Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Amikor az első ablakban ott van az egész plüss-állatkereskedés azért én is ölni tudnék.

Meg a sok tükrön fityegő, lógó sz@rért (Redi dobókockái kivételek) :lol: :) <_<

Egszer közvetlenül baleset után értem egy kerszteződébe, a tűzoltók már vágták ki az emberkét a kocsiból, na ott volt tele az utastés csurom véres plüsmacikkal. Nagyon sokkoló látvény volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit el van szállva a srác a sok díjtól, amiket kapott a kocsi, vagy nem? <_<

Most 2,5milla az irányára, eddig licittel árulta, de úgy látszik nem ígértek érte annyit, amennyire ő gondolt. Minőségi munkának tűnik, de szerintem inkább giccses, mint szép.

Nem emlékszem, hogy Anti-nak mennyiért sikerült elsóznia a kék-feketét, de az sokkal szebb volt. És az legalább ment is. Már, ha épp jó volt :) :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit el van szállva a srác a sok díjtól, amiket kapott a kocsi, vagy nem? <_<

Most 2,5milla az irányára, eddig licittel árulta, de úgy látszik nem ígértek érte annyit, amennyire ő gondolt. Minőségi munkának tűnik, de szerintem inkább giccses, mint szép.

Nem emlékszem, hogy Anti-nak mennyiért sikerült elsóznia a kék-feketét, de az sokkal szebb volt. És az legalább ment is. Már, ha épp jó volt :) :)

Nekem az A-oszlopban az órák tetszenek, csak nem tudom, mit mutatnak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az A-oszlopban az órák tetszenek, csak nem tudom, mit mutatnak.

"Kiegészítők: bobd computer, a bal "A" oszlopban hőmérséklet,olajnyomás és fordulatszámmérő" - hogy minek neki 2 fordulatszámmérő?! :)

Szerintem a KIT-es magassági kormány a legmenőbb! :)

Meg a mohás műszerfal <_<

Link to comment
Megosztás:

"Kiegészítők: bobd computer, a bal "A" oszlopban hőmérséklet,olajnyomás és fordulatszámmérő" - hogy minek neki 2 fordulatszámmérő?! :)

Szerintem a KIT-es magassági kormány a legmenőbb! :lol:

Meg a mohás műszerfal :)

vicc az egész...kérdeztem a tulajt, h mennyiért adná el a 2 gyári első kagylós ülést...70e :lol: aztá találkoztam vele megint, ekkor már f2f kérdeztem tőle h megvan e és mennyi...aszonta eladta 60ért :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Kicsit el van szállva a srác a sok díjtól, amiket kapott a kocsi, vagy nem? <_<

Most 2,5milla az irányára, eddig licittel árulta, de úgy látszik nem ígértek érte annyit, amennyire ő gondolt. Minőségi munkának tűnik, de szerintem inkább giccses, mint szép.

Nem emlékszem, hogy Anti-nak mennyiért sikerült elsóznia a kék-feketét, de az sokkal szebb volt. És az legalább ment is. Már, ha épp jó volt :) :)

950-ért offos motorral... ami azóta is vagy 3X már biztos szétesett...(ezekről tudok fixen)...

Link to comment
Megosztás:

Kicsit el van szállva a srác a sok díjtól, amiket kapott a kocsi, vagy nem? <_<

Most 2,5milla az irányára, eddig licittel árulta, de úgy látszik nem ígértek érte annyit, amennyire ő gondolt. Minőségi munkának tűnik, de szerintem inkább giccses, mint szép.

Nem emlékszem, hogy Anti-nak mennyiért sikerült elsóznia a kék-feketét, de az sokkal szebb volt. És az legalább ment is. Már, ha épp jó volt :lol: :lol:

Ez nálam az a kategória ami 1 Huf-ot sem ér, max egy műanyag nagymellűt lehet vele előbb haza vinni és azt sem a kocsi tempója miatt. Arra azért kiváncsi lennék, hogy ha egyszer belenézne az ember komolyabban mennyi lenne benne a kokányolás, mert pl egy küszöb levétel megmutatja a gazda "hozzáértését" a kocsihoz! :)

Ha lehetne licitálnék rá, 20000 Hufért elvinném csak a kerekek miatt! lehet morcos lenne a tulaj :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit el van szállva a srác a sok díjtól, amiket kapott a kocsi, vagy nem? <_<

Most 2,5milla az irányára, eddig licittel árulta, de úgy látszik nem ígértek érte annyit, amennyire ő gondolt. Minőségi munkának tűnik, de szerintem inkább giccses, mint szép.

Nem emlékszem, hogy Anti-nak mennyiért sikerült elsóznia a kék-feketét, de az sokkal szebb volt. És az legalább ment is. Már, ha épp jó volt :) :)

Na igen...teljesen függetlenül az autó kinézetétől(bár szerintem is giccses...) de azért hogy lehet ilyen szöveget odaírni a cs.hu-ra az adatokhoz?

""AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA DE........Eddig az volt a bajotok,hogy mi az hogy licites? Azt levettem, most már ÍRÁNYÁRAT ÍRTAM ez se jó, akinek nem tettszik az bek....ja vagy elmehet a pi.....ba !!""

Link to comment
Megosztás:

tegnap olvastam a cabriós egyik hszét...h 6.8millában van eddig az autó...ugyh még Anti vezet :)

mindig szörnyűlködve néztem azt a kocsit. elhiszem h sokban van meg amit csináltak rajta az szépen van megcsinálva -nem lógnak a tyúkbelek- de ahogy kinéz <_<

bár én nem vagyok igazi vértuner :)

Link to comment
Megosztás:

mindig szörnyűlködve néztem azt a kocsit. elhiszem h sokban van meg amit csináltak rajta az szépen van megcsinálva -nem lógnak a tyúkbelek- de ahogy kinéz <_<

bár én nem vagyok igazi vértuner :)

a tulaj se százas....ha valaki azt mondja neki h nem tetszik, egyből az a válasz h any.dé nézed akko k.cs.g??? de azért midig jókat röhögök a 6kipuffon :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.