Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Jaja, elég gyorsan leamortizálódott... Sok az a paci...

Ezek szerint még nem sikerült eladniuk. Lehet, hogy azért, mert a színt nem adták hozzá :)

Már írt a Judy, hogy nem adja el. :)

Ha lettél volna Blitzen, Te is ismerhetnéd. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy generátor kéne nekem egy 2000-es évjáratú Tigrához. Az autó 1,4-es 16V Ecotec motoros. Nagyon kéne a segítség mert már 2x kaptam rossz alkatrészt. Vagy nagyon ritka, vagy én enm is tudom, hogy mi van.

Minden segítséget szívesen veszek.

Köszönettel Szabó Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy generátor kéne nekem egy 2000-es évjáratú Tigrához. Az autó 1,4-es 16V Ecotec motoros. Nagyon kéne a segítség mert már 2x kaptam rossz alkatrészt. Vagy nagyon ritka, vagy én enm is tudom, hogy mi van.

Minden segítséget szívesen veszek.

Köszönettel Szabó Zsolt

Jó lenne tudni honnan írsz...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Sziasztok!Valaki tudna segiteni?????Vettem egy 97-es 1.6-os 16V-es Tigrát és kellene egy rakat alkatrész,mert az eleje le lett rombolva!Ami kell:

Rugótoronytól az egész eleje homlokfallal és zárhiddal együtt,motorház,sárvédők,lökháritó,fényszórók,szélvédő,hűtö kompletten,balos ködlámpa,motor tartó bak jobbos,2 légzsák.Ezeket bontottan mennyiért lehet beszerezni és kinél???

Aki tud segiteni,lenne olyan kedves hogy ir egy sms-t?0630/365-29-39 a számom.Nagyon fontos lenne.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!Valaki tudna segiteni?????Vettem egy 97-es 1.6-os 16V-es Tigrát és kellene egy rakat alkatrész,mert az eleje le lett rombolva!Ami kell:

Rugótoronytól az egész eleje homlokfallal és zárhiddal együtt,motorház,sárvédők,lökháritó,fényszórók,szélvédő,hűtö kompletten,balos ködlámpa,motor tartó bak jobbos,2 légzsák.Ezeket bontottan mennyiért lehet beszerezni és kinél???

Aki tud segiteni,lenne olyan kedves hogy ir egy sms-t?0630/365-29-39 a számom.Nagyon fontos lenne.

Ha jó bele a vectra b légzsák azt tudok adni olcsón. Van utasoldali és kormánylégzsák is.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

hi! napokban indításnál hallottam egy relékattanás szerű hangot. előtte sem és azóta sem. megszoktam várni,h kialudjon az abs és légzsák visszajelző. közben történ az eset. azóta a rádiónak olyan hangja van mintha a gyújtás zavarná. valakinek 5let,h mi lehetett az?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hali

van egy olyan problémám hogy rángat pukkadozik a tigra ha gázt adok, ha hagyom lassan kipörögni akkor nem

nem tudom mi lehet a probléma voltam ezer szerelőnél de csak találgatnak

lehetséges hogy az AGR vagy EGR szelep ?

előre is köszi

Hali!!!

Gyújtás részét néztétek már? ( gyertyák, kábelek, trafó,)

Amúgy milyen motor?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.