Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Megtörlik az olajszűrőt és számláznak.

Nem mindig és mindenhol,de gyakran előfordul.

Ezzel szerintem körbe is értünk...reggel elaludtam az asszonyért kellett mennem este kicsit bebactam...5.50-kor ébredtem 6-kor végez...az utca végén már 80-al mentem hideg mocival 5000-ig pörgetve..na akkor hogyan is van vegyek bele jobb olajat mert a GM szar és tönkreteszi a mocit?

:omg:

Link to comment
Megosztás:

T hahapeszimaki!

"... Nem mindig ... de gyakran ..."

Honnan van ilyen átfogó, pontos képed a szevizekben végzett munkáról?

Saját szememmel csak VW márkaszervizbe hordott hatéves autóból láttam leengedni szerintem ugyanolyan idős olajat.

Opelnél ismerős járt úgy,hogy télen a szerviz udvarában bent várt az autóban,hogy mikor állnak neki a szervizelésnek. Megelégelte,hogy semmi nem történt egy óra alatt,bement érdeklődni,majd megnyugtatták,hogy már kész is az autó,lehet fizetni a kasszánál. :evilgrin:

Plusz egyéb helyeken olvasott,hallott történetek,amik arra engednek következtetni,hogy nem egyedi esetek ezek. Meg ugye márkaszervizben dolgozó haver mindig tud szerezni fusi olajat,szűrőket..stb. Olyan is volt,hogy itt hirdette ezen a fórumon. :D

Nem azt mondom,hogy magán szerelő,kisebb-nagyobb független műhely nem trükközik,mert dehogynem.

Link to comment
Megosztás:

Saját szememmel csak VW márkaszervizbe hordott hatéves autóból láttam leengedni szerintem ugyanolyan idős olajat.

Opelnél ismerős járt úgy,hogy télen a szerviz udvarában bent várt az autóban,hogy mikor állnak neki a szervizelésnek. Megelégelte,hogy semmi nem történt egy óra alatt,bement érdeklődni,majd megnyugtatták,hogy már kész is az autó,lehet fizetni a kasszánál. :evilgrin:

Plusz egyéb helyeken olvasott,hallott történetek,amik arra engednek következtetni,hogy nem egyedi esetek ezek. Meg ugye márkaszervizben dolgozó haver mindig tud szerezni fusi olajat,szűrőket..stb. Olyan is volt,hogy itt hirdette ezen a fórumon. :D

Nem azt mondom,hogy magán szerelő,kisebb-nagyobb független műhely nem trükközik,mert dehogynem.

Hehe a Suzukinál volt műszakiztatni az autó...a fékkel volt a gond még azt a dumát hallani kellett volna amivel megettetek... :D

Link to comment
Megosztás:

Hehe a Suzukinál volt műszakiztatni az autó...a fékkel volt a gond még azt a dumát hallani kellett volna amivel megettetek... :D

Jah ez olyan, mint a C14NZ-ben cserélni kellett az EGR szelepet. :D Nem egy ember írta itt anno fórumon. :D

Én ezért cserélem magam az olajat, ezt meg tudom csinálni és biztos ki lesz cserélve. A vezérlésnek viszont már nehezebben állnék neki.

Link to comment
Megosztás:

Jah ez olyan, mint a C14NZ-ben cserélni kellett az EGR szelepet. :D Nem egy ember írta itt anno fórumon. :D

Én ezért cserélem magam az olajat, ezt meg tudom csinálni és biztos ki lesz cserélve. A vezérlésnek viszont már nehezebben állnék neki.

Nem vészes legalábbis az enyémen.

Link to comment
Megosztás:

T hahapeszimaki!

"... Nem mindig ... de gyakran ..."

Honnan van ilyen átfogó, pontos képed a szevizekben végzett munkáról?

Nekem ajánlottak hasonló szervízből olcsón, jó minőségű olajat a szerelők "okosba megoldjuk" mondattal...gondolom kimaradt egy-két autóból...de lehet rosszul gondolom...

Amúgy meg már egyszer írtam, hogy az enyémbe a GM 10W40-es 6000 km után úgy befeketedett mint a szurok. Ráadásul hangja is lett a motornak. A GM 5W40-es már nem lett ilyen 10000 után sem. De ami 5000 HUF/5 liter árban mozog, az az ELF 10W40-es, amitől jól érzi magát az én finnyás motorom is...csipegni csipegi, de nem érdekel túlzottabban a csereperiódus alatti 5-8 deci fogyás... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezért cserélem én az olajat is, meg a vezérlést is. Vezérlés csere után gyertyákat ki, körbetekered a motort óvatosan, ha nem akad, akkor jónak kell lennie. Isuzu dieselnél elég egyszerű, csavarral le kell fixálni a vezérműtengelyt, meg az adagolót is, a főtengely meg nem fordul el. A szíj feszességét meg egy rugó beállítja. Nem lehet gond.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ajánlottak hasonló szervízből olcsón, jó minőségű olajat a szerelők "okosba megoldjuk" mondattal...gondolom kimaradt egy-két autóból...de lehet rosszul gondolom...

Nem előre megfontoltan a szerviz tulaj-üzemeltető lop általában,hanem az ott dolgozók gondolják,hogy ezzel egészítik ki a fizetésüket.

Bekamerázott műhely sem jelent akadályt nekik...

Link to comment
Megosztás:

Nem előre megfontoltan a szerviz tulaj-üzemeltető lop általában,hanem az ott dolgozók gondolják,hogy ezzel egészítik ki a fizetésüket.

Bekamerázott műhely sem jelent akadályt nekik...

Az a biztos, amit én csinálok meg...bár a kannában lévő cucc a rizikó...

Link to comment
Megosztás:

most hogy így előkerült meg is rendeltem az ide csereanyagot(olaj,szűrő,csavar) ~5ért, nemsokára lecserélem

tavalyi cserénél kimostam a motort vmi STP kerozinos cuccal, azóta tényleg nehezebben áll fel az olajnyomás benne

szaki azt mondta, hogy egyébként is vastagabb olajat kellene tölteni bele, hogy ne folyjon szanaszéjjel, meg a szivattyú ne menjen "szárazon"

de én most is GM10W-40est rakok bele, lesz ami lesz

Link to comment
Megosztás:

Központi injektoros opel motorokhoz a gépkönyv szerint a teljesítendő szabvány az API SG/SH. Már egyik sincs érvényben,még a következő SJ szabványt teljesítő olajat sem nagyon lehet már találni,szóval nagyfater garázsában talált, Skoda 1000MB-ről maradt 1981-es AFIT olaján kívül mind1 mit önt bele az ember.

Link to comment
Megosztás:

Én most megint 5W40-es Total Quartz olajat vettem, 7 litert 9100 Ft-ért. Ez 1300 Ft / liter. Szerintem nem rossz ár egy fullszintetikus olajért, ami mellesleg még nem is "noname"!

Az 5 literes kanna majdnem mind belemegy, a többi pedig utántöltögetésre lesz.

Link to comment
Megosztás:

Én most megint 5W40-es Total Quartz olajat vettem, 7 litert 9100 Ft-ért. Ez 1300 Ft / liter. Szerintem nem rossz ár egy fullszintetikus olajért, ami mellesleg még nem is "noname"!

Az 5 literes kanna majdnem mind belemegy, a többi pedig utántöltögetésre lesz.

Nekem Valvoline 10W40, és nincs utántöltögetés 10 ezer km alatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.