Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Ez érdekes, nekem azt mondták hivatalos márkakreskedésben, hogy a G-hez, nincs aktívszenes pollenszűrő. Akkor csaka Behr-hez van vagy nincs vagy van a Delphihez is? :)
Pedig van G-hez aktívszenes szűrő, BEHR-es rendszerhez. DELPHI-hez nem tudom. Legutóbb azt vettem ki és cseréltem normálra, mert nem volt éppen készleten az Opel Barcikánál. Az aktív szenes szűrőn ez a felirat szerepel, amit most a kezembe tartok:"GM 09118699 Made in Germany 01GLJ E911LC Kengst"
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
:) sajnos azt figyeltem, hogy nem igazán jó a klímám hatásfoka! :(

Hűt, azzal nincs gond, csak úgy gondolom, hogy nem eléggé.

Vajon a újratöltés javíthatna rajta? Vagy ez normális, hogy nem atom-kemény a klíma a G-nél? :)

Így látatlanba nehéz ezt megmondani. Kb hány fokos levegőt fúj? (hőmérő végét bedugva a befúvónyílásba mennyit mutat 5 perc után?) A G-nek egyébként nem olyan brutál lefagyasztóan erős a klímája sztem.

Ja, és gondolom azért vártál beindítás után pár percet... Milyen fordulatszámtartományban nézted?

Link to comment
Megosztás:

Így látatlanba nehéz ezt megmondani. Kb hány fokos levegőt fúj? (hőmérő végét bedugva a befúvónyílásba mennyit mutat 5 perc után?) A G-nek egyébként nem olyan brutál lefagyasztóan erős a klímája sztem.

Ja, és gondolom azért vártál beindítás után pár percet... Milyen fordulatszámtartományban nézted?

:) hát igen! elég nehéz mind leírni, mind megérteni, hogy milyen hideg lehet a nem "atom-kemény"! :)

Hőmérővel nem mértem még. De megteszem majd.

Szóval érezhetően hideget fúj, csak ha igazi eredményt akarok elérni, akkor 2-3asra fel kell raknom és nem árt, ha középre nyomom...

ha az ablakra és a lábhoz küldöm a levegőt, úgy elég gyöngus... (pedig nem is volt még igazi nagy meleg...)

szóval ezért izgulok picit.

De akkor hamarosan lemérem majd! :(

Link to comment
Megosztás:

:) hát igen! elég nehéz mind leírni, mind megérteni, hogy milyen hideg lehet a nem "atom-kemény"! :)

Hőmérővel nem mértem még. De megteszem majd.

Szóval érezhetően hideget fúj, csak ha igazi eredményt akarok elérni, akkor 2-3asra fel kell raknom és nem árt, ha középre nyomom...

ha az ablakra és a lábhoz küldöm a levegőt, úgy elég gyöngus... (pedig nem is volt még igazi nagy meleg...)

szóval ezért izgulok picit.

De akkor hamarosan lemérem majd! :(

Hi!

A mienk elég hideget nyom.. Igaz még csak 1 hónapos a kocsi. De ha bekapcsolom, nem is komoly fokozatra, rendesen nyomja a hideget.. Igaz digitklímás. Abban lehet, hogy erősebb van..

Tomka

Link to comment
Megosztás:

:) hát igen! elég nehéz mind leírni, mind megérteni, hogy milyen hideg lehet a nem "atom-kemény"! :)

Hőmérővel nem mértem még. De megteszem majd.

Szóval érezhetően hideget fúj, csak ha igazi eredményt akarok elérni, akkor 2-3asra fel kell raknom és nem árt, ha középre nyomom...

ha az ablakra és a lábhoz küldöm a levegőt, úgy elég gyöngus... (pedig nem is volt még igazi nagy meleg...)

szóval ezért izgulok picit.

De akkor hamarosan lemérem majd! :(

Igen, én is azt vettem észre, hogy középső fúvókákra irányítva jó igazán a hatásfok. Vagyis akkor érzed leghűvösebbnek, főleg a középsőknél (vagy a szélsőknél, már nem is emlékszem).

Nekem még tavaly volt az 1.4-esnél, hogy 33 fok tűző napsütésben az M5-ön dugóban álltam, és akkor elég langyosnak tűnt a levegő, amit fújt. Mondjuk annak az autónak nem volt plusz klímahűtő ventije, meg ugye alapjáraton álló helyzetben nem is igazán hűt annyira, mint mondjuk minimum 2000-en menet közben.

De persze elképzelhető, hogy nem megfelelő a töltöttség, és ezért kevésbé hatékony a klíma.

Link to comment
Megosztás:

Én ma bemértem a bejövő levegő hőmérsékletét, kb. 13fokos volt, valaki tanácsára kicseréltem a pollenszűrőt /pedig októberben volt cserélve de eszméletlen poros volt ez 10000km./, beindítottam a klímát, kb. 5-6 perc után 6 fokos levegő jött be az autóba. Én tavaly ugyanígy jártam, cak a fűtéssel azért kellett cserélnem. Az emberem azt mondta dolgozik a klíma csak le van fojtva ezért állandóan kikapcsol a fagyásérzékelő. Nekem úgy néz ki bejött, aztán majd meglátom hosszabbtávon.

Link to comment
Megosztás:

:) sajnos azt figyeltem, hogy nem igazán jó a klímám hatásfoka! ;)

Hűt, azzal nincs gond, csak úgy gondolom, hogy nem eléggé.

Vajon a újratöltés javíthatna rajta? Vagy ez normális, hogy nem atom-kemény a klíma a G-nél? :)

Mikor volt pollenszűrő csere? A családi F..t Stilo-n tavalyelőtt csak langyos fuvallat jött az arcomba - szervíz, panaszkodás - kicserélték a pollenszűrőt - hazafelé már majdnem pulcsit kellett húzni :P :(

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is azt vettem észre, hogy középső fúvókákra irányítva jó igazán a hatásfok. Vagyis akkor érzed leghűvösebbnek, főleg a középsőknél (vagy a szélsőknél, már nem is emlékszem).

Nekem még tavaly volt az 1.4-esnél, hogy 33 fok tűző napsütésben az M5-ön dugóban álltam, és akkor elég langyosnak tűnt a levegő, amit fújt. Mondjuk annak az autónak nem volt plusz klímahűtő ventije, meg ugye alapjáraton álló helyzetben nem is igazán hűt annyira, mint mondjuk minimum 2000-en menet közben.

De persze elképzelhető, hogy nem megfelelő a töltöttség, és ezért kevésbé hatékony a klíma.

Na igen, a középső beömlők mindig hidegebbnek tűnnek...

De hát ugye, az klíma alapszabály, hogyha nem akarsz megfázni, arcüreggyulladást kapni... akkor nem oda állítod... :)

hm. na mindegy. majd lemérem... meg kicsit figyelem. :)

Link to comment
Megosztás:

Ugyan nem figyeltem még meg, hogy G astrában mennyire lehet felfelé állítani a középső fúvókákat, de én azt preferálnám, mert úgy beálltva nem egyből rád megy a hideg, hanem felfelé(a vekin szinte függőlegesre fel lehet küldeni), és onnan ereszkedik alá a hüvös levegő(mint pl. egyes klimatizált üzletekben). :) Így elkerülhető a megfázás... szerintem.

Link to comment
Megosztás:

-------------------

Ezt a pollenszűrő dolgot megnézem...

Amúgy decemberben, amikor vettem az autót, akkor csináltattam rajta nagy szervizet. (4 éves nagy szervíz). De nem tudom, hogy abban volt-e pollenszűrőcsere... :)

hm...

De majd ránézek!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes ez a pollenszűrő dolog, ez nekem is új... Majd én is megnézem az enyémet... :)

Az enyém olyan fekete volt, hogy rossz volt ránézni.... hajrá tiszta levegő, mi?

Elvileg az éves szervíz része a pollenszűrő csere, de nekem is azért sült be, mert csak akkor cserélik, ha kéred. (Mo.-on élünk, mi? :) )

Link to comment
Megosztás:

A pollenszűrőt nem szivesen cserélik ki, mert eléggé szivató. Én megnézném a helyedbe. Tavaly eldöntöttem, hogy évente 2-szer kicserélem. Nem túl nagy költség, jobban bosszankodom ha nem működik a klíma.

Én felhívtam a helyi opelt, ahol vettem a coupe-t és ahol le is szervizelték. Ők azt mondják - a nyilvántartás szerint, hogy kicserélték a pollenszűrőt!

(azért csak megnézem már)

Mellesleg azt mondta a kereskedő - beszéltem vele telefonon - hogy szerinte azért elég keményen kellene hűtenie az Astrának. Állítólag az ő tapasztalatai szerint elég jóóó az Astrák klímája.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.