondok semmit, és nem is akarok.

ezt most nem értem

ezt mire írtad? lcd-re? én sosem mondtam szerintem, hogy simán belemegy

Link to comment
Megosztás:

szerintem nincs jelentős különbség a két motor beépítése között :blink:

ezt most nem értem

ezt mire írtad? lcd-re? én sosem mondtam szerintem, hogy simán belemegy

Gio... mondta az előző oldalon.valszeg már nem 1t rakott be, ezért NEKI van már benne rutinja.Amúgy nem ismerem a srácot.

Bazs?A tiédben mikor lesz? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Cseréld be egy C20NE-re! :rolleyes: Ahhoz már alakulófélben vannak az információim, szal körvonalazódik a Projekt! :blink:

C20NE u.a. a beépítési rend. Hogy összezavarjalak, írtad a F16-os váltot... Na, az azzé jó mert jó a gyári kuplung megoldás. De használhatsz F13cr váltót is, hiszen akkor a váltórudazatal nem kell bibelődni, faragni.

Viszont ott a kuplungtárcsa a 1,6 Dizel Opel motorhoz való köll. Mert az nagy, elfére és bírja.

C20NE rendszerhez még bőven elég a gyári Opel Corsa A GSI féltengely.... mondjuk szilentek, gömbcsuklók és nem utolsó sorban a tornycsapágy... az nem bizti, hogy elég.

Ezeket sorokat úgy mondtam, hogy nem is lettam ezeket az alkatrészeket soha!

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

akkor egy újabb szomorú és egyben vidám történet

mindenki tudja (már akit érdekelt), hogy leütötték a corsámat ebayen

szombat eljött a paraszt a verdáért, majd addig nézegette, míg úgy gondolta, inkább alkudni fog

mondom, legyen

nem nagyon akart árat mondani, de végül kibökte: ad érte 200 eurót

hát, szegény sokat utazott a semmiért, elvert 4-500 eurót az útra, szállásra, mindezt azért, hogy a kétezres, benzines 406 kombi üresen húzza haza a kb. 1 tonnás trélert

hihetetlen, mennyire pofátlanok a németek és mennyire hülyének nézik a magyarokat

ezt nem csak ebből az esetből kiindulva mondom; apám most trágyal egy német céggel és az előzetes megállapodás után kitalálták, hogy módosítják a szerződést még mielőtt alírnák és az előzetesen megbeszélt összeg ötödét akarják fizetni

de végülis nem bánom, így most megcsinálom

felraktam a kerekeket, a fekete lámpát, le kell ültetni, meg ki kell szélesíteni, meg még van pár dolog, de jó lesz :rolleyes:

Azért ezzel a parasztozással meg "hülyenémetezéssel" jó lenne ha leálnál!

Ismerve a német mentalitást, biztos vagyok benne, hogy úgy látta, a 4-500 EUR-os útiköltség kisebb bukás, mint az autó. Nézz magadba, és gondold végig:

- minden oldalról, a hibáival fotóztad le az autót?

- tájékoztattad a vevőt a nem szakszerűen javított sérülésekről, az utólagosan befaragott tetőablakról stb?

A képek és a hirdetés alapján az ember makulátlan és műszakilag kifogástalan autót várt volna...

Szóval nem is tudom ki a paraszt meg a hülye...

Ennek pont ugyanaz a feelingje, mint amikor a mobile.de-n találunk egy kifogástalan makulátlan autót, viszonylag jobb áron, aztán amikor kimegyünk, kiderül hogy egy török kereskedő árulja, és az a 3 fotó qrva jó szögből készült, egyébként az autó leélvezett pudvaláda.

Link to comment
Megosztás:

hmmm

a vicces, hogy igen, tájékoztattam

leírtam neki, hogy cserélve voltak az ívek, a küszöb, a tetőablak nem gyári, és újra volt fényezve az autó

ő pedig pont ezeket hozta fel hibának

nem értem, hogy akkor miért ütötte le a licitet, miért kell nekem ~15e forintot fizetni miatta az ebay-nek...

valóban nem küldtem neki ezekről képet, de nem is kért

küldtem neki 30 különböző szögből készül nagyfelbontású képet, leírtam a fent említett dolgokat, majd megkérdeztem, elég lesz-e ennyi, vagy kér-e még másról is

nem kért, azt mondta, tetszik neki az autó, ezekután leütötte

tehát jelen esetben biztos vagyok benne, hogy nem én hibáztam

a másik német-sztori nem teljesen publikus, privátban elmesélem majd

és félreértés ne essék, én csak erre a csajra és arra cégre vonatkozólag írtam, amit írtam és ez a privát véleményem

amúgy nem írtam hülye németet, csak azt írtam, hogy hülyének néznek minket, jelen esetben pedig aki eljött, az tényleg földműves volt

Link to comment
Megosztás:

én már vettem gsi órát, úgyhogy nem bizti, hogy kicserélem lcd-re

de most a hülye német miatt a gyári van bent és most az kezd tetszeni

szóval lehet, hogy marad, pedig opeltominak hála, már mesterien cserelégetem a kettőt :rolleyes:

nem írtál hülye németet....

A többiről meg nem akarok vitát nyitni. Biztos az e-bay meg a német a hunyó.

Link to comment
Megosztás:

valóban, bocs, figyelmetlen voltam

amúgy én sem vitatkozni akarok, és ismét hangsúlyozom, nem általánosságban írtam, hanem konkrétan adott személyre

az ebay nem hunyó, szó nincs erről, csak látszott a németen az első pillanatban, hogy nem akarja megvenni, ezért nem értem, miért ütötte le és miért abba kötött bele, amit tudott előre (mellesleg más baja nem is volt, a 200-at meg azért ajánlotta, mert drága volt az út)

de végülis mindegy, engem annyira nem bánt, viszont szeretni nem fogom

Link to comment
Megosztás:

de végülis mindegy, engem annyira nem bánt, viszont szeretni nem fogom

Az autót vagy a csajt?

Kár hogy ez történt!Viszont ezzel a felnivel már elég jól néz ki az autó de az ültetés az nagyon kell neki ;)

Legalább be tudod majd bizonyítani hogy oda fogod verni a gsi-t :rolleyes:

És a hátsó lámpa is nagyon szép :blink:

Link to comment
Megosztás:

ma látt a Bazs autóját a Budafoki uton állni.

Nagyon jó az a kerék rajta.

na meg a hátsó lámpa :rolleyes:

Szerintem a Német dolgon kár vitázni, érdekes hogy leütötte a 2000 eurót, majd hazament üreskézzel.

Végülis egy 17 éves autóról van szó... nem tudom it várt, főképp ha tájékoztatva lett az ujrafényezésről, meg a tetőablakról.

Link to comment
Megosztás:

C20NE u.a. a beépítési rend. Hogy összezavarjalak, írtad a F16-os váltot... Na, az azzé jó mert jó a gyári kuplung megoldás. De használhatsz F13cr váltót is, hiszen akkor a váltórudazatal nem kell bibelődni, faragni.

Viszont ott a kuplungtárcsa a 1,6 Dizel Opel motorhoz való köll. Mert az nagy, elfére és bírja.

C20NE rendszerhez még bőven elég a gyári Opel Corsa A GSI féltengely.... mondjuk szilentek, gömbcsuklók és nem utolsó sorban a tornycsapágy... az nem bizti, hogy elég.

Ezeket sorokat úgy mondtam, hogy nem is lettam ezeket az alkatrészeket soha!

Üdv, hemi

F16-ot ad hozzá a srác, kapok hozzá féltengelyeket is, meg gólyalábat, amiből az "agyrészt" elvileg át lehet aplikálni a Corsáéba.Hogy hogyan, arról megkérdezem majd Demót pontosan.

De a félterngely középső "tengely" részét valszeg va. csináltatni kell, v. pedig Németo.-ból megszerezni a Henning álltal, kimondottan ehhez a kombóhoz gyártott újakat.

Még minden relatív, de ami már biztos, hogy szombaton elhozzuk a mocit, váltót, hűtőt, féltengelyeket, gólyalábakat.

A többi majd alakul, mert időm, na az nem lesz egy darabig családi okokból kifolyólag, hogy konkrétan neki is tudjak állni.

De eléméletileg egy elég konkrét állapotban lévő mocit kapok. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

..........

De a félterngely középső "tengely" részét valszeg va. csináltatni kell, v. pedig Németo.-ból megszerezni a Henning álltal, kimondottan ehhez a kombóhoz gyártott újakat.

Még minden relatív, de ami már biztos, hogy szombaton elhozzuk a mocit, váltót, hűtőt, féltengelyeket, gólyalábakat.

Inkább németből.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó az a kerék rajta.

szeva bazs..

ezeket a kerekeket nem egy vw caddys gyerektől vetted???

mi a mérete??

:rolleyes: :blink: ;) :D

egy trabin volt a kerék korábban

elől 7x14 ET25, hátul 8x14 ET15, elől-hátul 195/45R14-es gumival

@Tomi

milyen szerelésre is gondolsz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.