Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Olyan 22-24e., ha Bremo+Ferodo kombót használsz, és ott veszed, ahol mindenki vásárol a klubban! :lol:

Nekem anno a GSi-re annyi volt.Igaz, a kézifékbetétek fel lettek ferodolozva.

Elöl brembo max van és ferodo ds2000 hátul meg amit bazs írt.Kd 4hónapja lett kicserélve,de ha nagy sebességről fékezek akkor olyan mintha csak az első fogna.Valószínű hogy ez azért van mert a hátulja kicsit magasabban van mint az eleje,és a fékerőszabályzó elöre tolja a fékerőt,vagy valami ilyesmi :huh:

Széép ótó! :) Köszönöm! :D

Én is gratulálok :D tényleg szép.(szerezd meg ezeket a felniket :) )

Link to comment
Megosztás:

Ma felfigyeltem egy érdekes zajra a kipuff felöl.Valszeg kisikét v.hol kifúj.Most éppen azon filózok, hogy megcsináztassam, v. hagyjam a fenébe, mert úgyis ki lesz szedve alóla.Amúgy a "még nem vészes" kategóriába tartozik.Csak ciki. :lol:

Ha csak hangosabb, de nem zörög, akkor jó. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma viszont vettem egy 91-es Corsát. 1.5 D Nem túl szép, de menthető, és nem kell hitelt fizetnem.

Isten Hozta Greget az A Corsások kicsiny, de annál lelkesebb táborában! :huh:

Kérűnk szépen fotókat,leírást, meg mindent, hogy miért pont arra a kisautóra esett a választása, a kedvező fentartási költségektől eltekintve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Isten Hozta Greget az A Corsások kicsiny, de annál lelkesebb táborában! :)

Kérűnk szépen fotókat,leírást, meg mindent, hogy miért pont arra a kisautóra esett a választása, a kedvező fentartási költségektől eltekintve. :D

Köszönöm, de sokkal több indok nincs. Mert Opel, kicsi, olcsó stb. Dízel, 4 literrel elgurul 100 km-enként, városban ha nagyon széthajtom, kell neki 5-5.5 liter. :huh:))

Van gond persze a felületi rohadásokkal, de 1-2 évre nagyon jó lesz. Sikeres amatőr javítások is akadnak rajta, de ajtócsere, kis alvázvédelem, és egy itthoni fényezés pár évvel meg fogja hosszabbítani az élettartamát.

1.5-ös Isuzu motorja van, jó állapotban. Semmi korom. Ezt választottam, mert nem volt kipolírozva, rohadás eltüntetve, stb. Egyenesnek látszott a dolog. A futómű, kormánymű, motor, gumik, stb hibátlan állapotúak. Jól megy. Már meg is szerettem. :lol:))

Képek:

corsa1.jpg

corsa2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.