Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ez kicsit nem ide illik. Ez egy elég jó autó lehet.

Én speciel örülnék, ha az autómba belepiszkálna a lotus. :wacko:

Gondoltam, hogy kicsit off, de nem találtam megfelelő topikot, itt meg már láttam átalakított ladás képet, gondoltam jó lesz :lol:

A Lotust én is szívesen "rászabadítanám" a Corsámra :lol: Lotus Corsa 2.4V6 milyen szépen hangzik... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal.

Örül a lelkem, hogy vannak emberek akik nem kezdik hülyéből szétb*szni az autójukat mindenféle, a multikban beszerezhető optikai tuning elemekkel.

Ez egy tökéletes tuningvas lett. NEKEM IS KELL ILYEN!!!

Na, azért ehhez a Ladához nem kevés ZSÉ, és megszállottság kellett! Ehhez hasonlót kishazánkben nem sokan engedhetnének meg maguknak.

A teljes Tesco-s tuning megoldható 30rugóból, és akkor már extraüberfacakirályzsír a gépsárkány :wacko:

Az tény, hogy tényleg jó lett a zsiga-biga :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na, azért ehhez a Ladához nem kevés ZSÉ, és megszállottság kellett!

Ha jól emlékszem a videóra, akkor 1000 munkaóra és 100.000 font (bazz, 38M Ft... ki költ ennyit egy Ladára? :unsure: Vagy csak drágán dolgoznak a Lotusnál? :wacko:) volt a vége. Mondjuk ezért kapott egy 180LE-s Zsigulit a kedves megrendelő...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó lett ez a Lada! Nagyjából így kell autót építeni!

Mondjuk ennek az árnak a töredékéért meg lehetett volna csinálni, max nem a Lotusnál.

Itthon egy ilyen szerintem megállna 1.5-2 millából. De az akkor elég komoly lenne már.

Jaja. Igazából a motor a kulcs, egy rendes Let-tel simán lenne egy 250 lóerős, 1000 kilós, üzembiztos hátsókerekes autó, kb. 1.5 millából.

Akkor meg ez a Lotus mehetne kapálni...

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Igazából a motor a kulcs, egy rendes Let-tel simán lenne egy 250 lóerős, 1000 kilós, üzembiztos hátsókerekes autó, kb. 1.5 millából.

Akkor meg ez a Lotus mehetne kapálni...

Én szívesen vállalom a kapálást ezel a Lotus -al. :unsure:

Amikor megláttam azta légterelőt ez egyik mérnök kezében, kezdtem megijedni.

Link to comment
Megosztás:

Hú, tényleg, majd elfelejtettem, van itt egy Audi S4 2.2 Turbo quattro, amit egy fiatal gyerek vett meg, valami 350e-ért.

Mondjuk a srácnak még csak jogsija sincs, de mindegy.

Na, addig még rendben is lenne a dolog, de tegnap megláttam megint a kocsit... :lol:

Ráfúrtak valami fából tákolt vasalódeszkát, mindenféle hülye led, meg piros lámpa lóg rajta, sprayvel ráfújkáltak különbözö feliratokat és mintákt.... és még sorolhatnám! :unsure:

Nek értem, hogy lehet egy ilyen autót így elcsúfítani! :lol: Majd megpróbálok valami fényképet csinálni róla. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hú, tényleg, majd elfelejtettem, van itt egy Audi S4 2.2 Turbo quattro, amit egy fiatal gyerek vett meg, valami 350e-ért.

Mondjuk a srácnak még csak jogsija sincs, de mindegy.

Na, addig még rendben is lenne a dolog, de tegnap megláttam megint a kocsit... :)

Ráfúrtak valami fából tákolt vasalódeszkát, mindenféle hülye led, meg piros lámpa lóg rajta, sprayvel ráfújkáltak különbözö feliratokat és mintákt.... és még sorolhatnám! :unsure:

Nek értem, hogy lehet egy ilyen autót így elcsúfítani! :lol: Majd megpróbálok valami fényképet csinálni róla. :lol:

húúúúú bázz tegnap láttam a benyakúton hát valami undormány :wacko: colos deszka a hátsószárny, elöl-hátul különböző felnik még színre is. De amúgy nagyon le van amortizálódva a vas. Csörög csattog kattog és nem is megy. Múltkor nagyzolt előttem, pörgette a motort és büszkén ült benne, aztán megindult, vagyis elgurult mert kettőt sem megy már a vasa. Ja és egy kis köcsög a gyerek. Igazi tenyérbemászó képe van. Erről ennyit. Képet azért dobok fel holnap róla ha te nem találsz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.