Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Tulajdonképpen mindegy, hogy mikor nézed, csak az a lényeg, hogy következetes legyél.

Melegen többnek, hidegen pedig kevesebbnek mutatja magát a cucc.

Ha melegen a minimumon van, akkor hidegen az alá mehet, illetve fordítva. Ha a maximális olajszintre utazol, akkor azt ajánlatos melegen beállítani.

Tudom! :D

Csak eszembe jutott,épp a héten szívatta meg mafgát az egyik kollegám,hidegen 160l-es karter,felső nívóig tölt,aztán csodálkozik,amikor üzememelegen 3-4centit fentebb kúszott a szint. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Jó duma. :D

Épp benéztem a raktárba és mit látok? Magnatec 5w-30 és 10w-40 5 literes kiszerelésben kannaszámra <_< eddig tartott a dinamic őrület :) és így kénytelen leszek kocsival visszamenni lecsekkolni azt a feljavított hajtóművet.. :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Épp benéztem a raktárba és mit látok? Magnatec 5w-30 és 10w-40 5 literes kiszerelésben kannaszámra :D eddig tartott a dinamic őrület :) és így kénytelen leszek kocsival visszamenni lecsekkolni azt a feljavított hajtóművet.. <_< :icon13:

Én nem látom át az összefüggéseket :lol: -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.