Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorokkal kapcsolatos kérdések


Qpack

Recommended Posts

Hello!

Lenne egy kérdésem, hátha valaki találkozott már vele...: a belső kis monitor a külső hőmérsékletet telejsen tévesen jelzi ki! Kb. 3 hete lett kicserévle a külső hőmérője és jó volt egy darabig aztán hirtelen elkezdetett mindenféle hibás adatokat közölni és azóta sem hagyja abba: -30 és -40 fokokat mutat ebben a melegben :D!

Egyszer már rossz volt, akkor kicseréltük de most megint előjött:(!

Nem tudjátok véletlen hogy mi okozhatja???

Link to comment
Megosztás:

Köszi az eddigi információkat. Az eddig elvégzettek: EGR szelep kitakarítva, pillangószelep és ház szintén tiszta, a jelenség maradt. Melyik az alapjárati motor, ami a pillangószelep tengelyének végén van, vagy ami a torokból oldalnyíláson keresztül csatlakozik? (Nincs valakinek robbantott rajza véletlenül?)

Egy hengeres 2 torx csavarral rögzített dolgot keress amire elektromos csatlakozó megy..a tűzfal felé áll ki a szívó torok oldalán, de vigyázz, mert van rajta gumi gyűrű is és azt nem kellene tönkre vágni... :D

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Lenne egy kérdésem, hátha valaki találkozott már vele...: a belső kis monitor a külső hőmérsékletet telejsen tévesen jelzi ki! Kb. 3 hete lett kicserévle a külső hőmérője és jó volt egy darabig aztán hirtelen elkezdetett mindenféle hibás adatokat közölni és azóta sem hagyja abba: -30 és -40 fokokat mutat ebben a melegben :D !

Egyszer már rossz volt, akkor kicseréltük de most megint előjött:(!

Nem tudjátok véletlen hogy mi okozhatja???

rendesen rögzítve van a gyári helyére a lökösbe? Mert ha ütést kap elég gyorsan behal...azt elég gyorsan ki lehet deríteni, hogy a jeladó e a hibás...lehúzod a csatit róla(csak vonalaknak szabad maradni a kijelző ezen részén), ha akkor is mutat, akkor kábel vagy más gond van, de ha tényleg csak a vonalak, akkor ismét jeladó csere következik...ez új volt vagy használt ami bele került? nekem van egy gyári tökéletes állapotú...de használt :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséged!!

Új hőmérőt tettem bele mert az előzővel is ezt csinálta, Siemens a márka ha jól emlékszem!

Észre vettem hogy mikor ráadom a gyújtást akkor még jó értéket mutat és indulás után pár percre kezd hiretelen leszmáolni -40 fokra, és néha az általad említett vonalak is megjelennek a kijelzőn.

Ez esetleg mond neked valamit???

Látom neked is 1.6 16V G Astrád van!!!

Tudod pár kérdéssel fordulni hozzád???

:D

Link to comment
Megosztás:

Pihenésképp van egy gyarló kérdésem:

Ha autó érzésre jól van, nem villogtat semmilyen hibajelzést (nem villan fel check engine lámpa), nem ingadozik az alapjárat, attól még lehet, hogy valami mégis rossz a motor szenzorai között?

Érdemes elvinni egy menet közbeni ellenőrzésre az autót?

Ilyenre gondolok, hogy pl. az oxigén szenzornak (a katalizátor előtt) eléggé szétsült a vezetéke, hozzáérek, akkor tiszta kemény. A vezérlés oldalon kijövő vékony vezetékpár ami talán a vizhőfokmérőhöz megy, az is eléggé kopottas.

Gondolom ezek analóg szenzorok, így lehet hogy fals jelet adnak?

Amúgy egy kicsit magas a fogyasztás, igaz elég sok a városi rövidtáv (9-10l között).

Ja és gázadáskor van egy szisszenő ccc hang (kb fél másodpercig), alapjáratról állás közben lehet hallani. Ez normális, vagy valahol valami vákuumcső ereszt?

Link to comment
Megosztás:

Pihenésképp van egy gyarló kérdésem:

Ha autó érzésre jól van, nem villogtat semmilyen hibajelzést (nem villan fel check engine lámpa), nem ingadozik az alapjárat, attól még lehet, hogy valami mégis rossz a motor szenzorai között?

Érdemes elvinni egy menet közbeni ellenőrzésre az autót?

Ilyenre gondolok, hogy pl. az oxigén szenzornak (a katalizátor előtt) eléggé szétsült a vezetéke, hozzáérek, akkor tiszta kemény. A vezérlés oldalon kijövő vékony vezetékpár ami talán a vizhőfokmérőhöz megy, az is eléggé kopottas.

Gondolom ezek analóg szenzorok, így lehet hogy fals jelet adnak?

Amúgy egy kicsit magas a fogyasztás, igaz elég sok a városi rövidtáv (9-10l között).

Ja és gázadáskor van egy szisszenő ccc hang (kb fél másodpercig), alapjáratról állás közben lehet hallani. Ez normális, vagy valahol valami vákuumcső ereszt?

hy

a fogyasztás városban rövidtávon normális amit irsz 1.6-os nál!

nekem is ennyit fogyaszt ,a sok rövidtávot megyek :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Nekem van egy 2002-es 1.6-os igaz csak 8szelepes G astrám automata :D

Most kijött egy probléma kb 1 hete nem müködik a sebességmérő óra,menet közben ugrál fel le,ezzel egy időben jött a másik gond

menet közben leáll D sebességi fokozatban a motor,mikor kigyullad a motorhibajelző a fordulatszámmérőnél(gömbcsapalakú jel)

Aztán elalszik a lámpa és jó a kocsi,kivéve a km/h mérőt.

Nem tud valaki segíteni mi lehet a gond?

Előre is köszönöm. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Nekem van egy 2002-es 1.6-os igaz csak 8szelepes G astrám automata :D

Most kijött egy probléma kb 1 hete nem müködik a sebességmérő óra,menet közben ugrál fel le,ezzel egy időben jött a másik gond

menet közben leáll D sebességi fokozatban a motor,mikor kigyullad a motorhibajelző a fordulatszámmérőnél(gömbcsapalakú jel)

Aztán elalszik a lámpa és jó a kocsi,kivéve a km/h mérőt.

Nem tud valaki segíteni mi lehet a gond?

Előre is köszönöm. :D

Szia kolléga! :D

Csak a sebességmérő ugrál ,más nem?És csak menetközben csinálja?

Indításkor nem ugrálnak,villognak a kijelzők?

Hibakódot ki kellene olvasni,itt az aláírásomban le van írva a menete.

Link to comment
Megosztás:

Szia kolléga! :D

Csak a sebességmérő ugrál ,más nem?És csak menetközben csinálja?

Indításkor nem ugrálnak,villognak a kijelzők?

Hibakódot ki kellene olvasni,itt az aláírásomban le van írva a menete.

Szia.igen csak a sebességmérő egyenlőre,semmi más nem ugrál vagy villog.

Köszönöm a kódokat ma vagy holnap megpróbáljuk,nekem nincs compjuterem hozzá,de egy ismerősömnek van.

remélem csak ez a baja.

köszi a gyors választ :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Nekem van egy 2002-es 1.6-os igaz csak 8szelepes G astrám automata :D

Most kijött egy probléma kb 1 hete nem müködik a sebességmérő óra,menet közben ugrál fel le,ezzel egy időben jött a másik gond

menet közben leáll D sebességi fokozatban a motor,mikor kigyullad a motorhibajelző a fordulatszámmérőnél(gömbcsapalakú jel)

Aztán elalszik a lámpa és jó a kocsi,kivéve a km/h mérőt.

Nem tud valaki segíteni mi lehet a gond?

Előre is köszönöm. :D

Jé! 8 szelepes kolléga. :D Há' erre már csak felkapom a fejem. :P

Link to comment
Megosztás:

Volt gyárilag 8 szelepes g astra, vagy a kartársnak is motorcsere volt?

Ugye,ugye. Mennyi meglepetést tud okozni egy G Astra is? Ideje lenne nyitni egy 8 szelepes topic-ot .:D Szerintem lassan felmerül igényként. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.