Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Az a szomorú hogy magyar rendszám van rajta , ha jól látom. ;)

És az egészben az a legszomorúbb,hogy az a piros Dacia sajnos egy városkában lakik velem és mindennap látom. ;) Szerintem a sufni és szigszalagtuning legmarkánsabb példája.Akit érdekel a TV2 aktív c. műsorában láthatja menet közben is.(mert vannak még rajta furmányos dolgok amik a képen nem is látszanak rendesen(hátsó szárny,diffúzor stb.). :)

Link to comment
Megosztás:

Ez egy jó projektnek indulhatott, de giccsparádé lett belőle.Az a szárny, az OFF micus első lökös, meg ez az idétlen dekor rajta.A tükör is már erősen súrolja a határeset fogalmát.Szal ez csúúúnya. :)

Link to comment
Megosztás:

amikor ott áltam kint, és fotoztam, azon gondolkodtam, hogy de csúnya, de így utolag sztem is csak a szárny, meg a felnik hiánya rontja az össz képet.

Hi. Gondolom, van vmi felnije nyárra - sztem ezek téli kerekek -, de ezen az űűűűberkerék sem segít. Én a magam részéről - finoman szólva - ki nem áll6om a Lexus lámpát. 1xűen viszolygok a krómozott műanyagtól. Ez 1 ízléstelen giccsparádé (szvsz!). Amúgy a parkolási szokásai sokmindent elárulnak az ízlésvilágáról... De neki biztos tetszik, oszt, végül is ez a fontos, nem? :) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.