Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Azért nem egészen, bár mindkettőt elég balféknek tartom...

oszt miért? Mindkettő Dr :) Amúgy Dr. Juhász Árpád egy tényleg nagy tudású, nemzetközi szinten is ismert földtan kutató... én őt annyira nem balfékezném le, csak mert nincs adásban...

Link to comment
Megosztás:

Idei évtől a 30hoz közelebb mint a 20hoz :)

Így érthető... A nejem "csak" 6 évvel van lemaradva tőlem, de ő is csak néz sokszor miről beszélek... ilyenkor öregnek érzem magam :D

Lehet bennem van a hiba, de ha 1 generációval előbbi színészekről stb. van szó, azért nagyjából tudom kiről van szó, de ezek a mai fiatalok... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Így érthető... A nejem "csak" 6 évvel van lemaradva tőlem, de ő is csak néz sokszor miről beszélek... ilyenkor öregnek érzem magam :)

Lehet bennem van a hiba, de ha 1 generációval előbbi színészekről stb. van szó, azért nagyjából tudom kiről van szó, de ezek a mai fiatalok... :D :D

Én a maiakról sem tudom hogy ki-kicsoda :D :lol: ;) :)

Úgyhogy szerintem nem a korommal van a baj :D

Link to comment
Megosztás:

A mai maiak nagy részét én sem ismerem, mert nem érdekelnek :D De egy Alice Cooper, és tsai...vagy Karádi.. ez pl a nejemnek semmit nem mond.

Naigen, a zene az más. Az szólt mindig a műhelyben... :)

Főleg a 60-70-80as évek klasszikusai. Köztük ugye az összes 'nagy' név... :D

Hm... milyen jó is volt. Zsigulit tuningolni egy kis Shadows vagy épp Monkeys aláfestéssel! :lol:

Következő műhelyemnél már a berendezést is a kor stílusában képzelem el...

Egy-egy pin-up girl-ös poszter, mellettük megfér egy-egy autós naptár a 70-es évekből... :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Urak, a B2 tulajoktól kérdezném, hogy ha egy rádió (konkrétan ez a fajta) cserélve van az autóban egy ugyan olyanra, akkor az igényel-e valami kódoltatást a színes kijelzővel? Nem nagyon vágjuk, hogy ez pontosan hogy van, csak ilyen foszlányokból hallani, hogy össze kell lőni őket. Gondolom szakszervízben tech2-vel csinálnak valamit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.