Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nektek sem müködik a fórum kereső motorja? Mert akármire próbálok keresni, azt irja ki, hogy kevés karaktert irtam be.

Csak igy elég nehéz sok, akár száz oldalakat végigkeresni, ha valamit vissza akarok nézni. :lol:

Erről jut eszembe, nekem az opelklubos mélem nem müxik... írok is mingyáááááá

Link to comment
Megosztás:

és mennyi a valós? :lol:

'97-év végén került az országba. Akitől megvettem, ő Mo-on a 2. tulaj volt és '98 év elején vette (tehát 4 évesen) 80e km-rel, és végig Opelszervízben szervizeltette, amit vissza is kerestünk. Én 2002-ben 130e km-rel vettem meg. Ha tekertek is rajta, az akkor lehetett, amikor behozták az országba.

Link to comment
Megosztás:

Megoldási javaslat: ha látod hogy hamarosan kerek szám lesz a kilóméterszámlálón, akkor fel kell gyorsítani minimum 180-ra, és ezzel mindjárt több legyet is ütsz egy csapásra:

1., nem lóg bele a mutató a számokba

2., bebizonyítod hogy az autód ennyi kilóméterrel a motorjában is még elég erős

3., nem utolsósorban rólad is kiderül hogy nem vagy szívbajos 180-nál egy kézzel vezetni a másik kezeddel meg kotorászni a fényképezőgép/telefon után. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megoldási javaslat: ha látod hogy hamarosan kerek szám lesz a kilóméterszámlálón, akkor fel kell gyorsítani minimum 180-ra, és ezzel mindjárt több legyet is ütsz egy csapásra:

1., nem lóg bele a mutató a számokba

2., bebizonyítod hogy az autód ennyi kilóméterrel a motorjában is még elég erős

3., nem utolsósorban rólad is kiderül hogy nem vagy szívbajos 180-nál egy kézzel vezetni a másik kezeddel meg kotorászni a fényképezőgép/telefon után. :lol:

Ez is lakott terület vót.. csak vagy 70 es táblánál, vagy csal a mutató :lol: :P

Amúgy ez a 180as dolog nem rossz ötlet :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megoldási javaslat: ha látod hogy hamarosan kerek szám lesz a kilóméterszámlálón, akkor fel kell gyorsítani minimum 180-ra, és ezzel mindjárt több legyet is ütsz egy csapásra:

1., nem lóg bele a mutató a számokba

2., bebizonyítod hogy az autód ennyi kilóméterrel a motorjában is még elég erős

3., nem utolsósorban rólad is kiderül hogy nem vagy szívbajos 180-nál egy kézzel vezetni a másik kezeddel meg kotorászni a fényképezőgép/telefon után. :lol:

Itt volt egy kis szívbaj az út minősége miatt:

___

Link to comment
Megosztás:

99% esélyed van is rá :lol:

Én meg múlt pénteken kifogtam egy lemezcsavart a balelsőbe... :lol:

Ilyet én is találtam a jobb hátsóban, nekem az volt a szerencsém, hogy az amugy is az autóval vett és kidobásra itélt gumiban volt.

Mondjuk hazahoztam az autót, támolygott. Megmértem a guminyomásokat. Jobb első, 2.4, jobb hátsó 1.1, bal hátsó 2.9, bal első 2.1. :lol:

Én meg nem tudtam miért játszik részeget az autó az úton.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy nekem Conti van, és 195 széles, és elképzelhető hogy az xev nem bírja megnyikkantani? De ha már kicsit poros, homokos az út akkor eltekeri, de száraz aszfalton nem igazán jön össze.

Vagy mint 16v-nek nekem is oda van csavarozva az aszfalthoz...??? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy nekem Conti van, és 195 széles, és elképzelhető hogy az xev nem bírja megnyikkantani? De ha már kicsit poros, homokos az út akkor eltekeri, de száraz aszfalton nem igazán jön össze.

Vagy mint 16v-nek nekem is oda van csavarozva az aszfalthoz...??? :lol: :lol: :lol:

Ott valami nem stimmel... Nekem az X20SE (jajj, tiszta zavarban vagyok, ez volt a motorkódja a 8 szelepesnek?) is elcsavarta, pedig az 20 pacival kevesebb! 195-ös GoodYear volt rajta.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

szeretném a segítségeteket kérni. 3-4 napja az autón eltűnik az alapjárat,. P és N fokozatban szépen ketyeg, de amint bereakom D vagy R-be összeomlik. szépen megyek és amint állóra akarom fékezni a kocsit vagy nagyon lassan gurulok, leáll. mivel automata így bal most a féken és tartom fékezéskor a 800, 1000-es alapjáratot. ki tudja mi lehet a baj??

levettem az akkusarut 2 órára, hátha a komputer szórakozik, de annyit értem el vele, hogy az automata ablakok nem húzzák fel illetve le maagukat csak, ha nyomom végig a gombot.

HELP előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Nekem benzinnel a napi első indításkor kb.20-30mp-ig csinálja ezt, utánna abbahagyja. Volt már szerelőnél, de nem jött rá. Cseréle lett beszívott levegő hőm.jeladó cserélve, majd kapott másik légtömegmérőt, de nem javult.

Nem dobtad fel a kedvem! :rolleyes:

nekem folyamtosan csinálja. elég idegesítő, pláne, ha városban autózom. hallottam már olyat, hogy elkoszolódik az alapjárati motor és szórakozik, de ez nem az.

remélem azért valaki találkozott ezzel a problémával már?!

Link to comment
Megosztás:

Nem dobtad fel a kedvem! :rolleyes:

nekem folyamtosan csinálja. elég idegesítő, pláne, ha városban autózom. hallottam már olyat, hogy elkoszolódik az alapjárati motor és szórakozik, de ez nem az.

remélem azért valaki találkozott ezzel a problémával már?!

Hasonló a gondom, csak nekem sehol sincs alapjáratom, viszont tudom, hogy az alapjárati a szar, tisztítás nem segített, úgyhogy

S.O.S. alapjárati motort keresek V6-hoz!!!

THX

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.