Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


azym

Recommended Posts

Mert a klímának külön hűtője is van ami gondolom a nem klímásban benne sincs + gondolom emiatt több cső is van benne.

Igen, ez a klímahűtő. Viszont két hozzászólással feljebb zaza azt írta, hog a klímahűtőt a levegő hűti, nem pedig a hűtővíz.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt azért, amit Warwolf írt, tehát a többlet terhelés miatt, másrészt szerintem azért is, mert ha megy a klíma, eleve sokkal melegebb levegő érkezik a klímahűtőn keresztül a motor hűtőjére, ezért nagyobb felületen tudja leadni ugyanazt a hőt, mint a klíma nélküliekben. Gondolom én. Ahogy néztem, magasság különbségek vannak a hűtők között, gondolom a klímásakba a legnagyobbat rakták.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ma végre jólett a klímám.Kompresszort kellett rajta cserélni.Folyt az orrán száján az olaj.Vettem rá 1 bontottat 15ért.Le kellett venni az első lököst,meg kivenni a hűtőket meg a ventiket a cseréhez.Nem kis meló volt.Klímásnál nagy pofáraesés volt amikor elkezdték feltölteni.Nem húzott meg a mágneskuplung.Ma ismét kikellett venni emiatt a hűtősort belőle.A behúzótekercs volt a hibás.Hiányzott róla a hőbizti.Biztonság kedvéért kicseréltem benne a csapágyat is.Most már rutinosan lepróbáltam mielőtt elvittem a klímáshoz.:rolleyes:.Ha vkinek netán segítség kell klíma ügybe v6-on vagy máshoz szívesen segítek.

Link to comment
Megosztás:

Ma végre jólett a klímám.Kompresszort kellett rajta cserélni.Folyt az orrán száján az olaj.Vettem rá 1 bontottat 15ért.Le kellett venni az első lököst,meg kivenni a hűtőket meg a ventiket a cseréhez.Nem kis meló volt.Klímásnál nagy pofáraesés volt amikor elkezdték feltölteni.Nem húzott meg a mágneskuplung.Ma ismét kikellett venni emiatt a hűtősort belőle.A behúzótekercs volt a hibás.Hiányzott róla a hőbizti.Biztonság kedvéért kicseréltem benne a csapágyat is.Most már rutinosan lepróbáltam mielőtt elvittem a klímáshoz.:rolleyes:.Ha vkinek netán segítség kell klíma ügybe v6-on vagy máshoz szívesen segítek.

Grat a sikeres szereléshez.

Az létezik, hogy azért engedi el a gázt a rendszer, mert túl nagy volt benne a nyomás? Feltételezem én ezt azért, mert a gáz fel lett töltve, csak utána kiderült, hogy a klímahűtő venti nem megy. Így a klíma hűtőjét gyakorlatilag csak a menetszél hűtötte, és töltés után egy hónappal már számottevően gyengült a hűtőhatás, holott a töltéskor lepróbálták a nyomástartást, és fél napon keresztül semmit nem változott.

Nincs valakinek egy fölös klímahűtő ventije?

Link to comment
Megosztás:

Grat a sikeres szereléshez.

Az létezik, hogy azért engedi el a gázt a rendszer, mert túl nagy volt benne a nyomás? Feltételezem én ezt azért, mert a gáz fel lett töltve, csak utána kiderült, hogy a klímahűtő venti nem megy. Így a klíma hűtőjét gyakorlatilag csak a menetszél hűtötte, és töltés után egy hónappal már számottevően gyengült a hűtőhatás, holott a töltéskor lepróbálták a nyomástartást, és fél napon keresztül semmit nem változott.

Nincs valakinek egy fölös klímahűtő ventije?

Létezik. Ha ebben a dög melegben valahol nem úgy működik a rendszerben valami ahogy kell, már csökken is a hatásfok. MI a baja a ventidnek? Ha nincs leégve simán javítható.

Link to comment
Megosztás:

Ma végre jólett a klímám.Kompresszort kellett rajta cserélni.Folyt az orrán száján az olaj.Vettem rá 1 bontottat 15ért.Le kellett venni az első lököst,meg kivenni a hűtőket meg a ventiket a cseréhez.Nem kis meló volt.Klímásnál nagy pofáraesés volt amikor elkezdték feltölteni.Nem húzott meg a mágneskuplung.Ma ismét kikellett venni emiatt a hűtősort belőle.A behúzótekercs volt a hibás.Hiányzott róla a hőbizti.Biztonság kedvéért kicseréltem benne a csapágyat is.Most már rutinosan lepróbáltam mielőtt elvittem a klímáshoz.:rolleyes:.Ha vkinek netán segítség kell klíma ügybe v6-on vagy máshoz szívesen segítek.

Tömszelencét nem cseréltettél benne? Kb. 3000Ft, de az a lelke szegényemnek. Én is bontottat vettem tavaly, de az első a ház illesztésnél eresztett, a második jó volt, de a klímás javaslatára azért új tömszelence került bele. Azóta is jó. ( kopp-kopp )

Link to comment
Megosztás:

Létezik. Ha ebben a dög melegben valahol nem úgy működik a rendszerben valami ahogy kell, már csökken is a hatásfok. MI a baja a ventidnek? Ha nincs leégve simán javítható.

A ventinek gyanítom a csapágyazása van beállva. Kiment az akksi melletti egyik dobozban a biztije. Ott, nagyon röviden pillanatkora, gyakorlatilag pöcögtetve egy kábellel áthidalva próbáltuk forgásra bírni, de csak egy-két mm-t mozdult. Kézzel alig forgatható, ahhoz képest legalábbis, mennyire könnyen kellene neki forognia.

A hűtődet sikerült megcsináltatni?

Link to comment
Megosztás:

Én sem akartam elhinni, hogy így is lehet cserélni - TIS-ben olvastam - de ha nem akarod az egész műszerfalat kivenni, hogy kivehesd a fűtőegységet akkor csak így lehet cserélni. Egyébkánt takarólapot a kivágás helyére készen is gyárt az Opel.

Ha kell, készítettem néhány fényképet is.

A képeket nézegetve látom a klíma elpárologtató abban a dobozban van, amit oldalt ki kell vágni. Nekem klímám nincs, akkor elvileg az a doboz nálam üres? A fűtőradiátort viszont nem látom, az hol van? A kondenzvíz kifolyó az hol van? Ahogy ráfújja a fűtőventi a hideg klíma párologtatóra a levegőt, ott csapódik ki a pára a levegőből, valahol ott a doboz alján kell összegyűlnie, nem?

Egy kicsit most újra rá vagyok kattanva erre a klíma dologra, mert szinte elviselhetetlen a meleg ebben az autóban klíma nélkül, ha hiszed, ha nem a régi 120-as faros skodában messze nem volt ilyen meleg. Fogalmam sincs, hogy ennek mi az oka, de tény :rolleyes:

A klímahűtőnek úgy tűnik megvan a helye, ma néztem. A vízhűtő és rajta elöl jobb oldalt lévő venti között egy kb 5 cm vastag hely van, a hűtő teljes szélességében. Véleményem szerint ez éppen a klímahűtő helye. Nagyjából így néz ki az elrendezés felülnézetből:

Klima_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A klímakompresszor hajtását viszonylag könnyen meg lehetne oldani, a vízpumpára kell egy 3-as ékszíjtárcsa, ez hajtaná egy harmadik szíjjal, ahogy gyárilag van.

Link to comment
Megosztás:

Tömszelencét nem cseréltettél benne? Kb. 3000Ft, de az a lelke szegényemnek. Én is bontottat vettem tavaly, de az első a ház illesztésnél eresztett, a második jó volt, de a klímás javaslatára azért új tömszelence került bele. Azóta is jó. ( kopp-kopp )

8000ret mondtak tömszelencére+2000 munkadíj.A bontott kompresszor full száraz volt.Bízok benne,h.beválik.

Link to comment
Megosztás:

Grat a sikeres szereléshez.

Az létezik, hogy azért engedi el a gázt a rendszer, mert túl nagy volt benne a nyomás? Feltételezem én ezt azért, mert a gáz fel lett töltve, csak utána kiderült, hogy a klímahűtő venti nem megy. Így a klíma hűtőjét gyakorlatilag csak a menetszél hűtötte, és töltés után egy hónappal már számottevően gyengült a hűtőhatás, holott a töltéskor lepróbálták a nyomástartást, és fél napon keresztül semmit nem változott.

Nincs valakinek egy fölös klímahűtő ventije?

Nekem van 1.:rolleyes: 2.5 v6-on volt.A motor és lapát része hibátlan.A keret van megsérülve,de az se vészes.Ha jó rá akkor megbeszélhetjük.Amúgy komáromba lenne a cucc.

Link to comment
Megosztás:

A ventinek gyanítom a csapágyazása van beállva. Kiment az akksi melletti egyik dobozban a biztije. Ott, nagyon röviden pillanatkora, gyakorlatilag pöcögtetve egy kábellel áthidalva próbáltuk forgásra bírni, de csak egy-két mm-t mozdult. Kézzel alig forgatható, ahhoz képest legalábbis, mennyire könnyen kellene neki forognia.

A hűtődet sikerült megcsináltatni?

Nekem egy mágnes volt leesve a ház faláról + gyanítom víz ment bele, mert a forgórész és a mágnesek között vastagon állt a rozsda. A mágnest visszaragasztottam, házat kipucoltam, azóta működik. A hűtőm most jó, mert a hőgombáknál eresztett és most amikor cseréltem őket, plusszba kentem alájuk hőálló szilót+ kicsit kivágtam a tágulási tartály kupakjában lévő tágulási szelep rugólyából, kicsit csökkentve a nyomást. ( egy öreg szaki tanácsára) Most nem ereszt és a hőfokmutatóm sem ingadozik olyan mértékben, mint eddig, mondhatnám jobb lett a hűtésem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van 1.:rolleyes: 2.5 v6-on volt.A motor és lapát része hibátlan.A keret van megsérülve,de az se vészes.Ha jó rá akkor megbeszélhetjük.Amúgy komáromba lenne a cucc.

Nofene! Komáromig még el is megyek érte, ha más nem hát megnézni, hátha jó. Úgyis rég jártam már arra.

Mennyiért vesztegetnéd?

Esetleg fényképet tudsz felrakni?

Köszönöm! <_<

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit most újra rá vagyok kattanva erre a klíma dologra, mert szinte elviselhetetlen a meleg ebben az autóban klíma nélkül, ha hiszed, ha nem a régi 120-as faros skodában messze nem volt ilyen meleg. Fogalmam sincs, hogy ennek mi az oka, de tény :rolleyes:

A faros Skoda üvegei jóval meredekebben áltak.... ergo nem hasonlított annyira egy üvegházra mint egy mai autó

Link to comment
Megosztás:

Nem hűt a klímám :rolleyes: Mai friss dolog... eddig hűtött bár szerintem nem annyira mint vettem de úgy voltam vele, hogy én tévedek tutira. Bekapcsolom, megnéztem, amint benyomom a gombot mind a két venti indul. Nem tűnik sem koszosnak sem rossznak a hűtő. Sziszeg amíg be van nyomva a gombja és nem hűt.... Egy kicsit sem. Idén lett feltöltetve ott mindent jónak talált a számítógép bár 0 gramm volt benne mondjuk ezt nem is értettem igazán.

Mi lehet a hiba oka? Még pár napja érezhetően hűtött mert ki kellett kapcsolnom mert fáztam. Ja meg új jelenség: valami kotyog-kopog a motortérben de klíma nélkül hallottam először és alapjáraton is hallani <_<

Ötlet bármire?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.