Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

A multkor voltam náluk, és megkérdeztem az árakat. A beszerelés olyan 20 25 ezer körül van. A legolcsobb napfénytető( Buko tipusu) Az 25 ezer, de ami szerintem már igazán jo az sajnos 90 ezer.(ez már hátra is tolható) Persze ezért már minden elektromos, meg tényleg kicsit kifinomultabb és sokkal szebb látvány.

Link to comment
Megosztás:

A multkor voltam náluk, és megkérdeztem az árakat. A beszerelés olyan 20 25 ezer körül van. A legolcsobb napfénytető( Buko tipusu) Az 25 ezer, de ami szerintem már igazán jo az sajnos 90 ezer.(ez már hátra is tolható) Persze ezért már minden elektromos, meg tényleg kicsit kifinomultabb és sokkal szebb látvány.

Ha annyira szeretnél tetőablakot + van reá lehetőséged, akkor célozd meg a komplexebbet, mert az az igazi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elkészült a kocsim:))) Tegnapig kint állt a szerviz udvarán (csütörtök óta :? ), tegnap nekiláttak, és ma már hívtak is, hogy kééész! :P Kérdeztem, mennyit kell fizetnem, és azt mondták, semennyit :D Személyesen pedig megkérdeztem, hogy mi volt a probléma. És azt mondták, hogy eltörött a ... (ezt azért pontoztam ki, mert a pasasnak nem igazán lehet érteni a beszédét sajnos), és még annyit hozzátett, hogy nem tudják, mi okozta, ilyennel még nem találkoztak :shock: Amúgy a munkalapra azt írták, hogy tengelykapcsoló tárcsa + szerkezet + csapágy csere. Akkor most mi törött el??? És miért?? Ki tud nekem ebben segíteni?

Azóta amúgy nagyon frankón megy minden, ismét nagyon élvezem a vezetést! :D)

Köszönök mindenkinek minden véleményt utólag és előre is! :8:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elkészült a kocsim:))) Tegnapig kint állt a szerviz udvarán (csütörtök óta :? ), tegnap nekiláttak, és ma már hívtak is, hogy kééész! :P Kérdeztem, mennyit kell fizetnem, és azt mondták, semennyit :D Személyesen pedig megkérdeztem, hogy mi volt a probléma. És azt mondták, hogy eltörött a ... (ezt azért pontoztam ki, mert a pasasnak nem igazán lehet érteni a beszédét sajnos), és még annyit hozzátett, hogy nem tudják, mi okozta, ilyennel még nem találkoztak :shock: Amúgy a munkalapra azt írták, hogy tengelykapcsoló tárcsa + szerkezet + csapágy csere. Akkor most mi törött el??? És miért?? Ki tud nekem ebben segíteni?

Azóta amúgy nagyon frankón megy minden, ismét nagyon élvezem a vezetést! :D)

Köszönök mindenkinek minden véleményt utólag és előre is! :8:

Kinyomószerkezet lamellája, esetleg a kuplungtárcsán a felrodol, vagy v.melyik rugó.Ilyesmi.Lényegtelen. A fontos, hogy műxik! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!  

Elkészült a kocsim:))) Tegnapig kint állt a szerviz udvarán (csütörtök óta  ), tegnap nekiláttak, és ma már hívtak is, hogy kééész!  Kérdeztem, mennyit kell fizetnem, és azt mondták, semennyit  Személyesen pedig megkérdeztem, hogy mi volt a probléma. És azt mondták, hogy eltörött a ... (ezt azért pontoztam ki, mert a pasasnak nem igazán lehet érteni a beszédét sajnos), és még annyit hozzátett, hogy nem tudják, mi okozta, ilyennel még nem találkoztak  Amúgy a munkalapra azt írták, hogy tengelykapcsoló tárcsa + szerkezet + csapágy csere. Akkor most mi törött el??? És miért?? Ki tud nekem ebben segíteni?  

Azóta amúgy nagyon frankón megy minden, ismét nagyon élvezem a vezetést! )  

Köszönök mindenkinek minden véleményt utólag és előre is!

:P Akkor minden simán ment! Csak vezess ovatosan! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek a hozzászólására szeretnél választ vésni, akkor használd az "idézet" gombot :wink:
Köszi :P

Lenne még egy kérdésem: van egy olyan kis lámpa a műszerfalon, ami úgy néz ki, hogy egy autó forma és benne egy szerszám, sárgán világít a bal oldalon, felülről a 4. A Corsám könyve azt írja, hogy ennek el kell aludnia gyújtásadás után pár másodperccel. Ez így is volt eddig, de amióta elhoztam a szervizből, csak akkor alszik el, amikor beindítom a motort (hiába várok a gyújtás után egy csomót). Bementem az Opelbe tegnap, és azt mondták, hogy ez így a normális... De ezt nem értem, mert eddig nem így volt. Segítsetek!!! Ez most valami baj, menjek vissza a szervizbe, vagy járkálhatok így nyugodtan?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csatlakozom én is a Corsa C-s táborhoz, lassan egy hete vettem át életem első null kilométeres autóját egy 1.3 CDTI Corsát!

Happység van, éljen az Opel!

:lol:

Üdv:

Lee

Grat hozzá, majd erősen várjuk a tapasztalatokat, mert ilyen mocival szerelt Corsa nem igazán fut a Klub berkein belül, és gyakorlatilag nincs róla infónk, hogy mit is tud akár fogyasztásilag, akár menetteljesítményileg.

Még1X Grat hozzá! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.