Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Én is örülök,hogy marad bár én az ellenkezőjét javasoltam anyámnak,mert ehhez már elhivatottság kell. Na de mit venne helyette és milyen állapotban. :unsure:

Nem tudom miért folyhat ennyire. 8 éve és kb 130.000 km-el ezelőtt lett berakva ez a motor. Akkor volt benne kb 20.000 km... Kb 3 éve felülről lett lebontva a motor ( HF maradt) mert szivárgás volt.

Amúgy teljesen problémamentes az autó ezért is lett az a döntés hogy marad. A vicc, hogy most van rá egy érdeklődő :D

Sztem ha rendbe lesz rakva, nem hiszem hogy sokkal problémásabb lesz, mint egy modern diesel.

A tömítésnél lényeg, hogy jó fajta pasztával legyen összerakva. Én Re-tech nevű cuccot vettem öcséméhez, és eddig hibátlan. Igaz 7000 ft volt a 200 ml, de nem szárad be soha, így hosszútávon megérte.

Link to comment
Megosztás:

Blitz-ék csinálják, teljesen megbízom bennük :)

Az autócsere ellen az is szól, hogy kicsit olyan érzésem van,hogy egy modernebb autónál mindig a levegőben lóg egy párszázezres javítás. De ez csak az én hülyeségem...

viszont egyre jobban hajlok arra,hogy a coupe-t B2-re cserélem :) ...csak az értéktartás....

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Bocsánat mindenkitől,hogy ide írom a következőket,bár nem márka-de egy autós társunkról van szó remélem elnézitek ezt nekem.

Ausztriában, St.Pölten-nél az A1-es autópálya mellett a múlt hét óta feltörve áll ez az autó. A belső alkatrészeket már fosztogatják, száraz bélyegzős földhivatali papírok és pár gyerek játék is van benne szétszórva, tehát fontos része lehet, egy család életének. Légy szíves osszátok meg minél többen, hátha eljut olyan emberhez aki érdemben intézkedni tud! Próbáljunk meg segíteni!

1555375_238952662945756_516916392_n_www.

Még egyszer bocs ha nem ide való de ha kicsit is átérzitek a tulaj helyzetét akkor talán megértitek hogy itt tettem közzé.

Ui: a 407-es fórumon már fent van mielőtt valaki azt tanácsolná.

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat mindenkitől,hogy ide írom a következőket,bár nem márka-de egy autós társunkról van szó remélem elnézitek ezt nekem.

Ausztriában, St.Pölten-nél az A1-es autópálya mellett a múlt hét óta feltörve áll ez az autó. A belső alkatrészeket már fosztogatják, száraz bélyegzős földhivatali papírok és pár gyerek játék is van benne szétszórva, tehát fontos része lehet, egy család életének. Légy szíves osszátok meg minél többen, hátha eljut olyan emberhez aki érdemben intézkedni tud! Próbáljunk meg segíteni!

Még egyszer bocs ha nem ide való de ha kicsit is átérzitek a tulaj helyzetét akkor talán megértitek hogy itt tettem közzé.

Ui: a 407-es fórumon már fent van mielőtt valaki azt tanácsolná.

Átérzem, csak azt nem értem, minek kell ott hagyni hetekig...

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat mindenkitől,hogy ide írom a következőket,bár nem márka-de egy autós társunkról van szó remélem elnézitek ezt nekem.

Ausztriában, St.Pölten-nél az A1-es autópálya mellett a múlt hét óta feltörve áll ez az autó. A belső alkatrészeket már fosztogatják, száraz bélyegzős földhivatali papírok és pár gyerek játék is van benne szétszórva, tehát fontos része lehet, egy család életének. Légy szíves osszátok meg minél többen, hátha eljut olyan emberhez aki érdemben intézkedni tud! Próbáljunk meg segíteni!

Még egyszer bocs ha nem ide való de ha kicsit is átérzitek a tulaj helyzetét akkor talán megértitek hogy itt tettem közzé.

Ui: a 407-es fórumon már fent van mielőtt valaki azt tanácsolná.

Sztem fészen kéne inkább megosztani...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Utólagosan beépített tolató radarom halódó állapotba került: össze-vissza csiporászik nekem,

és egyáltalán nem érdekli,hogy van-e mögöttem valami,avagy nincs...?! :blink:

Szerintetek???

Van esetleg jellemző "gyenge pontja" ezeknek,vagy bármelyik porcikája esélyes lehet?

Köszi előre is!!!

Link to comment
Megosztás:

Az ultrahangos fej a gyenge pontjuk.

hmmm...

Mennyire problémás a cseréjük?

Gondolom,valamiféle kompatibilitásra is figyelnem kell,ha egyiket-másikat ki kell hajítsam...?!

(esetleg csak adott márka/típus jöhet szóba,hogy minden egyezzen?)

...és hogyan állapítom meg,hogy melyik a hibás darab?

Működik a "sorban-lehúzkodom-és-lássuk" -elv,avagy a radar eleve csak akkor üzemel jól,ha minden fej be van kötve

és dolgozik is rendesen???

Link to comment
Megosztás:

Amennyire tudom, 10 napig. Ez valószínűleg azért áll ott már ennél hosszabb ideje, mert a rendőrségnek illetve a közterületfelügyeletnek nincs tudomása arról hogy ott van. Ha valaki bejelenti nekik, akkor először kivárják a törvény által engedélyezett 10 napot, utána meg elvileg a tulajdonos saját költségére elszállítanák, csakhogy itt bukik a mutatvány: mivel nincsen rajta rendszám, így nem lehet kideríteni hogy ki a tulaj, ergo nem is lehet behajtani rajta az elszállítás költségeit, ingyen meg nem szívesen viszi el senki.

A B verzió még az lehet esetleg hogy ennek ellenére elszállítják egy telephelyre, és ha nem megy érte senki bizonyos ideig (nekem fél év rémlik), akkor elárverezik, így hozva be az elszállítás és a tárolás költségét.

Link to comment
Megosztás:

Ismered a szólást. Linkelsz, és elviszik előled, még ha sz@r is.

http://aprod.hu/hirdetes/opel-omega-mv6-ritka-megkimelt-allapot-ID1RSWp.html

Gyanúsan olcsó???

- '97-es,ami azért nem tegnap volt...

- 250e km föle: szó,mi szó,be van járatva...

- mv6,ergo kb 3000ccm,ami -hacsak nem autópályán töltöd az életed- eszik majd helyetted is...

-155kW,így asszem,adó is sújtja,rendesen...

...a biztosításról már nem is beszélve...

Mindezek tekintetében szerintem elmondható,

hogy nem fognak veszettül egymásra licitálni a vevők a gépért,még ezen az áron sem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.