Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Viszont nekem is lenne kérdésem:

Az előzőekben leírtak alapján gombátlanítottam a klímát. (Delphi)

Tuti jól sikerült, szag megszűnt.

Klímával vagy klíma nélkül, sík terepen, emelkedőn, nem fékezve, külső vagy belső levegőnél semmi szag. Viszont, ha meg kell állnom - mondjuk lámpánál - vagy lejtőn megyek lassan (az orra alacsonyabban van az autónak), iszonyú szagot fúj be az utastérbe.

Mintha valami folyadék folyna "előre" és ennek a szagát fújná be.

Lehetséges ez? Lehet ez az összegyűlt kondenzvíz szaga? Vagy eldugult a kondenzvíz-elvezetésem?

Azóta is még megvan ez a szag? Vagy esetleg azóta már megszűnt (kiszáradt a rendszer)? Fura, hogy pont fékezéskor érezni csak...

Link to comment
Megosztás:

Még mindíg nincs készen az autóm. Soha többé nem veszek klímás autót! :x :x

most csak az a kérdés, hogy az autó tehet e erről, vagy a pénztárcád, vagy a klimás?

mert az autó nem tehet róla...

a pénztárcád már tehet errőlk, ha nincs meg benne a megfelelő mennyiségü píz...

vagy a klimás egy pénisz, és nem tudja megcsinálni...

bár én még nem találkoztam megjavithatatlan klimával.....

Link to comment
Megosztás:

Azóta is még megvan ez a szag? Vagy esetleg azóta már megszűnt (kiszáradt a rendszer)? Fura, hogy pont fékezéskor érezni csak...

Erre majd csak a jövő héten tudok válaszolni. Ezt a szagot a takarítás után éreztem kb. 1 héten keresztül. ( Pont nyaralás előtt gombátlanítottam ) Szerintem ez elég lett volna, hogy kiszáradjon, habár esős, nyirkos volt az idő. Most Pesten vagyok, hétvégén megyek Szegedre. Csekkelem...

Link to comment
Megosztás:

Készen van a klímám. 6 nap alatt. Ahogy az úr teremtette a világot.

Az enyémen kívűl még szétszedtek 2 autót és azokból cserélgették az enyémbe az alkatrészeket. Megjegyzem, hogy azok is 2001-es évjáratú eladásra behozott autók voltak. Végül is így kaptam egy bontott, de működő klímakompresszort mert a szerelő szerint az halt be rajta. Na mind1 a fő, hogy visszakaptam a drágaszágom és működik a klímám. Mivel most Szegeden viszonylag meleg van ezért délután megpróbálok egy jó arcüreggyulladást összeszedni. ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Készen van a klímám. 6 nap alatt. Ahogy az úr teremtette a világot.

Az enyémen kívűl még szétszedtek 2 autót és azokból cserélgették az enyémbe az alkatrészeket. Megjegyzem, hogy azok is 2001-es évjáratú eladásra behozott autók voltak. Végül is így kaptam egy bontott, de működő klímakompresszort mert a szerelő szerint az halt be rajta. Na mind1 a fő, hogy visszakaptam a drágaszágom és működik a klímám.

Akkor mennyibe fájt ez neked összesen?
Link to comment
Megosztás:

A történethez hozzátartozik, hogy a kereskedő akitől az autót vettem végtelenül korrekt volt velem és minden költséget ő állt.

A kompresszor csere már a kereskedő mühelyében történt ezért azt nem tudom mennyibe került. Én minden nap a nyakukra jártam és láttam, hogy kiberhelik a kompresszort a másik autóból és az enyémbe belerakják.

Nekem összesen 2400 ft-omba került az egész móka. Ennyibe került a polenszürőm cseréje. Remélem a "rém" történet eddig tartott és most már élvezhetem az autómat.

Link to comment
Megosztás:

Ellosztok!

Kéne egy kis segítség. Én még nagyon kezdő klímás autós vagyok, és műszaki analfabéta is, úgyhogy érthetően mondjátok, ha tudjátok.

A minap autóztam a géppel, pályán 140-150-nel, ment a klíma 2-es fokozaton, kint marha meleg volt. Kicsit magasnak láttam a hűtővíz fokát, alapvetően nem volt sok, mert nem ment 90 fok fölé, de nálam eddig mindig alatta maradt. Szóval valamiért nem éreztem az igazinak, na.

Egyszer csak az történt, hogy a bal oldali középső légbefúvón valamilyen füst, vagy gőz elkezdett ömleni a kocsiba, elég intenzíven. Csak azon a légbefúvón, másikon nem, és nem volt semmilyen szaga a cuccnak.

Akkor pánikszerűen kikapcsoltam a klímát és a jelenség abbamaradt. Utána nem is mertem visszakapcsolni és hazafelé tartó 1 óráig majd megfőttem:-//

Azóta én egyszer próbáltam ki a klímát, álló helyzetben járó meleg motorral, nem volt semmiféle gőz, vagy füst. A párom egyszer használta menet közben is a klímát, nála nem volt semmi gond.

Na ez mi? Lehet, hogy pofonegyszerű a válasz, csak én vagyok pöcs. Kérlek mondjátok el, mit kéne csinálnom. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Ellosztok!

Kéne egy kis segítség. Én még nagyon kezdő klímás autós vagyok, és műszaki analfabéta is, úgyhogy érthetően mondjátok, ha tudjátok.

A minap autóztam a géppel, pályán 140-150-nel, ment a klíma 2-es fokozaton, kint marha meleg volt. Kicsit magasnak láttam a hűtővíz fokát, alapvetően nem volt sok, mert nem ment 90 fok fölé, de nálam eddig mindig alatta maradt. Szóval valamiért nem éreztem az igazinak, na.

Egyszer csak az történt, hogy a bal oldali középső légbefúvón valamilyen füst, vagy gőz elkezdett ömleni a kocsiba, elég intenzíven. Csak azon a légbefúvón, másikon nem, és nem volt semmilyen szaga a cuccnak.

Akkor pánikszerűen kikapcsoltam a klímát és a jelenség abbamaradt. Utána nem is mertem visszakapcsolni és hazafelé tartó 1 óráig majd megfőttem:-//

Azóta én egyszer próbáltam ki a klímát, álló helyzetben járó meleg motorral, nem volt semmiféle gőz, vagy füst. A párom egyszer használta menet közben is a klímát, nála nem volt semmi gond.

Na ez mi? Lehet, hogy pofonegyszerű a válasz, csak én vagyok pöcs. Kérlek mondjátok el, mit kéne csinálnom. Előre is köszi.

Nekem is csinált már ilyet, amikor huzamosabb ideig mentem nagy sebességgel, az a fehér „füst” szerű pedig a hideg levegő. Lehet, hogy ilyenkor egy kicsit túlhűt. Rá állítok egy kevés meleg levegőt, és akkor megszűnik. Szerintem nincs baja a klímádnak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ello!

Na, csakhogy észrevettétek :!: Mi tartott idáig? Persze, hogy nem Yesterday, hanem vid. De annyira kész voltam akkor agyilag, hogy először tényleg azt írtam, aztán miután észrevettem :idea:, már nem szedtem ki. Vinnyogva röhögtem magamon ;) De azért jó volt, nem?

Azért az alaptémához még kéne egy kis hozzászólás. Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ello!

Na, csakhogy észrevettétek :!: Mi tartott idáig? Persze, hogy nem Yesterday, hanem vid. De annyira kész voltam akkor agyilag, hogy először tényleg azt írtam, aztán miután észrevettem :idea:, már nem szedtem ki. Vinnyogva röhögtem magamon ;) De azért jó volt, nem?

Azért az alaptémához még kéne egy kis hozzászólás. Köszi

OK :wink:

azaz igazság, hogy ha egy kicsit vissza olvasol (és ha Én is jól emlékszem :oops: ) akkor már volt egy ilyen probléma vki másnak is és találgattunk, de igazán okosat nem tudtunk kitalálni sajnos...tudom ilyenkor az ember pánik szerűen kikapcsolja, pedig lényeges lett volna, hogy volt e hang jelenség, akár a kompresszor környékéről, akár bent az utastérben, vagy volt e vmi különleges szaga avagy milyen hideg lehetett a befúvott levegő.....

Szóval, mint írtam igazán okos és konkrét infót nem tudunk adni..jobb lenne több infó! :?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ello! Akkor ez nem csak nálam jelentekezett ezek szerint. Mondjuk az eset óta nem volt ilyen gondom, persze azóta nem is nagyon klímázok már... 1 kollégám szerint lehet, hogy csak kifogyott a víz a rendszerből. De akkor mi volt a gőz, mert az elvileg vízből lesz, nem? Nem tudom, majd tavasszal megnézetem egy szakival. De ha van ötlet, azt szívesen várom.

Link to comment
Megosztás:

Egy ideje már meg akarom szemlélni a pollenszűrőmet. Csakhogy nekem a kesztyűtartóban gyárilag van egy CDC3 tipusú cdtár. Most, hogy olvasgatom a topikot ugrott be ha kiszedem, akkor nagy valószínűséggel le fogja magát kódolni. A kód megvan, de hogyan kell beírni az NCDR1100 tipusú hifibe? Túrom a netet, de sehol nem találok leírást.

Akkor válasz magamnak: probléma megoldva. Sikerült kiszedni a pollenszűrőt. Tök tiszta, így visszatettem. De azért tényleg jól meg kell dolgozni ezzel a Behr tipusú klímával. Ez a 6 acéllemezke tiszta rémálom.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

A következő dolog miatt kérném a segítségeteket: Ma hajnalra itt nálunk lement a hőmérséklet 0 alá!

Így megint jön a rémálom, a párásodás!

A pollenszűrő zsír új benne, és hiába állítom, hogy a szélvédőre mennyen a fűtés nem nagyon szedi le a párát!

Az első szélvédőt is csak alul fűti le ott ahol éri a meleg levegő, oldalt meg fenn már nem!

Az oldal ablakok is tiszta párásak!

Várom valakitől a megoldást! Rossz lenne így még egy tél!

Az autó: Astra G, 1.4, 90LE,1999 Club, 5 ajtós, klímás!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő dolog miatt kérném a segítségeteket: Ma hajnalra itt nálunk lement a hőmérséklet 0 alá!

Így megint jön a rémálom, a párásodás!

A pollenszűrő zsír új benne, és hiába állítom, hogy a szélvédőre mennyen a fűtés nem nagyon szedi le a párát!

Az első szélvédőt is csak alul fűti le ott ahol éri a meleg levegő, oldalt meg fenn már nem!

Az oldal ablakok is tiszta párásak!

Várom valakitől a megoldást! Rossz lenne így még egy tél!

Az autó: Astra G, 1.4, 90LE,1999 Club, 5 ajtós, klímás!

Valószínű neked is a tipikus belső keringtetés problémád van... Volt már róla szó régebben, most hirtelen ezt találtam:

el van törve a belső levegőkeringető motorja, és állandóan belső keringésen van, akkor is mikor a kapcsolót kikapcsolod. ezért párásodik.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő próbléma megondásában kérem a segítségeteket: 1.4-es G Astrám klímaberendezése egyik napról a másik megadta magát. Eddigi vizsgálódásaim alapján arra jutottam, hogy a klímakompresszor kuplungja nem kap feszültséget. Kapcsolási rajz alapján két dologra tippelek. Egyik a reléje, másik egy elektronikus egység amit a rajz motorhűtésmodulnak jelöl. Tudnátok-e segíteni abban, hogy hol találom ezeket az eszközöket, mert a kocsi leírása ezt nem jelzi.Bármilyen egyéb segítséget szívesen fogadok.

Köszi:

Bara

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.