Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

7450Ft az 5L kanna ára. :lol:

Csak ennyibe kerül 5liter metabond? Én azthittem hogy drágább. Holnap akkor szerintem amikor elviszem a verdát szerelőhöz megkérdezem hogy az olajfolyás megszüntetésére le kell-e engedni az olajat belőle. Ha igen akkor veszek hozzá metabond olajat. Ha jól láttam Nyergesen van egy bolt ahol árulnak... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak ennyibe kerül 5liter metabond? Én azthittem hogy drágább. Holnap akkor szerintem amikor elviszem a verdát szerelőhöz megkérdezem hogy az olajfolyás megszüntetésére le kell-e engedni az olajat belőle. Ha igen akkor veszek hozzá metabond olajat. Ha jól láttam Nyergesen van egy bolt ahol árulnak... :huh:

Te nem az adalékra gondolsz véletlen?

Én most kipróbálom sógorom unszolására az olajat is,meg az Old Special adalékot is!

Link to comment
Megosztás:

Csak ennyibe kerül 5liter metabond? Én azthittem hogy drágább. Holnap akkor szerintem amikor elviszem a verdát szerelőhöz megkérdezem hogy az olajfolyás megszüntetésére le kell-e engedni az olajat belőle. Ha igen akkor veszek hozzá metabond olajat. Ha jól láttam Nyergesen van egy bolt ahol árulnak... :lol:

Kérdezd meg mennyi ott, Gabi talá ma is tudna neked olajat hozni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.