Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

ha tárcsát cserélek akkor kell szerkezetet is ezekszerint?

Kiszerelés után eldönthető. Nálam kb 180 ezerig fut egy szerkezet, de ez nem általános. Gondolom tipusa és vezetője válogatja. Igaz, hogy legutóbb egy 180 ezres cserekor a szerelő szerint a szerkezetem még tök jó volt, mégis amikor kicserélte, utána egész másként viselkedett, sokkal finomabban működött.

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem

ha egyszerre cserélem, akkor mért szedném szét többször

azt akartad irni ha van kedvem szétszedni többször, akkor nem kell egyszerre??

ezekben a szerkezet ennyire a tárcsával együtt kopik??? vagy ez is használatfüggő??

csak azért kérdezem, mert pl a warnyúba 3 tárcsát cseréltünk, egy szerkezetet SE!!

ladát is kb igy, szerkezetet ritkán cseréltünk.

Link to comment
Megosztás:

Kiszerelés után eldönthető. Nálam kb 180 ezerig fut egy szerkezet, de ez nem általános. Gondolom tipusa és vezetője válogatja. Igaz, hogy legutóbb egy 180 ezres cserekor a szerelő szerint a szerkezetem még tök jó volt, mégis amikor kicserélte, utána egész másként viselkedett, sokkal finomabban működött.

én is igy gondolkoztam, hogy nem kötelező, de azért 180 ezer az csak 180 ezer km, és érthető, ha más az uj cuccal :huh:

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem

ha egyszerre cserélem, akkor mért szedném szét többször

azt akartad irni ha van kedvem szétszedni többször, akkor nem kell egyszerre??

ezekben a szerkezet ennyire a tárcsával együtt kopik??? vagy ez is használatfüggő??

csak azért kérdezem, mert pl a warnyúba 3 tárcsát cseréltünk, egy szerkezetet SE!!

ladát is kb igy, szerkezetet ritkán cseréltünk.

Nálam tárcsa + szerkezet együtt cserés!

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem

ha egyszerre cserélem, akkor mért szedném szét többször

azt akartad irni ha van kedvem szétszedni többször, akkor nem kell egyszerre??

ezekben a szerkezet ennyire a tárcsával együtt kopik??? vagy ez is használatfüggő??

csak azért kérdezem, mert pl a warnyúba 3 tárcsát cseréltünk, egy szerkezetet SE!!

ladát is kb igy, szerkezetet ritkán cseréltünk.

A majd harminc éves bogaramban :lol: előszőr a tátcsa szakadt szét. Persze csak azt cseréltem. Alig egy hónap mulva ismét Frédi-Béni volt, mert a szerkezet adta meg magát, de vitte a csapágyat is. :huh: Kétszer toltam hazáig (összesen Kb. :800 m síkúton) kétszer szedtem szét, 2x szaladgáltam alkatrészért, viszont a végén már csukott szemmel, hátrakötött kézzel, háttal állva, szimultán szét-össze szereltem, Kb 40 perc alatt.

Mindennek van haszna. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

sziasztok

az lenne a kérdésem hogy van egy opel astrám f-es 1,8-as 115 lóerős automataváltós

és az a gond vele hogy amíg a motor be nem melegszik nem lehet vele elindulni mert villogni kezd a sportfokozat visszajelzője miután D-be teszem

mi a lehet a gond vele??

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

az lenne a kérdésem hogy van egy opel astrám f-es 1,8-as 115 lóerős automataváltós

és az a gond vele hogy amíg a motor be nem melegszik nem lehet vele elindulni mert villogni kezd a sportfokozat visszajelzője miután D-be teszem

mi a lehet a gond vele??

A váltó olajszintje rendben van? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.