Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sebességváltó


Sámli

Recommended Posts

Sziasztok! Illetve még valami,hidegen elég nehezen veszi az egyest a váltó..Olajat cseréltem benne,80w90-est kapott,állítólag ez kell bele..A rudazat beállítás is tökéletes,mert kinyomott kuplungnál álló helyben egy ujjal lehet kapcsolgatni az összes fokozatot..Csak reggel zavaró kicsit,mikor elindulok,és a kereszteződésnél szinte csak álló helyben engedi az egyest,azt sem valami könnyen..Szóval ezzel felejtős úgy begurulni a kereszteződésbe hogy már egyesben van.. :D Ez egy"ilyen váltó" vagy lehet neki valamit csinálni?? Ha nem az sem baj,mert már megszoktam,meg mondom pár km.után már nincs semmi baj vele...Inkább csak kíváncsiságból kérdezem,hogy nektek is vannak-e hasonló tapasztalataitok az Astra vátóval?? Astra C14NZ 92'

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Illetve még valami,hidegen elég nehezen veszi az egyest a váltó..Olajat cseréltem benne,80w90-est kapott,állítólag ez kell bele..A rudazat beállítás is tökéletes,mert kinyomott kuplungnál álló helyben egy ujjal lehet kapcsolgatni az összes fokozatot..Csak reggel zavaró kicsit,mikor elindulok,és a kereszteződésnél szinte csak álló helyben engedi az egyest,azt sem valami könnyen..Szóval ezzel felejtős úgy begurulni a kereszteződésbe hogy már egyesben van.. :D Ez egy"ilyen váltó" vagy lehet neki valamit csinálni?? Ha nem az sem baj,mert már megszoktam,meg mondom pár km.után már nincs semmi baj vele...Inkább csak kíváncsiságból kérdezem,hogy nektek is vannak-e hasonló tapasztalataitok az Astra vátóval?? Astra C14NZ 92'

F astránál az egyes sebesség gyárilag csak álló helyzetben vagy nagyon kis sebességnél kapcsolható.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Illetve még valami,hidegen elég nehezen veszi az egyest a váltó..Olajat cseréltem benne,80w90-est kapott,állítólag ez kell bele..A rudazat beállítás is tökéletes,mert kinyomott kuplungnál álló helyben egy ujjal lehet kapcsolgatni az összes fokozatot..Csak reggel zavaró kicsit,mikor elindulok,és a kereszteződésnél szinte csak álló helyben engedi az egyest,azt sem valami könnyen..Szóval ezzel felejtős úgy begurulni a kereszteződésbe hogy már egyesben van.. :D Ez egy"ilyen váltó" vagy lehet neki valamit csinálni?? Ha nem az sem baj,mert már megszoktam,meg mondom pár km.után már nincs semmi baj vele...Inkább csak kíváncsiságból kérdezem,hogy nektek is vannak-e hasonló tapasztalataitok az Astra vátóval?? Astra C14NZ 92'

Kuplung beállítás rendben van? Ugyanis ha nem old rendesen az okozhat nehézkes váltást esetleg....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Illetve még valami,hidegen elég nehezen veszi az egyest a váltó..Olajat cseréltem benne,80w90-est kapott,állítólag ez kell bele..A rudazat beállítás is tökéletes,mert kinyomott kuplungnál álló helyben egy ujjal lehet kapcsolgatni az összes fokozatot..Csak reggel zavaró kicsit,mikor elindulok,és a kereszteződésnél szinte csak álló helyben engedi az egyest,azt sem valami könnyen..Szóval ezzel felejtős úgy begurulni a kereszteződésbe hogy már egyesben van.. :D Ez egy"ilyen váltó" vagy lehet neki valamit csinálni?? Ha nem az sem baj,mert már megszoktam,meg mondom pár km.után már nincs semmi baj vele...Inkább csak kíváncsiságból kérdezem,hogy nektek is vannak-e hasonló tapasztalataitok az Astra vátóval?? Astra C14NZ 92'

Esetleg egy rudazat beállítás jót tehetne neki, de mozgó autónál akkor sem fogja venni az egyest, ez ilyen gyárilag. Amúgy milyen olajat kapott? A gyári szintetikusra esküszik mindenki. olcsóbb olajak pl a mol hykomol pedig egyenest vétek ennek váltónak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

C16nz-ben ugyanaz a váltó van mint a c14nz-ben? Pár dolog cserére érett a Kadétban, de komplett donoron gondolkozom, viszont a kiszemeltem 1.4 es, nem tudom a váltó jó lenne e belőle (többek között) ja meg futóműből pár dolog ugyanaz?

Elvileg F13-mal készült az is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! kérdés: opel astra 1.6-ba jó az 1.4 es váltója? ugyanis megadta magát ,de van egy 1.4-es donorom..elöre is köszönöm a segitséget

Nézd meg milyen szám van ráírva a két váltóra, F13-pölö ha ugyanaz akkor átrakható. De gyanítom hogy nem, az 1.4 kisblokk a másik már nagy.

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg milyen szám van ráírva a két váltóra, F13-pölö ha ugyanaz akkor átrakható. De gyanítom hogy nem, az 1.4 kisblokk a másik már nagy.

Zotya, ezt gondold át sztem... természetesen az 1.6-os (a 8-szelepes!) ugyanakkora motor, ahogy kettővel feljebb írtam, passzolnia kell a váltónak. 16-szelepes motorra asszem már F15 ment.

Link to comment
Megosztás:

Zotya, ezt gondold át sztem... természetesen az 1.6-os (a 8-szelepes!) ugyanakkora motor, ahogy kettővel feljebb írtam, passzolnia kell a váltónak. 16-szelepes motorra asszem már F15 ment.

Hmm...lehet, egyszer már valaki kérdezte a HF-ek közti méretbeli különbséget, le is mértem de nem tudom már mi volt...van valahol egy táblázat amiben megvan milyen motokódú mocit milyen váltóval szereltek, de nem találom.

Link to comment
Megosztás:

Zotya, ezt gondold át sztem... természetesen az 1.6-os (a 8-szelepes!) ugyanakkora motor, ahogy kettővel feljebb írtam, passzolnia kell a váltónak. 16-szelepes motorra asszem már F15 ment.

Köszönöm a segítséget:) elvittem a szerelöhöz és hálistennek csak egy csavart álitótt a himbán igy visza jött az egyes és kettes....ugyhogy megusztam a váltó cserét..Helyette ccserélhetem a féltengelyt ugyanis elkezdett kopogni :D(((

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget:) elvittem a szerelöhöz és hálistennek csak egy csavart álitótt a himbán igy visza jött az egyes és kettes....ugyhogy megusztam a váltó cserét..Helyette ccserélhetem a féltengelyt ugyanis elkezdett kopogni :D(((

Hááát, ezért nem kellett volna szerelőhöz futni, egész szép leírás van róla a Gyik-ben. Mondjuk hibát nem írtál, csak hogy cserélni akarsz....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most egy picit átolvastam ezt a topikot, és rájöttem pár dologra. Kiengedett kuplungnál kattogás az a nyelestengely csapágy hibája volt, benyomva elhallgatott. Volt olyan hogy mentem az úton, és vmi durrant alattam, azthittem vmi hátul csak leesett, de nem, mert utána tolatni akartam, és nem vette, csak nagy eröltetésre, nem csináltam vele semmit, utána már könnyebben vette és még könnyebben... Majd ezután az 1. sebességet állandóan kidobálta, 2-sel indultam. Most meg úgy jártam hogy tolattam és vmi kattant, és hiába nyomtam a gázt, nem akart menni, mint ha belenne húzva a kézifék de nincs :/ mennék előre nem megy. kuplungot benyomom, nem gurul, nagy nehezen arébb tudtam állni, utána betudtam rakni kettesbe és hazatotyogni vele, zörgés csattogás, meg még égetett szagot is éreztem. Mire gondoljak, mi lehet???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most egy picit átolvastam ezt a topikot, és rájöttem pár dologra. Kiengedett kuplungnál kattogás az a nyelestengely csapágy hibája volt, benyomva elhallgatott. Volt olyan hogy mentem az úton, és vmi durrant alattam, azthittem vmi hátul csak leesett, de nem, mert utána tolatni akartam, és nem vette, csak nagy eröltetésre, nem csináltam vele semmit, utána már könnyebben vette és még könnyebben... Majd ezután az 1. sebességet állandóan kidobálta, 2-sel indultam. Most meg úgy jártam hogy tolattam és vmi kattant, és hiába nyomtam a gázt, nem akart menni, mint ha belenne húzva a kézifék de nincs :/ mennék előre nem megy. kuplungot benyomom, nem gurul, nagy nehezen arébb tudtam állni, utána betudtam rakni kettesbe és hazatotyogni vele, zörgés csattogás, meg még égetett szagot is éreztem. Mire gondoljak, mi lehet???

Sztem szétesett a váltóban valami, az égett szag meg a kuplung lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Sztem szétesett a váltóban valami, az égett szag meg a kuplung lehetett.

Érdemes megcsináltatni, vagy vegyek egy másik váltót és cseréljem le?

Nagy nehezen berakom kettesbe, alig akar elindulni, mint ha vmi beállt volna (nyelestengely csapágy, mert a nyelestengely csapágynak volt már ezelőtt is elég szép nagy hangja) és ha megyek vele, adok neki gázt, akkor csak úgy fütyül hogy az egész utca is hallja :/

Link to comment
Megosztás:

Érdemes megcsináltatni, vagy vegyek egy másik váltót és cseréljem le?

Nagy nehezen berakom kettesbe, alig akar elindulni, mint ha vmi beállt volna (nyelestengely csapágy, mert a nyelestengely csapágynak volt már ezelőtt is elég szép nagy hangja) és ha megyek vele, adok neki gázt, akkor csak úgy fütyül hogy az egész utca is hallja :/

Jobban jársz egy váltóval, olcsóbb a csere (kiszedés, berakás), mint a javítás (kiszedés, alkatrész vétel, javításki költség, berakás), és marad tartalék alkatrészed is. :D Pl ez, bár nem tudom a motorkódod!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csörgő hang a váltó felől, leginkább nyomatékátadásnál hallom.

Oka szerintetek?

Köszi!

Pl. kinyomócsapágy. Próbáld meg, hogy egy ilyen alkalommal gyorsításnál kicsit rálépsz a kuplungra (nem annyira, hogy kiemeljen, csak feszüljön a bowden), ha így csendesedik, vagy elhallgat, akkor kinyomócsapágy halódik.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1500 és 2000 fordulat között van már kis terhelsénél is fémes surrogó hangja valaminek. A váltó felől jön, de akár a kuplzung is lehet. Már régebben körlülrágtam a témát, de igazából senki nem tudott rá mondani semmit, hogy mi lehet. Patyi Laci, aki ért a váltókhoz, szintén meghallgatta és csak azt modta hogy használd így és a legolcsóbb ha tönkremegy a csere. Ez volt kb 80ekm-el ezelőtt :D. A hang megvan de semmi galibát nem okozott eddig.

Szétszedés javítás drága és az eredmény is kétes. Ahhoz hogy az illesztések is jól be legyenek lőve és ne legyen hangos a váltó, bizony gyakorlott ember kell. Amíg van a bontókban jó állapotú váltó addíg nem érdemes szétszedni szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Pl. kinyomócsapágy. Próbáld meg, hogy egy ilyen alkalommal gyorsításnál kicsit rálépsz a kuplungra (nem annyira, hogy kiemeljen, csak feszüljön a bowden), ha így csendesedik, vagy elhallgat, akkor kinyomócsapágy halódik.

Két hónapja kapott újat mocigenerál alkalmával..

Ellenőrizném még az olajszintet de nem találom a leírásokban jelölt szint ellenőrző csavart((

-azé tesztelem a módszereddel mert hirtelenbe csak Bárdi-s cuccot kapott és régebben okoztak meglepetéseket.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv!

Van egy kis problémám a váltómmal, mégpedig, hogy menet közben nem lehet ötödiket kapcsolni, csak álló helyzetben, ha a motor nem jár. Egyest meg kettest is nehezen veszi időnként. Találtam egy leírást a gyikban, hogy hogyan kell beállítani a rudazatot astrán, csak nekem kadettom van, és nincs pozícionáló furat a váltókarnál. Tud valaki hozzászólni a dologhoz? Az lehet, hogy csak kevés a váltóban az olaj?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.