Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Sziasztok ismét :huh: A tegnapi nagy biztosíték ellenőrzésben valamit csináltam mert a rádió a kocsiban (Gyári Opel Rádió (philips Car 400 ) ) nah szval annyi a baj vele hogy code-s és kéri is a Kódot ami meg is van csak nemtom hogy be kell be írni neki mert csak annyit ír ki hogy "SAFE"

Ha valaki le tudná írni hogy mit kell nyomni meg hogy hova kell írni a Kódot azt nagyon megköszönném mert most meg vok halva Rádió nélkül

Köszi előre is Eriic :)

Talán olvass vissza vagy használd a keresőt! Ebben a fórumban is 17000437-szer lett csak beírva!

1,2,3,4 gombokkat, majd 5mp AS és lehet örülni!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

'95-ös MV6 Omegához tud vki pótféklámpát?

Csomagtartó tetejébe van beépítve, de csak 3 led ég benne.

Javítással gondolom nem érdemes bajlódni.

Köszi!

Gondolom, hogy szárnyban lehet a pótféklámpa, mert gyárilag a csomitértetőben csak a Catera kapott féklámpát. Sztem próbáld meg szétszedni, és egy szakival kicseréltetni a ledeket (gondolom nem égők vannak benne).

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltük Brezsy autójában a tetőablak piktogramjait megvilágító égőt, és a világítás kapcsolóban levő, gyujtással világító Ledet. Lassan minden világít, mint egy repülőgépben :huh:

rObaLex pedig megmutatta, hogy kell heckelni a kijelzőt. Mégegyszer köszi neki.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek nincs fölösben egy bal-os bajuszléc? ...lehetőleg szürke :) hadd spóroljak mán meg egy fújást!

Szintén bal-os ködlámpa is érdekel :huh:

brezsy-nek egy újabb telószám, ha nem jött be az első amit adtam....ez egy 94-es MV6 szintúgy pécsi: 20/4978632

Link to comment
Megosztás:

Még annyit tennék hozzá, hogy típustól függően lehet hogy előtte is kell az AS gombot nyomva tartani. :huh:

köszii de ez se jó csak már volt olyan vele hogy van hozzá egy kártyám amire 3-m code van írva nah és hát pont a rosszakat írtam be és most az jön ki hogy safe 7 amit tudom hogy 7 próbálkozást jelent csak annyi a gáz hogy nem tudok vissza lépni a menübe ---- hogy beírjam a helyes kódot:S

akármit csinálok:S

Link to comment
Megosztás:

köszii de ez se jó csak már volt olyan vele hogy van hozzá egy kártyám amire 3-m code van írva nah és hát pont a rosszakat írtam be és most az jön ki hogy safe 7 amit tudom hogy 7 próbálkozást jelent csak annyi a gáz hogy nem tudok vissza lépni a menübe ---- hogy beírjam a helyes kódot:S

akármit csinálok:S

Rádió kikapcs, majd bekapcs úgy, hogy nyomod a bekapcsolás meg az AS gombokat egyszerre addig folyamatosan, amig meg nem jelenik a kód beütési lehetősége. Onnan meg már tudod. Végén meg az AS hosszan püttyenésig...

Link to comment
Megosztás:

Valakinek nincs fölösben egy bal-os bajuszléc? ...lehetőleg szürke :) hadd spóroljak mán meg egy fújást!

Szintén bal-os ködlámpa is érdekel :huh:

brezsy-nek egy újabb telószám, ha nem jött be az első amit adtam....ez egy 94-es MV6 szintúgy pécsi: 20/4978632

Köszi,ezt is elmentettem,jók lesznek rosszabb napokra.Generátort ma szereztem Akceptortól(máshol Lightland néven fut)A héten meg is jön.Mégegyszer kösz a számokat.

Link to comment
Megosztás:

Rádió kikapcs, majd bekapcs úgy, hogy nyomod a bekapcsolás meg az AS gombokat egyszerre addig folyamatosan, amig meg nem jelenik a kód beütési lehetősége. Onnan meg már tudod. Végén meg az AS hosszan püttyenésig...

Mi van a sassal?HF feat. mayo?

3.2-ben volt manuál váltó amúgy, angolknál találsz főleg police kocsikban. Ebay-en is láttam ilyen váltót.

Link to comment
Megosztás:

Mi van a sassal?HF feat. mayo?

3.2-ben volt manuál váltó amúgy, angolknál találsz főleg police kocsikban. Ebay-en is láttam ilyen váltót.

Hja, de csak szigorúan egyéni megrendelésre dobtak bele... A szervizkönyv meg sem említi...

De ez hogy is kapcsolódik az As gomb nyomva tartásához? :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

SOS.Kereskedőtől vettem egy Omega 2,5 D 98-as BMV motoros automata váltosat,váltó hibával (kereskedő szerint elektronikai hiba) ki cseréltek benne egy panelt de továbbra is 3.dik fokozatba váltott és vészüzemmódba helyezte. A motor normálisan pörgött.A váltó hibátlan át lett szakmailag vizsgálva,most már ismét max 1500-at pörög.Akinek volt hasonló gondja valami tippet tud segitsen.Köszi.

Link to comment
Megosztás:

SOS.Kereskedőtől vettem egy Omega 2,5 D 98-as BMV motoros automata váltosat,váltó hibával (kereskedő szerint elektronikai hiba) ki cseréltek benne egy panelt de továbbra is 3.dik fokozatba váltott és vészüzemmódba helyezte. A motor normálisan pörgött.A váltó hibátlan át lett szakmailag vizsgálva,most már ismét max 1500-at pörög.Akinek volt hasonló gondja valami tippet tud segitsen.Köszi.

Sovány vígasz, de nem kellett volna megvenni. Olcsó húsnak híg a leve. Az automataváltó rendberakása pedig alaphangon 200, de általában 4-500...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.