Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Tiszavirág életű, és nem fogsz jobban látni vele....

Eddig is jól láttam vele, nem azért csináltam. :excl:

A matt felületen jobban törik a fény és lehet jobban vakítja a szembejövőt a xenon.

Így talán jobb lesz, ha pedig mégsem, akkor csak simán jobban néz ki, mint eddig. :(

Link to comment
Megosztás:

Eddig is jól láttam vele, nem azért csináltam. :excl:

A matt felületen jobban törik a fény és lehet jobban vakítja a szembejövőt a xenon.

Így talán jobb lesz, ha pedig mégsem, akkor csak simán jobban néz ki, mint eddig. :(

Milyen lakkot használsz a végén, hogy ne karcosodjon be hamar? Ha használsz...

Link to comment
Megosztás:

Eddig is jól láttam vele, nem azért csináltam. :excl:

A matt felületen jobban törik a fény és lehet jobban vakítja a szembejövőt a xenon.

Így talán jobb lesz, ha pedig mégsem, akkor csak simán jobban néz ki, mint eddig. :(

Van rajta egy UV védőréteg, a polírral szépen lejön emiatt újra bemattul, csak még jobban.

Link to comment
Megosztás:

Van rajta egy UV védőréteg, a polírral szépen lejön emiatt újra bemattul, csak még jobban.

Tudom, de egyelőre jobb így. Ha megunom, akkor meg csere.

Lakkot nem használtam most. Ha bemattul, így könnyebben tudom újra felpolírozni.

Nézegettem fényszórókat, 120e a xenonos Hella, 20e körül megy a Depo. :excl:

Link to comment
Megosztás:

TD-nek igaza van hogy nagyon sok f..stalicskát lehet kapni de azért egy párszázezer ft-os autótól sem lehet csodát várni. Az hogy töröttek voltak a lökösök esetleg a hátsó ajtó nemhinném hogy rettenet nagy gond :excl:

Ok! Ebben igazad van, bár általában rendesen összetörve került nagyon sok az országba, de én csak azt írtam le, amiket a képek alapján látok. A sok 'menő' meg ugyebár beleugat...

Link to comment
Megosztás:

Ok! Ebben igazad van, bár általában rendesen összetörve került nagyon sok az országba, de én csak azt írtam le, amiket a képek alapján látok. A sok 'menő' meg ugyebár beleugat...

Jah kint már olcsó volt, főleg törve, itthon meg még jó ára volt használtan.....

Link to comment
Megosztás:

Eddig is jól láttam vele, nem azért csináltam. :excl:

A matt felületen jobban törik a fény és lehet jobban vakítja a szembejövőt a xenon.

Így talán jobb lesz, ha pedig mégsem, akkor csak simán jobban néz ki, mint eddig. :(

Sima lámpába nagy botorság xenont rakni. Ugrik érte a forgalni...

Link to comment
Megosztás:

Tudom, de egyelőre jobb így. Ha megunom, akkor meg csere.

Lakkot nem használtam most. Ha bemattul, így könnyebben tudom újra felpolírozni.

Nézegettem fényszórókat, 120e a xenonos Hella, 20e körül megy a Depo. :excl:

Depós annyit is ér... (nekem is az van).

Sima lámpába nagy botorság xenont rakni. Ugrik érte a forgalni...

Minap láttam a benzinkúton egy kamiont, amin volt vagy 6-8 db köcsög méretű HELLA kieg. fényszóró, mind xenonnal tele :(

Pedig elvileg itt se szabályos a mókolt xenon. (kérdés hogy a 6-8-10-sok db kieg fényszóró szabályos-e... igaz, majd' minden második kamionon 1-2 párral legalább több fényszóró van, mint a gyári kivitel :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Csak sajnos vissza fognak mattulni..

Azt mindjárt gondoltam, de most jobbak és ha 1-2 hónapig ilyen marad, akkor én már elégedett leszek, ha nem az se igazán érdekel, legalább megpróbáltam.

Sima lámpába nagy botorság xenont rakni. Ugrik érte a forgalni...

Ez gyári xenonos volt, utólagosat már legalább két éve nem használok.

Azért Demót még mindig fura ebben a topikban pörögni...

Mikor kerül bele a V8 biturbó? :( :excl:

Miért fura? :lol:

Nincsenek ilyen jellegű terveim, pénztemetőnek ott a Corsa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.