Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Má' megint kezdi! :lol:

muszáj, mert egészben maradtak a féltengelyek. :P

Egyébként különben is csináltam volna valamit.

Még csak azt nem tudom, hogy mi és mennyi legyen.

Van egy kasztnim, amit le lehetne könnyíteni, amennyire csak lehet és csak versenyre használni, meg attól függöen, hogy mit hoz a jövö, jó lenne majd még csinálni egyet csigával és 6-os váltóval... Mondjuk az szerintem már csak max. 2009-ben menne.

Nem, nem! Folytatja! És nekem is összelapátol egyszer egy kis méregzsákot. ;) A sok nagy dög mellé kell egy kis 1.2-es, tötymörgős, alacsony fogyasztású városi autó. :lol:

Már mondtam, hogy szólj és megcsinálom. :hiya:

Tehát várok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem! Folytatja! És nekem is összelapátol egyszer egy kis méregzsákot. :lol: A sok nagy dög mellé kell egy kis 1.2-es, tötymörgős, alacsony fogyasztású városi autó. :lol:

:P Ha jól emlékszem annó Wolfi is így kezdte: "a robi helyett kellett egy alacsony fogyasztású városi autó..." :lol:

Link to comment
Megosztás:

S, akkor a régi megy a levesbe, és az 5 ajtósból lesz faragva v.mi?

A régi mindenképp megy a levesbe.

Az ötajtósból meg max gyorsulásra építenék valamit, de utcára nem. De az is csak akkor, ha lesz egy jó motorom fölösbe, különben utcára csakis egy 3ajtósat építek.

Link to comment
Megosztás:

A régi mindenképp megy a levesbe.

Az ötajtósból meg max gyorsulásra építenék valamit, de utcára nem. De az is csak akkor, ha lesz egy jó motorom fölösbe, különben utcára csakis egy 3ajtósat építek.

Sikerült már kiflexelni a dolgokat az elejéből a réginek?V. csak a féltengelyeket szedted ki?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ja. :lol: Én is előbb vettem meg a felniket, és ahhoz építek majd autót. :lol:

Gondolom azt a viccet ismeritek, hogy a férj hazajön 4 autógumival...

Feleség kérdőre is vonja: - Megőrültél? Autónk sincs!

Mire a férj: - Na és? Te is hordasz melltartót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.