Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

mivel én nem használom a verdámat otthon, faternak meg így 2 kocsija van, elég keveset fut... ő hetente max kéthetente akár használta akár nem, felteszi töltőre úgy egy napra, kis amperrel töltögetni...

én meg csak használnám de nem jutok egyről a kettőre a váltóval :lol: valami rejtett hiba van és nem találom már kicseréltem a váltót a citromot is és nem jó . Pedig amit beletettem váltót működőképesen vették ki a kocsiból . Holnap elkezdem keresni hátha valami elektronikai hibája van.

Link to comment
Megosztás:

én meg csak használnám de nem jutok egyről a kettőre a váltóval :D valami rejtett hiba van és nem találom már kicseréltem a váltót a citromot is és nem jó . Pedig amit beletettem váltót működőképesen vették ki a kocsiból . Holnap elkezdem keresni hátha valami elektronikai hibája van.

Alakítsd át manuálisra.. B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy cd tár a járműben. Nem tudtam kiszedni a "magazint" belőle, ezért lehúztam a csatlakozóról, és úgy próbáltam. Mikor visszadugtam, és Tunerről CD-re kapcsolom az egységet, annyit ír ki a kompjúter, hogy CD SAFE, és nem hajlandó lejátszani a lemezeket. Volt már valakinek hasonló problémája?

Link to comment
Megosztás:

Van egy cd tár a járműben. Nem tudtam kiszedni a "magazint" belőle, ezért lehúztam a csatlakozóról, és úgy próbáltam. Mikor visszadugtam, és Tunerről CD-re kapcsolom az egységet, annyit ír ki a kompjúter, hogy CD SAFE, és nem hajlandó lejátszani a lemezeket. Volt már valakinek hasonló problémája?

Ne csodálkozz, ez nem hiba hanem teljesen normális működés: a CD tár ezzel büntet amiért lehúztad róla a tápcsatit: most kéri a kódot.

Keresd elő a Car-Pass-t (kódkártyát) amit az autóhoz adtak, azon rajta van a kód. Ha megvan, akkor:

-add rá a gyújtást

-kapcsold ki a rádiót

-nyomd be és tartsd lenyomva a rádión a CD gombot

-kapcsold be a rádiót, miközben folyamatosan nyomva tartod a CD gombot. Egészen addig tartsd nyomva, amíg nem hallasz egy pittyenést, utána elengedheted.

-ekkor 3 másodpercig a CD CODE feliratot fogod látni,

-majd ez átvált CDC CODE ---- (10) feliratra. A vonalak helyére kell beírni a négyjegyű kódot ami a Car Pass-on szerepel, a zárójelben levő szám azt jelenti hányszor próbálkozhatsz még.

-ha beírtad a kódot akkor nyomd meg az OK gombot

-ha rossz kódot sikerült beírni, akkor egy várakozási periódus kezdődik (ez minden kísérletnél egyre hosszabb idő, eleinte csak néhány másodperc, később órák), ami alatt folyamatosan ráadott gyújtással és bekapcsolt rádióval kell állnia az autónak. Ha letelt a várakozási idő akkor egyel csökken a hátralevő lehetőségeid száma de újra próbálkozhatsz a megfelelő kód beadásával. Ha mind a 10 lehetőséged elfogyott, akkor a CD-tár kuka.

Link to comment
Megosztás:

Van egy cd tár a járműben. Nem tudtam kiszedni a "magazint" belőle, ezért lehúztam a csatlakozóról, és úgy próbáltam. Mikor visszadugtam, és Tunerről CD-re kapcsolom az egységet, annyit ír ki a kompjúter, hogy CD SAFE, és nem hajlandó lejátszani a lemezeket. Volt már valakinek hasonló problémája?

Megfontolatlan lépés volt, főleg ha nincs meg a kódkártyád.

Link to comment
Megosztás:

Skyrangr! Te itt, vagy svédben dolgozol? Ótószerelő, vagy villanyász vagy?

Svédben. Ótószerelő-klímaszerelő-robotszerelő-villanyász nemannyira (bár kérdés mennyire villanyász. gyengeáramú technikumom van, illetve szegről-végről majd' minden villanyos).

Miért?

Link to comment
Megosztás:

Svédben. Ótószerelő-klímaszerelő-robotszerelő-villanyász nemannyira (bár kérdés mennyire villanyász. gyengeáramú technikumom van, illetve szegről-végről majd' minden villanyos).

Miért?

Kár, hogy nem itthon. Kevés ember ért az ótóhoz, villanyhoz, no meg a klímához is...

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy nem itthon. Kevés ember ért az ótóhoz, villanyhoz, no meg a klímához is...

Ja, sajnos saját bőrömön tapasztaltam, ezért hagytam fel az autószereléssel kb 10 éve, és javítom magamnak a vasat. Klímaszerelés családi biznisz, gyengeáram meg szakma.

Most meg ipari robotokat kendácsolok. Ezt legalább megfizetik (nem úgy, mint otthon az autószerelést... volt hogy motort cseréltem, hengerfejjel futkostam, szelepeztem, és sokallta a nyomorult a minimál munkadíjat...) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, sajnos saját bőrömön tapasztaltam, ezért hagytam fel az autószereléssel kb 10 éve, és javítom magamnak a vasat. Klímaszerelés családi biznisz, gyengeáram meg szakma.

Most meg ipari robotokat kendácsolok. Ezt legalább megfizetik (nem úgy, mint otthon az autószerelést... volt hogy motort cseréltem, hengerfejjel futkostam, szelepeztem, és sokallta a nyomorult a minimál munkadíjat...) :lol:

Nekem azzal van bajom, hogy fizetek, mégsem csinálják meg rendesen. Egyszerűen itt a környéken nincs normális szerelő...

Link to comment
Megosztás:

Ne csodálkozz, ez nem hiba hanem teljesen normális működés: a CD tár ezzel büntet amiért lehúztad róla a tápcsatit: most kéri a kódot.

Keresd elő a Car-Pass-t (kódkártyát) amit az autóhoz adtak, azon rajta van a kód. Ha megvan, akkor:

-add rá a gyújtást

-kapcsold ki a rádiót

-nyomd be és tartsd lenyomva a rádión a CD gombot

-kapcsold be a rádiót, miközben folyamatosan nyomva tartod a CD gombot. Egészen addig tartsd nyomva, amíg nem hallasz egy pittyenést, utána elengedheted.

-ekkor 3 másodpercig a CD CODE feliratot fogod látni,

-majd ez átvált CDC CODE ---- (10) feliratra. A vonalak helyére kell beírni a négyjegyű kódot ami a Car Pass-on szerepel, a zárójelben levő szám azt jelenti hányszor próbálkozhatsz még.

-ha beírtad a kódot akkor nyomd meg az OK gombot

-ha rossz kódot sikerült beírni, akkor egy várakozási periódus kezdődik (ez minden kísérletnél egyre hosszabb idő, eleinte csak néhány másodperc, később órák), ami alatt folyamatosan ráadott gyújtással és bekapcsolt rádióval kell állnia az autónak. Ha letelt a várakozási idő akkor egyel csökken a hátralevő lehetőségeid száma de újra próbálkozhatsz a megfelelő kód beadásával. Ha mind a 10 lehetőséged elfogyott, akkor a CD-tár kuka.

Köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Megfontolatlan lépés volt, főleg ha nincs meg a kódkártyád.

Megfontolt volt. :lol: Ugyanis kézben tartva sem tudtam kicsalogatni a magazint, nemhogy az ülés alatt. Ezért visszadugtam. Kódkártya nem áll rendelkezésre, majd rákérdezek az előző tulajnál. Ha nincs, akkor kuka, amúgy is csak egy 4 lemezes audio cd lejátszó...

... és ebből fakadna a következő kérdésem, hátha tudtok segíteni:

létezik-e (és ha igen, milyen márkájú/típusú cd-lejátszóhoz) olyan kütyü, amin keresztül tud kommunikálni a lejátszó a fedélzeti szgéppel? Csak azért, mert olyan jó látni a kijelzőn, hogy Kossuth. :D

Link to comment
Megosztás:

Megfontolt volt. :lol: Ugyanis kézben tartva sem tudtam kicsalogatni a magazint, nemhogy az ülés alatt. Ezért visszadugtam. Kódkártya nem áll rendelkezésre, majd rákérdezek az előző tulajnál. Ha nincs, akkor kuka, amúgy is csak egy 4 lemezes audio cd lejátszó...

... és ebből fakadna a következő kérdésem, hátha tudtok segíteni:

létezik-e (és ha igen, milyen márkájú/típusú cd-lejátszóhoz) olyan kütyü, amin keresztül tud kommunikálni a lejátszó a fedélzeti szgéppel? Csak azért, mert olyan jó látni a kijelzőn, hogy Kossuth. :D

Igen. Kenwoodnak biztos van, de más márka is árul a saját rádióihoz ilyen adaptert. Ezek általában a kormánytávot is kezelik.

Link to comment
Megosztás:

Mert aki jó szakember kivándorolt külföldre.Nem magamat akarom fényezni.Most főleg az egészségügyben erősödik ez a tendencia.

Ja, remélem a drágáim majd a lóvét kamatostul vissztolják állambácsinak (egyetemi oktatás díja+kamat) ha az én és a többek lóvéjából tanulhattak ingyen ugye, akik meg ittmaradnak dokik végre kaphatnak normális és megérdemelt fizetést ennek egy részéből és talán nem lesz az ország talán ilyen ratyi. Ha meg nem tetszik ilyen feltételekkel akkor menjenek angliába orvosira, ja hogy ott esetleg nem ingyenes. Milyen érdekes....röhej ami ebben az országban van, amíg ilyeneket nem lépnek meg trágyadomb is marad.

Link to comment
Megosztás:

Ja, remélem a drágáim majd a lóvét kamatostul vissztolják állambácsinak (egyetemi oktatás díja+kamat) ha az én és a többek lóvéjából tanulhattak ingyen ugye, akik meg ittmaradnak dokik végre kaphatnak normális és megérdemelt fizetést ennek egy részéből és talán nem lesz az ország talán ilyen ratyi. Ha meg nem tetszik ilyen feltételekkel akkor menjenek angliába orvosira, ja hogy ott esetleg nem ingyenes. Milyen érdekes....röhej ami ebben az országban van, amíg ilyeneket nem lépnek meg trágyadomb is marad.

Úgy, ez egy nagy probléma. Otthon képzik a diplomásokat, akik fél percet sem melóznak otthoni praxisban. Olvastam, hogy sok egyetemen már első évfolyamtól kezdve van szakmai svéd/norvég/angol, és amint végeznek, huss, és már otthon sincsenek.

Megoldás meg fájó lenne, mmint az 'elitnek', akinek a csöpp csemetéje külföldre pályázik.

Otthon amikor próbáltam itt-ott elhelyezkedni, le se sz.rták a gyakorlatot, tapasztalatot, csak az számított hogy nincs diplomám... itt kutya nem kérdezte milyen diplomám van, ellenben kíváncsiak voltak a tapasztalatomra.

Ez annak is ugye az eredménye, hogy szándékos túlképzés van, ma már ha nincs valakinek egy diplomája, azt nem veszik emberszámba... Pedig micsoda büfé/kamu-szakok vannak már... Urbanológia, meg amit minap olvastam...

VETERNÁNAUTÓ FELÚJÍTÓ MÉRNÖK :lol: :D B) :D

Erre mi a rákos fenének van szükség!? Merthogy Magyaro-n rohadtul nincs pénz olyan méretű veteránozásra, hogy mérnök kelljen rá (amúgy is, egy mérnök az mérnök, nem pedig szakmunkás, aki megfogja a sarokcsiszolót, a lángvágót, a gáz-oxigént, és melózik...). Szóval megint egy olyan szak, ahol külföldnek képeznek munkaerőt...

Mondom ezt én, aki szintén külhonban nyomom.

Viszont javarészt az vezetett ide, amit TD is írt, hogy elegem lett abból, hogy a pénzemért nem kapok semmit (nem csak autózás, hanem sajnos más téren is).

Link to comment
Megosztás:

Úgy, ez egy nagy probléma. Otthon képzik a diplomásokat, akik fél percet sem melóznak otthoni praxisban. Olvastam, hogy sok egyetemen már első évfolyamtól kezdve van szakmai svéd/norvég/angol, és amint végeznek, huss, és már otthon sincsenek.

Megoldás meg fájó lenne, mmint az 'elitnek', akinek a csöpp csemetéje külföldre pályázik.

A sok felesleges diploma legalabb akkora gaz, mint az orvosok akik elmennek. Azert lassuk be 8 evet szopni az orvosin, hogy utana 24 orazz egy mentoautoban 100 alatti nettoert nem is gondolhatjak komolyan hogy ezert itthon maradnak. (ismerosom rokona is kiment, alap 1,5 milla, ha ugyeletet is vallal hetente 2 ejszakat 2 misi, ti melyiket valasztanatok?)

A sok kamudiplomara ugyanugy kifizetjuk am a penzt mi itt mindannyian!!(mar aki ugy keresi a penzet ahogy illik)

A evente felsooktatasba beiratkozott szazezres tomegnek kb a fele eletkeptelen vagy egyaltalan szugsegtelen diplomat szerez.

(tobb kozgazdasz, mint gepeszz-,villamos-, vegyesz- ... mernok???)

A sok kamuszak meg azert van, mert az egyetemek ramennek a fejpenzre. Nem marad fenn az intezmeny penzugyileg, ha nem szed ossze akarmilyen

kamu jogcimen eleg hallgatot, akiket aztan meg is tart altalaban azzal, hogy nem hagyja kibukni, szamonkeres es ezzel tudas nelkul bocsajt ki diplomat.

Persze az igy vegzett paraszt meg utana nem kap melot, mert nem jo semmire. Egyszeru melot meg nem vallal, mert kikeri maganak hogy neki diplomaja van.

Tehat vegeredmenyben ugyanugy tanittattuk a kamuszakost, mint egy orvost, es nemhogy nem dolgozik itthon utana ide fizetve az adot, hanem meg

a munkanelkuli segelyet is mi fizetjuk.

Link to comment
Megosztás:

Ja, remélem a drágáim majd a lóvét kamatostul vissztolják állambácsinak (egyetemi oktatás díja+kamat) ha az én és a többek lóvéjából tanulhattak ingyen ugye, akik meg ittmaradnak dokik végre kaphatnak normális és megérdemelt fizetést ennek egy részéből és talán nem lesz az ország talán ilyen ratyi. Ha meg nem tetszik ilyen feltételekkel akkor menjenek angliába orvosira, ja hogy ott esetleg nem ingyenes. Milyen érdekes....röhej ami ebben az országban van, amíg ilyeneket nem lépnek meg trágyadomb is marad.

Erre egyébként megoldás amit én anno "kitaláltam" - félig meddig amerikai ötletből. Azaz bárhol dolgozol a világban, - legálisan - a fizetésed X (1-2) %át a volt sulijaid - általános, közép, egyetem stb - kapnák. Így egy sulinak érdeke lenne nem selejtet kitermelni, mert abból lenne több pénze, és gyorsabban reagálnának a piaci emberszükségletekre, túltermelésre.

Link to comment
Megosztás:

Erre egyébként megoldás amit én anno "kitaláltam" - félig meddig amerikai ötletből. Azaz bárhol dolgozol a világban, - legálisan - a fizetésed X (1-2) %át a volt sulijaid - általános, közép, egyetem stb - kapnák. Így egy sulinak érdeke lenne nem selejtet kitermelni, mert abból lenne több pénze, és gyorsabban reagálnának a piaci emberszükségletekre, túltermelésre.

Van egyszerűbb is.Tandijat visszaállitani,aki diploma után otthon leszerződik X időre magyar céghez,az utólag visszakapja.

Link to comment
Megosztás:

Van egyszerűbb is.Tandijat visszaállitani,aki diploma után otthon leszerződik X időre magyar céghez,az utólag visszakapja.

Ezzel az a baj, hogy vannak okos, de nem tehetős gyerekek, akik így elbukják a dolgot. A tanulmányi hitel meg... koleszra fotja belőle...

Link to comment
Megosztás:

Ezzel az a baj, hogy vannak okos, de nem tehetős gyerekek, akik így elbukják a dolgot. A tanulmányi hitel meg... koleszra fotja belőle...

Vagy megelőlegezve az ingyenes oktatást szerződni állami céggel.Ha az lejárt mehet ahova akar......

Mindenre van megoldás :D

Indulnom kéne a választáson :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.