Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Hali!

Eladó egy nemrég karambolozott B omega 2.5 tdi automata 2 zónás digi klima a beleseje limitált nagyon szép motorja nem sérült de az eleje total ahogy a baloldali ajto is van hozzá gyári 16"alufelni nagyon jó gumikkal + 16" alufelni téli szett a belseje, ülések, 3 ajtó hátulja használható gyönyörű állapotu. ha érdekel valakit bontásra. : tel. 06704537485

Vazzeg, nincs vessző a billentyűzeteden? Amúgy tolhatnál róla képeket. Mit takar a limitált?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

igaz már kérdeztem egyszer,de nem találom pedig rajta vagyok az ügyön visszaolvasás stb...

le volt véve az aksiról a saru és elment a rádió. hogy kell vissza kodólni? és a kártyáról a felsorolásból melyik kkódot olvasom be? type stb....

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

igaz már kérdeztem egyszer,de nem találom pedig rajta vagyok az ügyön visszaolvasás stb...

le volt véve az aksiról a saru és elment a rádió. hogy kell vissza kodólni? és a kártyáról a felsorolásból melyik kkódot olvasom be? type stb....

köszönöm

http://carradio.5mp.eu

Van egy ilyen menüpont, hogy "CODE beírása és aktiválás", itt lesz a megoldás mindkét kérdésedre.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

Újabb probléma akadt az autómmal estére. az autó leállítása után egy órával akartam tovább menni és semmi.a kulcs nem nyitotta a központi zárat,és a riasztót sem. A csomagtartó fedelét nyitotta viszont az ajtókat nem. ha a záron keresztűl probáltam akkor nyitotta,de így nem mertem vele elindúlni mert nem tudom,hogy letílt e vagy sem. vajon mi lehet a probléma ? előtte karosszériásnál volt lehet ott barmoltak el valamit?

az autó 2000-es évjáratu utolsó széria.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

Újabb probléma akadt az autómmal estére. az autó leállítása után egy órával akartam tovább menni és semmi.a kulcs nem nyitotta a központi zárat,és a riasztót sem. A csomagtartó fedelét nyitotta viszont az ajtókat nem. ha a záron keresztűl probáltam akkor nyitotta,de így nem mertem vele elindúlni mert nem tudom,hogy letílt e vagy sem. vajon mi lehet a probléma ? előtte karosszériásnál volt lehet ott barmoltak el valamit?

az autó 2000-es évjáratu utolsó széria.

Nem lehet, hogy a karosszériás levette az akkusarut? Próbáltad újratanítani a távirányítót?

Link to comment
Megosztás:

de levette mert a rádiót is újra kell programozni. ilyenkor tanítani kell a távirányítót?ezt nem tudtam de miért engedte hogy két napig járjak vele?

ha a táirányitó szarozik az is összeköttetésbe van a riasztóval? nem értek hozzá.

de a hátulját miért nyitja?

attila

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.