Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok,

Miért van az, hogy egy kombi Ford Focust enyhe emelkedőn a "kemény"

1.2-es C Corsámmal megettem, megaláztam, letoltam lepusztítottam az

útról (kb.: 150-160 km/h) ?!?!?!?!?!

Üdv.

Valszeg azért mert a Focus kombit adják 80 LE-s motorral is, meg kb 250 kg-val nehezebb...

Link to comment
Megosztás:

Ahoy,

Biztos ez a "gyengébbecske" Focus-motor volt a dolog mögött Addamsky (nem vagyok otthon a Fordoknál), de egy kicsit kidomborítottam a mellkasomat, mert nem igazából kóstolgattam senkit sem még a kis géppel és jól esett, hogy lám egy kategóriával feljebb lévő autó is

csak-csak megfogható, sőt !

Nem győzök áradozni a kocsiról. Régen az első kocsim is egy öreg Ascona volt, azt nagyon szerettem, nem bántam meg, hogy egy kis francia-autós kitérővel ismét Opelbe vágtam bele, mint új autóba.

Nem könnyű új autót választani, nem lehet csak úgy ukk-mukk eldönteni

de egészen mostanáig nem bántam meg a Corsát, s remélem nem is fogom...

Link to comment
Megosztás:

ez egy régebbi tipusú BBS, ahogy dr. mélykék76 írta. :)

eredeti színe is fehér volt, kicsit gyöngyház beütéssel, és amikor vettem már akkor is hibátlan állapotba volt, nem volt össznyomva sehol, csak apró karcok voltak rajta.

miután ezeket megcsináltattam, új már hofehér szinterezést kapott, és a közepén lévő embléma fel lett polírozva.

F Astramon fent volt rövid ideig, és nagyon jól nézett ki szerintem, ezért jött a felújítás

közbe autócsere, és kiderült, hogy Corsara széles kissé...

a közepén lévő zárokupak, mint a képen is látszik, nincs még lekrómozva, mert az most következett volna

kép:

http://corsaline.tar.hu/1.jpg

ha én csináltatom meg a krómozást, akkor 60e... és ahhoz, hogy másikat vegyek tuti el kell adnom.

szerintem fehér vagy sötét autókon mutat jól

Link to comment
Megosztás:

Háát ezt nem vágom. nekem 6,5x15 ET 39 van, az ugyanoloyan széles...

6,5 széles, ET 45-el

ahogy csökken az ETszám, úgy kerül egyre inkább kifelé kerül a felni

érthetőbben csökken az ET szélesedik a nyomtáv.

az ET nem számolható, és szélesség arányában van megadva, legalábbis az alapján amit találtam róla.

nálam a gond, hogy mikor felszereltem, a felni belső pereme 2-2,5 centire került a hátsó gátlótól. és ez felemelt állapotba volt

nyomtávszélesítőt, nem szeretnék felrakni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.