Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én tegnapelött nem semmi Calibrát láttam, csak elfelejtettem lefényképezni!

Barbirózsaszín-sötétrózsaszín "flip-flop" fényezéssel! Ja és két nagydarab srác ült benne (a sofőrnek kilógott a fél búrája a kinyitott naptetőn)!

Külön élmény volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Én tegnapelött nem semmi Calibrát láttam, csak elfelejtettem lefényképezni!

Barbirózsaszín-sötétrózsaszín "flip-flop" fényezéssel! Ja és két nagydarab srác ült benne (a sofőrnek kilógott a fél búrája a kinyitott naptetőn)!

Külön élmény volt! :D

És??? Az autó a gazdája személyaségét tükrözi. Talán egy kigyúrt kopasz nem lehet érző szívű, romantikus? :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A francba ezzel elkéstem... Kár hogy több neves autótuningcég nincs... sztem az egész kocsi fehér lenne... Téééényleg... Nem kéne neki átiratni a színt a forgalmiban? :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez az aluhatású gumiszőnyeg a látaszni akarás non plus ultrája. :rolleyes:

Az egész verda erről szól!A polgárpukkasztásról.A szőnyeg szándékosan lett berakva,tudtam hogy az mindenhol kicsapja a biztositékot.Viszont mentségére legyen mondva hogy ronda,de ez legalább nem mozog a lábam alatt.Eredetileg tervben volt még világitó dobókocka is,de azt nem kaptam sehol.Na az lett volna az igazi. :lol:De lehet hogy jobb is igy. A Carstylingon sikerült is egy kisebb vihart kavarnom a géppel.Volt ott köpködés meg dicshimnusz is.Még a többi autónál 40-50 comment,nálam 572. Eddig.Én meg percenként estem le a székről a röhögéstől.Ne értsetek félre én imádom a gépet,nekem igy tetszik ahogy van.Sok a matrica,meg nagy a szárny?Tudom.De én nem fogok beállni a csordába,hogy "cult"meg a "kevesebb néha több"stb.stb..Nekem ez a japán stilus jön be.Tudom tuningolhattam volna japán gépet is,de nekem a G Astra tetszett.Nézzetek meg egy pár japán tuningoldalt,kiváltképp a streetracereket.Ott olyan matricázást láthattok a gépeken,hogy az enyém gyakorlatilag csupasz lenne mellettük.Vagy talán jobban néz ki a brico storenál vásárolt fél centis krómcsik amivel az egész autót körbehúzgálják kivül-belül,csak azért mert nem akar költeni a tuning cuccra?Sőt még le is szólja azokat akik tunercégek álltal készitett terméket vesznek?Én soha nem "fikázok" senkit mert neki a "cult"a"rat"vagy a "spannyol" stilus tetszik.Nem lehet olyan tuninggépet épiteni ami mindekinek tetszik,sőt nem is kell!A gazdájának megfeleljen,neki tetszen legyen az akármilyen stilus.Én is tudok minden autóba hibát találni ha akarok,de inkább azt dicsérem meg ami tetszik benne.Elnézést ha bárkit is megbántottam volna ezzel a pár sorral,nem akartam senkire utalni vagy személyeskedni vele.

Link to comment
Megosztás:

Ha neked tetszik a te szívügyed, de ha tényleg egy japán streetracer tuningcsodát akarsz építeni akkor sztem jobban jártál volna egy H Civic-el... Az itt a baj hogy a stílusok különböznek... Ladából sem lesz soha Nascar versenyautó, mégha a festése ugyan olyan is... :rolleyes:

Mi sem megbántani vagy fikázni szerettünk volna téged, de ebben a topicban az olyan autók képeit gyűjtjük amik attól cicásak hogy sok rajtuk a "felesleges dolog". ;)

Link to comment
Megosztás:

Vagy talán jobban néz ki a brico storenál vásárolt fél centis krómcsik amivel az egész autót körbehúzgálják kivül-belül,csak azért mert nem akar költeni a tuning cuccra?Sőt még le is szólja azokat akik tunercégek álltal készitett terméket vesznek?

Ez itt biztos én volnék.

Egyébként beltér krómkarikázására nem válik be az öntapis krómcsík, sem a váltó köré nem jó, mert a ragasztó meleg hatására ( kint hagyod a tűző napon) elenged a krómozott műanyag berepedezik mindenhol. Nem vált be, kidob.

Szólj ha tudsz eladó titán karikát, én nem tudtam ezért lett benne ez a gagyi.

Ja! Norautónál vettem a csíkot.

Link to comment
Megosztás:

Miaz J0hnny, lecseréled az Astrát? :rolleyes: ;)

Elég sokféle opelt szedtem már szét,de rájöttem,hogy az F Astra volt az utolsó jól összerakott opel,amely akár otthoni körülmények között is javítható...sajnos

Én nem bántok senkit,de ez a matricázzunk,meg szárny,meg stb háááát,szerintem inkább röhejes,én legalábbis jókat derülök ezeken a gépeken,amikor meglátom őket.

Inkább arra "gyúrok",hogy teljes gyári állapotba hozzam,lassan már ez is ritkaság.

Link to comment
Megosztás:

Én nem bántok senkit,de ez a matricázzunk,meg szárny,meg stb háááát,szerintem inkább röhejes,én legalábbis jókat derülök ezeken a gépeken,amikor meglátom őket.

Dettó.

Csak egy kérdésem lenne a kedves építőhöz/dekoroshoz: a cégeknek (amik fel vannak matricázva) termékeit te beépítetted az autódba, vagy az mind a Mikulásnak címzett kívánságlista Dec 6.-ra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.