Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ugye korábban nyöszörögtem, hogy nem szól a riasztóm, csak némán villog szegény verda magában.A tavasszal egy villanyász megnézte, és megállapította, hgy nem kap jelet a sziréna.Ma elmentem egy más álltal ajánlott villanyászhoz, aki nemes 1Xűséggel megoldotta gondom.Megforrasztotta az eltört, v. inkább elvágott vezetéket.Most végre hallom a hangját.Jah', amúgy szörnyű! :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.(Kadett E Cabrio 2000 ccm)

Történt tegnap,hogy amikor hazaértem és álltam a kapu előtt a kocsival,hirtelen leállt a motor.

Próbáltam indítózni,de nem indult be a gépsárkány azóta sem.

Pörgeti az önindító,gyújtás van,de csak pörget,pörget és pörget...

Kb.egy éve történt szinte ugyanez,de akkor menet közben állt meg és úgy kellett hazavontatni a halál f**száról.

Akkor azt állapította meg a szerelő hogy a computerrel volt valami hiba,amit megfoltozott harmincvalahányezerért.

A gyertyák már elég rég lettek kicserélve és az akksi sem százas,de sztem nem azzal lesz gond. (mindenesetre kicserélem őket)

Történt már veletek ilyen?

Valami infóval el tudnátok látni,hogy milyen hibalehetőségek lehetnek?

Előre is köszönöm:

-Bence-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.(Kadett E Cabrio 2000 ccm)

Történt tegnap,hogy amikor hazaértem és álltam a kapu előtt a kocsival,hirtelen leállt a motor.

Próbáltam indítózni,de nem indult be a gépsárkány azóta sem.

Pörgeti az önindító,gyújtás van,de csak pörget,pörget és pörget...

Kb.egy éve történt szinte ugyanez,de akkor menet közben állt meg és úgy kellett hazavontatni a halál f**száról.

Akkor azt állapította meg a szerelő hogy a computerrel volt valami hiba,amit megfoltozott harmincvalahányezerért.

A gyertyák már elég rég lettek kicserélve és az akksi sem százas,de sztem nem azzal lesz gond. (mindenesetre kicserélem őket)

Történt már veletek ilyen?

Valami infóval el tudnátok látni,hogy milyen hibalehetőségek lehetnek?

Előre is köszönöm:

-Bence-

Először is próbáld levenni az akksi sarut, hogy törlődjön a computer nemóriája, majd vissza.

Ezt csak így láttatlanban mondom.

Link to comment
Megosztás:

Valóban így van, csak akkor műxik a keringetés ha az ablakra nem fújsz levegőt:)

Ez mókás.. nálam meg akkor is működik :roll: a fene érti a logikájukat.. (mondjuk van benne, mert ha úgy fujatok, egy idő után párásodik) de akkor az enyémből mééé hagyták ki ezt a funktiont? :lol: mindegy.

Nálam amúgy vákumos...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én nem szeretem ha kikapcsol mikor az ablakot fújom, például ha gyorsan el akarom zárni a kinti levegőt, (busz mellett állok a piros lámpánál és okádja rám a füstöt) nem tudod egyetlen gombnyomással megoldani.:lol: Lustaság mindenekfelett:P

Mivel nem világított szétkaptam a keringető gombját, és láttam hogy van benne egy kis panel amibe 2 izzó van forrasztva, és könnyen kiszedhető.

A kérdésem az, hogy ilyen kis izzópanelt lehet kapni külön is? Mert van pár gombom amin ki kellene a világítást cserélni.

Ja mégegy, nem tudjátok hogy a középkonzolon a fűtés kezelő kapcsolóknál hány izzó van? Mert jelenleg nem világít egy sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.