Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Szegasztok!!!

Az álmaim sport autója mellé (Calibra) megszerztem az álmaim nagyautójt is (Omega-:(! Az Omival csak egy baj van,méghozzá az hogy a jobb oldalon a hátsó oszlop alján lévő díszéc hiányzik (valaki állat módjára letőrte)! Ha esetleg van valakinek elfekvőben egy vagy akár párban akkor segítsen, megveszem! Bórdónak (121) őrülnék a legjobban! Előrre is köszi a segitséget!!! :(

Link to comment
Megosztás:

Azzal nincs bajom, hogy sokat kell vele foglalkozni, csak akkor gáz, ha költeni is kell rá. Amúgy szétszettem ma a klímának a meghajtását. Nem is volt olyan nehéz mint gondoltam. Mindjárt rendeltem is bele csapágyat (13e) ami holnapra itt lesz. Majd beszámolok a fejleményekről. Most már csak a szervóval kell vmit csinálnom, mert az még mindig sír egy kicsit, pedig tele van olajjal :arrow: ha tud vki bontva akkor szóljon.

Flowa, örülök hogy segíthettem :wink:

Link to comment
Megosztás:

...az autód 94-95 táján, újonnan 13 milla volt. Ehhez van méretezve a fenntartási költség is.

Ez rendben is lenne, ha 1. nem csak a biztosító avultatna, hanem az Opel is, és ócsóbban adná az alkatrészeket a "kiöregedett" autóihoz, ha már egyszer ilyenre (nem mindig 100%-osan megbízhatóra) sikeredett, valamint 2. ha a kib*szott magyarországi alkatrészkereskedők nem 100-500%-os haszonkulccsal dolgoznának.

Az agyamat eldobom, hogy egy utángyártott lökös 100 felett van egy A Omegához, de egy - állítólag drágábban szervizelhető - azonos évjáratú Honda Civic-hez 15 ezer...! :evil:

Link to comment
Megosztás:

Te Flowa!

Erről már tartottam itt egy kis értekezést, de azért még 1x beírom. Egy MV6-os Omega fenntartási költségei nagyságrendekkel alacsonyabbak, mint egy hasonló évjáratú, állapotú, futásteljesítményű 5 BMW-nek, A6-os Audinak, vagy E Mercinek.

Szóval egyik ügyfelem, aki egyik 5 BMW-ből ül át a másikba, azt mondja, hogy szinte bárki meg tud venni egy ilyen autót, viszont fenntartani már jóval kevesebben tudják... Erre már én is rájöttem, ezért van nekem MV6-os Omegám, és nem M5-ös BMW-m, vagy S6 Audi-m.

Link to comment
Megosztás:

Egy MV6-os Omega fenntartási költségei nagyságrendekkel alacsonyabbak, mint egy hasonló évjáratú, állapotú, futásteljesítményű 5 BMW-nek, A6-os Audinak, vagy E Mercinek.

Tudom. Ezt nem is vitatja senki. Az abszolútértékről beszélünk, a magyar fizetésekhez mért alkatrész- és szervizárakról. Ha már ennyire nincs nívója a típusnak, akkor miért ilyen drága hozzá minden? (Kérdem ezt úgy, hogy én szó nélkül hajlandó vagyok elkölteni az autó értékének többszörösét alkatrészre és felújításra. Csak nem örülök neki...)

Link to comment
Megosztás:

Itt tényleg a kereskedőkön és a bontósokon van a hangsúly, amikor is a szerintük még menő típushoz megpróbálnak >500%-ot rendelni haszonkulcsnak. Jó példa erre a mostani bontós helyzet, amikor is szinte ugyanannyi omegát bontanak, mint astrát, és míg az astrát 100-150-ért hozzák kintről, addig az omegát 200-250-ért. Ellenben a belőlük kibontott hasonszőrű alkatrészeknél 5-10-szeres az eltérés árban!

Ezen kellene kicsit változtatni, és máris nem kellene a gatyánkat költeni egy 10-12 éves autóra, attól függetlenül hogy mennyit ért új korában.

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem a csapágyat, de összerakni nagy szívás volt. A csapágy simán belement a helyére, és fel is ment a kompresszorra, de a kupplungja már nem volt ilyen egyszerű. Szétszedéshez is agylehúzó kellett, ami szerencsére volt is otthon, de visszamenni már nem akart a helyére rendesen. Mindig csak addig ment, hogy a pár tized mm helyett kb 4mm-t állt el a szíjtárcsától. Ráadásul sikerült a tartóanyát is leforgatni. Semmi gond- gondoltam- fogok egy másik 8-asat és összerakom azzal. Persze az új anya nem akart felmenni, és ekkor kiderült, hogy az eredeti 9mm-es :!: Sztem csuklott aki ezt kitalálta, de még e felmenő rokonmsága is. NA egy órás szívás után kupplung le, agyyát belül tűreszelővel kicsit felreszeltem, majd minden erölködés nélkül felment. Az anyát sikerült óvatosan visszaraknom és meghúznom. A gép pedig tényleg csendesebb lett.

Mondjuk az ominál nme a kopó alkatrészek árával van gond ( bár egy db teló előre kb35e ft), hanem a sok más hülyeséggel ami kijön rajta. Pl egy szaros főtengelyfordulatszám jeladóban mi az isten 43e forint :?:

És úgy tűnik a szervószivattyú egézs csendben van, ezért azt még hagyom, bár ha állóhelyben kellene tekernem a kormányt, olyan mintha egyáltalán nem segítene rá.

De még ennyi hibálya mellett sem cserélném le az omit pl egy bömösre. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.