Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikus gondok


Jocek MV6

Recommended Posts

Ezt a OmegBEtnbook-ot honnan tudom megszerválni? Google nem volt a barátom, ncore-on sem találtam.

Köszi

Most szabira megyek, de másfél hét múlva dobj egy privit a címeddel, és kiírom neked, ha működik az íróm. BW-re is akartam vinni sok hasznos cuccot a cartársaknak, de 3 dvd és 2 cd sikertelen írása után feladtam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi megtaláltam!

Abban esetleg tudna valaki segíteni hogy az x25dt-nél a 92-es hibakód mit jelent?(Angol tudás nagyon szegényes)

Amit értek hogy valami feszültség magas! Az mitől lehet? Hol keressem a hibát?

Még egy kérdés: komolyabb teljesítmény csökkenést mi okozhat, szürők, porlasztók, turbó, kizárva üa.pumpa is új, hidegen melegen pöcre indúl,

csak egyáltalán nem gyorsúl!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi megtaláltam!

Abban esetleg tudna valaki segíteni hogy az x25dt-nél a 92-es hibakód mit jelent?(Angol tudás nagyon szegényes)

Amit értek hogy valami feszültség magas! Az mitől lehet? Hol keressem a hibát?

Még egy kérdés: komolyabb teljesítmény csökkenést mi okozhat, szürők, porlasztók, turbó, kizárva üa.pumpa is új, hidegen melegen pöcre indúl,

csak egyáltalán nem gyorsúl!

Előre is köszönöm a válaszokat!

92-es hibakód: Tempomat hiba

teljesítménycsökkenés: talán a katalizátor?!?!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszi megtaláltam!

Abban esetleg tudna valaki segíteni hogy az x25dt-nél a 92-es hibakód mit jelent?(Angol tudás nagyon szegényes)

Amit értek hogy valami feszültség magas! Az mitől lehet? Hol keressem a hibát?

Még egy kérdés: komolyabb teljesítmény csökkenést mi okozhat, szürők, porlasztók, turbó, kizárva üa.pumpa is új, hidegen melegen pöcre indúl,

csak egyáltalán nem gyorsúl!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Gázolajszűrő is cserélve lett?

Link to comment
Megosztás:

92-es hibakód: Tempomat hiba

teljesítménycsökkenés: talán a katalizátor?!?!

Sziasztok!

Köszönöm Zsop a segítséget, de tempomat nincs az autóban, tehát nem értem mért hozza fel hibának. A katalizátor nem tudom milyen állapotban van.

Esetleg lehet valahogy ellenőrizni valahogy , vagy csak cseréni lehet?

Üdv Zsozs!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm Zsop a segítséget, de tempomat nincs az autóban, tehát nem értem mért hozza fel hibának. A katalizátor nem tudom milyen állapotban van.

Esetleg lehet valahogy ellenőrizni valahogy , vagy csak cseréni lehet?

Üdv Zsozs!

Tádé kérdezte, hogy az üzemanyagszűrő is cserélve lett?

Valamint még egy -talán- hülyének tűnő ötlet, a gázpedál végighúzza az adagolókart?

Csak azért kérdezem, mert én már jártam úgy, hogy hoztak egy diesel Fjordot azzal hogy nem gyorsul úgy ahogy rég.

A probléma csak annyi volt, hogy a gázbowden kicsúszott a helyéről, és nem húzta végig az adagolókart, így tulajdonképp padlógáznál is csak félgáz volt az eredmény.

Link to comment
Megosztás:

Tádé kérdezte, hogy az üzemanyagszűrő is cserélve lett?

Valamint még egy -talán- hülyének tűnő ötlet, a gázpedál végighúzza az adagolókart?

Csak azért kérdezem, mert én már jártam úgy, hogy hoztak egy diesel Fjordot azzal hogy nem gyorsul úgy ahogy rég.

A probléma csak annyi volt, hogy a gázbowden kicsúszott a helyéről, és nem húzta végig az adagolókart, így tulajdonképp padlógáznál is csak félgáz volt az eredmény.

Elektromos a gáz a Tdben.

Link to comment
Megosztás:

Gázolajszűrő is cserélve lett?

Szia !

Igen cserélve lett az is. Azon gondolkodom még amikor megvettem az autót akkor is csinált ilyet hogy nem ment, persze mellette világitot a check felirat

a müszerfalon, de miután jól meghajtottam, a hibaüzenet megszünt és a teljesítmény is megjött. Most folyamatosan világít és nem is megy a kocsi.

Én valami elektromos gondra tippelek mivel a mehanikus alkatrészek ki lettek cserélve vagy megfelelően működnek.

Elektromosan tudok valamit ellenőrizni vagy meg kéne gépeztetnem?

Üdv Zsozs!

Link to comment
Megosztás:

Elektromos a gáz a Tdben.

Akkor a poti nem húzza végig az adagolót ^_^

Sztem legelőször vidd el egy szakihoz, aki Tech2-vel ránéz.

Nemtudom hogy milyen szabályzása van a turbónak, de olyat már tapasztaltam, hogy a turbót szabályzó elektromos szelep felakadt, az ECU nem látta a problémát, de a turbó gyakorlatilag nem töltött.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gyors hozzászolásokat,ötleteket megprobálok elindulni az egyiken.

Még kérdezznék annyit hogy hol lehet tech-2-vel megnézetni a kocsit mert itt a környékünkön (Gyálon) nem nagyon tudnak vele foglalkozni ezközhiány miatt!?

Köszi mégegyszer. Üdv Zsozs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elég nagy a gondom:az autó 2 napja véletlenszerüen lehúzza a vezetőoldali hátsó ablakot.Nézegettem a kapcsolási rajzot de nem jövök rá ,hogy mi lehet a baj?

Esetleg ha valaki hozzáértő megnézné nekem ezt nagyon megköszönném.

Üdv:csiziktomi

Az én Omim is ezt csinálta, csak a jobb hátsónál...

A probléma az volt, hogy a motoron lévő komfortelektronika burkolata törött volt, és beázott. Csak egy tipp, nem eső után, vagy kocsimosás után jön elő?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.