Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Háááááááááááát a jó testet mindenki fantáziájára bízom!

Komfort index az meg egy olyan kütyü amit a relé és kapcsoló közé kötve úgy működik hogy nem kell teljesen bekapcsolni az indexet elég csak egy picit le vagy fel nyomni és hármat villan ugyanígy ha az elakadás jelzőt kapcsolod akkor meg köszön!!!

szerintem nagyon hasznos szaporodnak a körforgalmak Magyarországon és sáv váltáskor is hasznos!

Link to comment
Megosztás:

Háááááááááááát a jó testet mindenki fantáziájára bízom!

Komfort index az meg egy olyan kütyü amit a relé és kapcsoló közé kötve úgy működik hogy nem kell teljesen bekapcsolni az indexet elég csak egy picit le vagy fel nyomni és hármat villan ugyanígy ha az elakadás jelzőt kapcsolod akkor meg köszön!!!

szerintem nagyon hasznos szaporodnak a körforgalmak Magyarországon és sáv váltáskor is hasznos!

Jaahoogyaz. Nem egy nagy was ist das megcsinálni. Én is tervezem a beépítését.
Link to comment
Megosztás:

Ha átnéznétek más topikokba is, akkor tudnátok hogy itt a fórumon DarthVödör kollega is fejleszt ilyet (az Astra G fórumokban lehet őt megtalálni)

Tamás mester sok mást is "fejleszt". :icon1:

A gyermekeink osztálytársak. Bár ennél jóval régebben ismerem.

De biztos, hogy komoly tudással bír.

Javaslom nézzétek át a weboldalát is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy v2000 16v-m,91-es. Elromlott a km órám,ami 240km/h és 8000/min volt. Rendeltem egyet,de sajnos nem a megbeszéltet kaptam,hanem egy 240-7000/min-t . ű

Szerintetek jó lesz ez is,vagy semmi különbség,csak mindig akadásig pörgetem majd:))

Egyébként a xi.ker-ben vagyok. Vannak itt -gondolom igen- hasonló kocsival? Esetleg találkozók szoktak lenni?

Köszi ,Jimmy!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Van egy v2000 16v-m,91-es. Elromlott a km órám,ami 240km/h és 8000/min volt. Rendeltem egyet,de sajnos nem a megbeszéltet kaptam,hanem egy 240-7000/min-t . ű Szerintetek jó lesz ez is,vagy semmi különbség,csak mindig akadásig pörgetem majd:)) Egyébként a xi.ker-ben vagyok. Vannak itt -gondolom igen- hasonló kocsival? Esetleg találkozók szoktak lenni? Köszi ,Jimmy!

Helló!

Amikor én fordulatszámmérősítettem az enyémet,próbaképp jelgenerátorról meghajtva simán mért 8000ig, csakugye nincsmár jelölve a számlapon. A 8000rpm-esnek a más skála miatt más az időalapja, egyébként csereszabatos.

Csináltam egy táblázatot is a mérésről: https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxzaW1zb250YWNob3xneDo2MmQzMWVjNGQ2OTllYTdj&pli=1

Link to comment
Megosztás:

A 240km/h 7000 1/min jellemzőjű óracsoport C20NE Calibrához való (a Vectrának csak 220-ig van skálázva a sebességmérője), ilyenformán nem csak a fordulatszámmérő, hanem a sebességmérő sem lesz pontos (van egy W= kezdetű szám a sebességmérő számlapjának alsó részén, ez az útjeladó kódja, ennek ugyanolyannak kell lennie mint eddig ahhoz hogy pontos legyen az óra). Sőt, mivel a Vectra 2000-ben tudtommal van BC, a helytelen útjeladó kód miatt a pillanatnyi és átlagfogyasztásértékek, valamint ebből következően a még megtehető távolság se lesz pontos.

Neked ilyen műszer kell:

220km/h, 8000 1/min, 60l-es tank.

A 240-ig számozott sebességmérő Calibrához való, a 7000-ig skálázott fordulatszámmérő a C20NE-é és a V6-é (C20XE és C20LET: 8000 1/min), valamint a Calibrának és a Vectrának 60literig mér az üzemanyagszintjelzője (az 50-es az Astráé). Van még 260-ig mérő sebességmérő is, ez a V6-hoz, valamint '95-től a turbóhoz tartozik, '93 és '95 között a turbónak 280-ig mért a kilométerórája.

Link to comment
Megosztás:

A 240km/h 7000 1/min jellemzőjű óracsoport C20NE Calibrához való (a Vectrának csak 220-ig van skálázva a sebességmérője), ilyenformán nem csak a fordulatszámmérő, hanem a sebességmérő sem lesz pontos (van egy W= kezdetű szám a sebességmérő számlapjának alsó részén, ez az útjeladó kódja, ennek ugyanolyannak kell lennie mint eddig ahhoz hogy pontos legyen az óra). Sőt, mivel a Vectra 2000-ben tudtommal van BC, a helytelen útjeladó kód miatt a pillanatnyi és átlagfogyasztásértékek, valamint ebből következően a még megtehető távolság se lesz pontos.

Neked ilyen műszer kell:

220km/h, 8000 1/min, 60l-es tank.

A 240-ig számozott sebességmérő Calibrához való, a 7000-ig skálázott fordulatszámmérő a C20NE-é és a V6-é (C20XE és C20LET: 8000 1/min), valamint a Calibrának és a Vectrának 60literig mér az üzemanyagszintjelzője (az 50-es az Astráé). Van még 260-ig mérő sebességmérő is, ez a V6-hoz, valamint '95-től a turbóhoz tartozik, '93 és '95 között a turbónak 280-ig mért a kilométerórája.

Szia!

Nekem eddig is 240/8000 volt. ez a gyári is a c20xe vectrában. A x20xev -nél volt 240/7000.

Kicseréltem tegnap. A km óra gps-szel mérve pontos volt. Viszont az átlagsebességet lenullázva,menet közben 40k/h helyett 72-t mutatott. Ami eddig jó volt. Akkor most mi lehet? A km óra pontos,csak nem kompatibilis a BC-vel?

Az átlagfogyasztásmérő is kevesebbet ír,mint eddig .Most 7.5 városban,eddig 10 körül volt. Mondjuk eddig is kb 1L-rel kevesebb volt a valóság,mint a BC szerint. Végülis mindegy,mert nekem csak a km óra a fontos,az legyen pontos.

Viszont a 7000 mérőt simán kiforgatom az ütközőig. A régit is kiakasztottam (8000) :))

Azt sem tudom miért nem szabályoz az elektronikám. 4000-től elindul és tolja 8000-ig,..tovább nem volt szívem hajtani.

Ja,a W -vel kezdődő szám a sarokban megegyezik.

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a baja a régi műszeregységednek?

Valószínűleg más impulzusszámú útszakasz jeladó van az órában. Mondjuk én eddig csak 8imp-sel találkoztam, de nem is szedtem szét mindet, hogy megszámoljam a tárcsán a csíkokat.

Ha a régi órádban nem a fordulatszámmérő ment tönkre, akkor cseréld ki a kettőt, panellel, mindennel, így marad majd a 8000-es skála.

Ha a W szám stimmel a régivel, akkor tényleg csak a jeladóban lehet a gond.

V2000, vagy Calibra 16V óra kellett volna neked, azzal nem lett volna gond.

Amúgy V2000-ben gyárilag csak a 240kmh/8000-es óra volt, a 220-as csak kisebb motorokkal szerelt Vectrákban volt.

De van még pár csavar ezekkel a műszerekkel, pl. a 260-as óra létezett C20XE Astrában is, amiben nem spirál hajtotta az órát, hanem ABS-jelről ment. Csináltam már olyant is, hogy csak a panelt cseréltem ki, amikor beépítettem egy V6-ot Astrába és teljesen jó lett az is.

Link to comment
Megosztás:

Én fordítottat fogok csinálni, mert olyan diagnosztikai műszerem van, amihez csak a 10-pines csati van, de sok újabb, 16-pines diagnosztika csatlakozós autóhoz is működne, csak épp nem passzol a csati átalakító nélkül. :D

Amúgy szerintem működik az is, amit Te akarsz, haverom pl. úgy szurkálja be a megfelelő pineket a 10-es csatlakozóba és úgy olvassa ki Bosch KTS-el a hibakódokat.

Link to comment
Megosztás:

Köszi !

A jó test mindenkinek kell ! :)

Találkozott már valaki index komfort elektronikával?

Szia RAZERX ! :icon1:

Válaszoltam neked P.Ü.-be.

Így néz ki,

Komfort_Index_Elektronika_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

sok ASTRA G -be van már és akad VECTRA B-be is belőle.

A VECTRA A -nak kicsit más, olyasmi, mint az enyém is az IGNIS -ben.(még a régebbi)

Meg lehet oldani természetesen!

A képen az ASTRA G -nek az elektronikája van, ilyen kell neked is a VECTRA A -ba, csak kettővel több kábel megy még az elektronikára.

Az SMD alkatrészek a panel másik oldalán lapulnak.

Üdv.: KaCsa

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Valaki vett már obd2 16 pines átalakítót 10 pinesre?

A vectrákból a 10 pines átalakítóval obd2 keresztül ki lehet olvasni valamit?

Nekem van ilyenem, de fogalmam sincs hogy működik-e mert sose próbáltam, most meg már nincs olyan autóm amihez lehetne használni...

Link to comment
Megosztás:

Szia RAZERX ! :icon1:

Válaszoltam neked P.Ü.-be.

Így néz ki,

sok ASTRA G -be van már és akad VECTRA B-be is belőle.

A VECTRA A -nak kicsit más, olyasmi, mint az enyém is az IGNIS -ben.(még a régebbi)

Meg lehet oldani természetesen!

A képen az ASTRA G -nek az elektronikája van, ilyen kell neked is a VECTRA A -ba, csak kettővel több kábel megy még az elektronikára.

Az SMD alkatrészek a panel másik oldalán lapulnak.

Üdv.: KaCsa

Ez jól megépitet cuccnak néz ki!

Módosítva : hening
Képpel idézés.
Link to comment
Megosztás:

ma megjött a komfort index modulom tényleg jó és hasznos csak kár hogy 1 órahosszáig volt jó!!!!

a vaterán vettem !!!

remélem visza veszi a modult aztán megyek könyörögni kacsa kolegához!

nem válaszolt kacsa így elhamarkodottan megrendeltem aztán meg már csinált volna nekem de nem kellet!!!

nagyon boszus vagyok!!!

Link to comment
Megosztás:

Nektek gyújtáson az ac folyamatosan megy? Vagy csak feltölt és elzár a szelep?(külső)

Már amikor jár a motor? Vagy csak ha rajta van a gyújtás?

Utóbbinál ha nincs motorfordulat, akkor mindegyik lekapcsol. Biztonsági dolog. Ma már minden autónál így van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.