Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Találkoztam már a jelenséggel. :lol: De ha bele gondolsz szerinted hogy javítod meg? Ami végig egybe lévő anyag, belül a fém huzallal? Fecskendővel benyomkodod a pillanatragasztót? Itt pedig nincs más Vegyél másikat bontóba. :lol: Én légzsákos kormánynál találkoztam vele. Ha sima kormányod van akkor ne vegyél bontóba vedd meg az enyémet 110ezer km-et futott. Még néhol rücsis. :D nincs semmi baja.

Van légzsákos, van vectra b, corsa b kormányom, van egy kopott astra, van ascona meg még akad 1-2 darab. :D írjál ha kell. A calibra bőrkormány meg megy a verdámba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nos,énis először a pillanatragasztós megoldásra gondoltam..Megpróbálom fecskendővel belejuttatni a ragasztót,aztán ha nem jön össze akkor marad a másik kormány beszerzése...Sajnálom,mert az enyém tök jó állapotban van,176000-et futott,meg kormányvédővel használták,de mégis megadta magát!Ki mennyiért tudna nekem ilyet szerezni? 92-es Astra 1,4-es nem légzsákos..A klasszikus F Astra kormány...

Link to comment
Megosztás:

Van légzsákos, van vectra b, corsa b kormányom, van egy kopott astra, van ascona meg még akad 1-2 darab. :lol: írjál ha kell. A calibra bőrkormány meg megy a verdámba. :lol:

nekem is van sima, légzsákos meg b veki multi. :D Ha van vektra b multi kormányod az érdekelhet mert vissza tenném a kocsiba csak az enyém sz*r. :D

Link to comment
Megosztás:

Nos,énis először a pillanatragasztós megoldásra gondoltam..Megpróbálom fecskendővel belejuttatni a ragasztót,aztán ha nem jön össze akkor marad a másik kormány beszerzése...Sajnálom,mert az enyém tök jó állapotban van,176000-et futott,meg kormányvédővel használták,de mégis megadta magát!Ki mennyiért tudna nekem ilyet szerezni? 92-es Astra 1,4-es nem légzsákos..A klasszikus F Astra kormány...

Én mondjuk ennyiért. Nem szép, de a kormányvédő alatt úgysem látszik a közepén meg segitt a szilikon.

Link to comment
Megosztás:

Én mondjuk ennyiért. Nem szép, de a kormányvédő alatt úgysem látszik a közepén meg segitt a szilikon.

Ezen már semmi nem segít sztem.. Nagyon le van pukkanva. Jel sincs benne. Ezt sem tenném a kocsimba. :lol: de 2ezerért odaadom az enyémet. :lol: Ami fekete és nem napszívta, jel meg van benne, és még valahol van rajta rücsi is. :D

Link to comment
Megosztás:

Légzsákos kormányt kidobni? Saját biztonságodat veszélyezteted 1 kormány miatt? Egyre érdekesebb dolgokat hallok itt. Azért ez nem vall okos gondolkodásra.

nagyobb biztonságban vagy ha kikerülöd azokat akik neked akarnak menni és te sem vezetsz ittasan :lol: mintha abban bízol h a légzsák megvéd a bajtól...

Link to comment
Megosztás:

nagyobb biztonságban vagy ha kikerülöd azokat akik neked akarnak menni és te sem vezetsz ittasan :lol: mintha abban bízol h a légzsák megvéd a bajtól...

Nem bízok a légzsákba mert nincs légzsák a kocsimba és sose érdekelt, de ha lenne benne gyárilag 100%, hogy nem építeném ki a kocsiból nem vall valami okos gondolkodás módra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem bízok a légzsákban mert nincs légzsák a kocsimban és sose érdekelt, de ha lenne benne gyárilag 100%, hogy nem építeném ki a kocsiból nem vall valami okos gondolkodás módra. :lol:

Az autógyárak általában tíz év után javasolják a cserét, de a Fiat 14 évet „enged”, a Volvo és a GM Europe pedig meghosszabbította 15-re. A Volvo valamennyi autójának B-oszlopán listázza a légzsákokat, és feltünteti mellettük hónapra pontosan a csereidőt. Jelenleg egyedül a Mercedes állítja, hogy a légzsákok az autó egész élete alatt megőrzik eredeti képességüket.

Egyéni döntése Tiv-nek, de ennyi erővel azt is fikázhatod, ha évekig nem csináltatja meg az ABS-ét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.